Belgin Dal’a ’’ Şifalı Taşlar ’’ Kitabıyla 2 Ödül...

Belgin Dal'a '' Şifalı Taşlar '' Kitabıyla 2 Ödül Birden

Yazar Belgin Dal '' Şifalı Taşlar '' Kitabıyla 2 ödül birden aldı

24 Mayıs 2017 - 17:59 - Güncelleme: 24 Mayıs 2017 - 19:02

 

 

 

 Yazar Belgin Dal  ve '' Şifalı Taşlar '' kitabı 2 ödüle layık görüldüler. 

Katabın ödülleri şöyle ; 12 martta Ankara Ticaret Odası ATO tarafından '' Yılın En İyi Kitabı '' ödülü Belgin Dal'ın '' Şifalı Taşlar '' Kitabına ve 11 Mayısta  Kırmızı Türk ve Evo's Angels Dijital Dünyanın En leri Ödül Töreninde Baskom Kırmızıtürkten Belgin Dal'a '' Yılın En İyi Şifalı Taşlar ve Bioenerji Uzmanı '' ödülü verildi. 

Sevgili Belgin Dal '' Şifalı Taşlar '' kitabının içeriğinde '' Taşlar burca göre verilmez . Neden burca göre verilmediği ve hangi minerallerin eksikliginden yada fazlalığından hangi hastalıklar oluşur, bu minerali taşıyan taşlar nelerdir . '' gibi sorulara cevap veriyor. '' ayrıca kitapta '' İbni Sina ve Mahmud Sirvani gibi İslam Tıp Bilim Adamlarının günümüze miras bıraktığı eserlerinde şifalı taşlar dan bahsettiğini konu etmekte ve kitapta ayrıca hastalıklar ele alınmış, hastalıkların bilinç altı sebepleri, çakralar ve taşların bilimselliği gibi, .. '' Kısacası kitap güncel yaşamada ışık tuttuğunu söylemek istiyoruz.

 

Belgin Dal'ın '' Şifalı Taşlar '' kitabını edinmek isteyenler  http://www.belgindal.com    adresinden veya  0 542 261 41 00 tel nosundan sipariş verebilirler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SİZİ SÜRÜNDÜREN AKP’NİN ELİNDEN KURTARIP FABRİKALARI TÜRK ULUSUNA VERECEĞİZ
SİZİ SÜRÜNDÜREN AKP’NİN ELİNDEN KURTARIP FABRİKALARI TÜRK...
LÜBNAN’DA NEDEN PATLAMA OLDU VE LÜBNAN’DA MEYDANA GELEN SON GELİŞMELER NE
LÜBNAN’DA NEDEN PATLAMA OLDU VE LÜBNAN’DA MEYDANA GELEN SON...