ANNE, PARA İÇİN İKİZ KIZLARINA YAPILAN CİNSEL İSTİSMARA...

ANNE, PARA İÇİN İKİZ KIZLARINA YAPILAN CİNSEL İSTİSMARA SESİNİ ÇIKARMADI

Korkunç olay Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde meydana geldi. Bir anne para karşılığında ikiz kız çocuklarına yapılan cinsel istismara göz yumdu. Olayın açığa çıkınca kızların annesi, beraber yaşadığı sevgilisi ve oğlu tutuklandılar.

28 Temmuz 2020 - 20:27

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde, kız çocuklarına taciz yapıldı iddiaları ortaya çıktı. Son üç gündür ilçede taciz iddiasıyla zanlıların gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, anne Birsel T. , eşinden boşandıktan sonra Göksel A. ile nikahsız olarak yaşamaya başladı. Birsel T.'nin 8 yaşındaki ikiz kızları da anneleri ile birlikte yaşıyordu. Bu süre içinde iddialara göre Göksel A. ile 17 yaşındaki oğlu U. A. ve arkadaşı 16 yaşındaki S. B.'nin, ikiz kızlara cinsel istismarda yaptığı ortaya çıktı. Birsel S.'nin bu istismar için şahıslardan para aldığı ve istismara görmezden geldiği iddia edildi. 

Küçük kızların babaannelerine ve halalarına söylediklerine göre, şahısların 8 yaşındaki kızların çıplak fotoğraflarını ve görüntülerini de çektikleri iddia edildi.

Bayramiç'inde dehşet uyandıran bu olay, küçük kızların yılda bir kez bir aylık süreli olarak babası ve babaannelerinde kalması için halası tarafından annelerinden alınmasıyla ortaya çıktı. Küçük kızlar o evdeki yaşadıkları hayatı anlatınca hala, çocukların bu korkunç olayla ilgili anlattıklarını cep telefonuna kaydetti. Ayrıca kızların defterlerine yazdıkları günlükleri de göstermesinin ardından hala bu istismar konusunda Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. Harekete geçen güvenlik güçleri, anne ve 3 zanlıyı gözaltına aldı.

Olayın duyulmasının ardından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nün müdahil olmasıyla ikiz kız kardeşler, Çocuk Esirgeme Kurumunda koruma altına alındı.

 Bu olayla ilgili olarak anne Birsel T. İle birlikte yaşamış olduğu Göksel S., oğlu U. A. ve onun arkadaşı S. B. gözaltına alındılar. Polisteki sorgularından sonra savcılığa sevk edilen şahıslar, tutuklanmaları için savcılıkça mahkemeye sevk edildi. Mahkeme, zanlılardan S. B.'yi adli kontrol şartıyla serbest bırakırken, anne Birsel T., Göksel A. ve oğlu U. A. tutuklanarak cezaevine gönderildiler. Olayla ilgili deliller toplanmaya devam ediliyor.  

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALİYEV'DEN YUNAN'A KARŞI TÜRKİYE'YE ŞARTSIZ KOŞULSUZ TAM DESTEK / TÜRKİYE'NİN DAİMA YANINDAYIZ
ALİYEV'DEN YUNAN'A KARŞI TÜRKİYE'YE ŞARTSIZ KOŞULSUZ TAM DESTEK...
İŞTE TÜRKİYE'DE İLLERİN KOVİD-19 DURUMU
İŞTE TÜRKİYE'DE İLLERİN KOVİD-19 DURUMU