ABD Büyükelçiliği Vize Başvuru Kabullerine Başladı

ABD Büyükelçiliği Vize Başvuru Kabullerine Başladı

ABD Büyükelçiliği’nin Vize Bilgi Servisi, vize başvurusunda bulunan TC vatandaşlarının, başvurularına mail olarak dönüş yapmaya başladı.

08 Kasım 2017 - 17:19

 

 
ABD Büyükelçiliği’nin Vize Bilgi Servisi’nden başvuru sahiplerine gönderilmiş olan mailde, başvuru sahiplerine şu şekilde bilgi veriliyor ; 

" Sayın Başvuru Sahibi, Türkiye’deki ABD elçilikleri, sınırlı bir ölçüde vize başvurularını kabul etmeye başlamış bulunmaktadır. ABD’ye seyahat etmek isteyen başvuru sahipleri tekrar yeniden randevu başvurusunda bulunabilirler. Ancak, sınırlı sayıda randevu verilmiş olacağından normalden daha uzun bir bekleme sürecinin olabileceği muhakkaktır. Ancak bazı durumlarda acil randevu talebinde bulunulabilir. 


Eğer seyahatiniz bir acillik arz ediyorsa ve istediğiniz tarihe randevu alamama durumuyla karşı karşıya iseniz, lütfen boş olan en yakın tarihi tercih ediniz ve ardından acil başvuru için gerekli adımları takip ediniz. Acil başvuru talebinde bulunurken, lütfen seyahatinizin acillliğinin nedenini belirtiniz ve önceki randevunuzun iptal edildiğinede değininiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz ! 

ABD Vize Bilgi Servisi " ,  

şeklinde oldu.  

 

Editör ; Meryem Aktaş 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANI DEVECİ MAZBATASINI ALDI
ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANI DEVECİ MAZBATASINI ALDI
BERAT ZİNCİRİN PATRONU EKONOMİYİ DEĞERLENDİRDİ
BERAT ZİNCİRİN PATRONU EKONOMİYİ DEĞERLENDİRDİ