Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
10 YILLIK TEKNİK DİREKTÖRLÜK KARİYERİNDE 12 KUPALI ARJANTİNLİ...
Reklam
Pamukkale Turizm
Redmagic WW

10 YILLIK TEKNİK DİREKTÖRLÜK KARİYERİNDE 12 KUPALI ARJANTİNLİ TEKNİK DİREKTÖR MARCELO GALLARDO FENERBAHÇE’YE

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç 3 başarısız yılın ardından bu süreçte takımı güçlendirir iken, Fenerbahçe’nin başına gelecek yıl için kupa canavarı bir hoca transfer etmek için düğmeye bastı.

25 Mart 2021 - 18:27
Reklam
Holapick WW
TVC-mall WW
360TotalSecurity WW

Bu 3 yıllık süreçte takımı özellikle yerli oyuncular açısından güçlendiren Fenerbahçe, bu yıl buna yabancı oyuncuları da dahil etti. 3 Yıllık Başkan Ali Koç döneminde Fenerbahçe banko 11’de oynayabilecek yerli oyuncuları transfer etti. Başkanlığı döneminde Fenerbahçe’nin yerli transferlerini gerçekleştiren Koç, bu yıl içerisinde yabancı oyuncular konusunda da bir kalite oluşması çalışmasında bulundu.

 İşte Fenerbahçe’nin son 3 yıl içindeki banko oynayabilecek yerli transferleri, Caner Erkin, Gökhan Gönül, Mesut Özil tecrübeli kategorisinde, gençlerde ise Nazım Sangari, Sadık, Serdar Aziz, Mert Hakan Yandaş, Sinan Gümüş, Ferdi Kadıoğlu, kaleci Altay, İrfan Can Kahveci ve Ozan Tufan’ın da takımda kalmasını sağladı. ( Ayrıca bazı transfer edipte henüz yaşı çok genç olan yetenekleri de kiraladı Fenerbahçe ) Fenerbahçe yerli 11’ler ile olabilecek bir sezonda çoğu milli oyuncu kadrosuyla diğer rakiplerine fark atarak şampiyon olur. Başkan Koç yabancı transferlerini ve Teknik Direktörü de benzer başarı süreçli seçerse Fenerbahçe gelecek yıllarda arka arkaya şampiyon olur. Fenerbahçe’de her ne kadar Jöahim Löw Teknik Direktörlük adayları konusunda ön plana çıksa da ancak başarılı çalıştırıcının Avrupa Şampiyonası sonrası yani muhtemelen ancak Haziran ayı sonu itibariyle gelebilecek durumunda olması gelecek sezon planlamasını daha erken yapmak isteyen Fenerbahçe için büyük bir olumsuzluk oluşturuyor bu anlaşma için. Bu nedenle Fenerbahçe Teknik Direktör konusunda rotayı Güney Amerika’ya çevirmiş durumda ve Arjantin’de 2014 yılından beri River Plate çalıştıran ve 10 yıl önce başlamış olduğu teknik direktörlük kariyerinde bu 10 yılda 12 kupa kaldıran ve kupa canavarı lakabıyla anılan 45 yaşındaki Marcello Gallardo ile çok yakından ilgileniyor. İlginç bir istatistik verelim Gallardo kariyerinde kazanmış olduğu 12 kupanın bazıları Güney Amerika kıta düzeyinde büyüklükte kupalar. Bunların içerisinde Uruguay Lig Şampiyonluğu da var. Fakat kendi ülkesi Arjantin Lig Şampiyonluğunu henüz kazanabilmiş değil. Gallardo aynı zamanda uluslar arası alanda çokta başarılı bir futbolcu kariyer ve geçmişine de sahip. Fenerbahçe taraftarı Gallardo için kampanya başlattı. İşte Fenerbahçe’nin gelecek sezon ki yeni teknik direktör adayı böyle bol kupa kariyerli bir hoca, izleyelim;

 * Turkey Fenerbahce Football Club Technical Director of coming to the Argentine coach Marcelo Gallardo. Turkey Fenerbahce Football Club of Argentine coach Marcelo Gallardo comes to the Technical Director. Turquía Fenerbahce Football Club del entrenador argentino Marcelo Gallardo llega al Director Técnico.

 

 

Kaynak; Futbol Asist Youtube Kanalı

Italojewerly WW
Tbdress WW

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Dresslily WW
IOScout WW
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI MEMLEKETİ AKHİSAR’DA COŞKUYLA KARŞILANDI
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI...
TURKUAZ IŞIK PANDEMİ KISITLAMALARI KALKMASI SONRASI PROPAGANDA ÇALIŞMALARINI ARTTIRDI
TURKUAZ IŞIK PANDEMİ KISITLAMALARI KALKMASI SONRASI PROPAGANDA...