Bahçeli; Barzani tutulup Türkiye’ye getirilmeli

Bahçeli; Barzani tutulup Türkiye'ye getirilmeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partilerinin TBMM deki grup toplantısında yapmış olduğu konuşmasında '' Barzani tutulup buraya getirilmeli '' dedi.

17 Ekim 2017 - 13:22

 

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partilerin salı günleri düzenlemiş oldukları haftalık basın toplantıları sonucunda, partilerinin TBMM deki Grup Toplantısında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Bahçeli, IKYB nin sözde referandumu konusunda, bölgede dış güçlerin desteği ile sözde bir devlet kurmaya çalışan Barzani için;  '' Barzani tutulup buraya getirilmeli '' diyerek sert tepkisini ortaya koydu ve Irak Merkezi Hükümetinin her ne kadar Kerkük'ün yönetimini ele geçirmiş olsada Türkmenlerin hayati tehlikelerinin halen sürdüğünün altını çizdi. 

 Bahçeli, eğitim sisteminde bakan değişimleri sonucunda sürekli sistem değişikliklerinin meydana gelmesi sonucu milletimizin ve gençlerin bu konuda rahatsız olduğunu belirterek. Üniversiteye giriş sınavı konusundaki değişimide eleştirerek, üniversiteye giriş sınavı konusunda, bu sınavında komple kaldırılması önerisinde bulundu gençlerimize güvenelim ve önlerine sınır koymayalım ifadelerini belirterek. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BERAT ZİNCİRİN PATRONU EKONOMİYİ DEĞERLENDİRDİ
BERAT ZİNCİRİN PATRONU EKONOMİYİ DEĞERLENDİRDİ
 KİBAR İLAN VER AL SAT MERKEZİ PLATFORMU AÇILDI
KİBAR İLAN VER AL SAT MERKEZİ PLATFORMU AÇILDI