ÇETİNPOLAT; TURKUAZ IŞIK’IN ŞAHİNBEY VE ŞEHİTKAMİL İLÇE...

ÇETİNPOLAT; TURKUAZ IŞIK'IN ŞAHİNBEY VE ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANLIKLARI ATAMASI YAPILDI

Türk ve Dünya Birliği Partisi Teşkilat Başkanı ÇETİNPOLAT Şahinbey ve Şehitkamil İlçe Başkanlıklarına atamaların gerçekleştiğini söyledi.

14 Nisan 2020 - 09:01 - Güncelleme: 14 Nisan 2020 - 10:45

TURKUAZ IŞIK'IN ilk Teşkilat Başkanlığı görevini yürüten Atilla ÇETİNPOLAT yapmış olduğu açıklamada Gaziantep'in Şahinbey ve Şehitkamil İlçe Başkanlarının belirlendiğini söyledi. 

ÇETİNPOLAT; Gaziantepli vatandaşlarımıza müjdeli haberi vermek istiyorum. Malum Gaziantep Kurtuluş Savaşında işgal kuvvetlerine, Fransızlara karşı Türk milletinin direnişini ilk başlatan şehirlerimizden bir tanesidir milli kahramanımız Şahinbey’in önderliğinde ve bu nedenle Antep olan adını ‘’ GAZİ ‘’ olarak eklenmesi ile Gaziantep olarak bizzat kanıyla tescillemiştir. Kurtuluş Savaşımızdaki mücadelesiyle Türk milletinin gururu olmuş olan şehrimizin sakinleri bu günde yine aynı şevk ve heyecanla Türk ve Dünya Birliği Partisinin başlatmış olduğu Siyasi Kurtuluş Savaşının büyük bir onur ve gururla ilk katılanları arasında yer alarak bilindiği üzere TURKUAZ IŞIK’ın ilk İl Başkanlığı da yine Gaziantep'te açılmış ve TURKUAZ IŞIK’IN ilk İl Başkanı Gaziantep’in de ilk İl Başkanı olarak Kadir ÇETİNPOLAT olmuştu.

Aynı hız ve heyecanla bu kutsal Siyasi Kurtuluş Savaşı siyasi görevine devam eden Türk ve Dünya Birliği Partisi ilk İlçe Başkanlıklarını da yine Gaziantep'te Şahinbey İlçe Başkanlığı ve Şehitkamil İlçe Başkanlıkları olmak üzere açma çalışmalarını gerçekleştirmiş ve bu konuda Şahinbey İlçe Başkanı olarak Nurdan ÇINAR, Şehitkamil İlçe Başkanımız olarak Mehmet DEVECİ bu görevlere layık görülmüşlerdir. Bütün Gazianteplilere ve bütün Şahinbey ile Şehitkamil sakinlerine İlçe Başkanlıklarımız hayırlı ve uğurlu olsun. İl Başkanımız ve İlçe Başkanlarımız her konuda ve her zaman Gazianteplilerin, Şahinbeylilerin, Şahitkamillilerin yanındadır ve yanında olmaya devam edeceklerdir.

 - Diyerek sözlerini tamamladı.

 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Kibar TAVASAV
  3 ay önce
  Başarılar bütün görev a*** arkadaşlarımıza.
 • Ayşe Şen
  3 ay önce
  Başarılar Nurdan hanım ve Mehmet bey
 • Nurdan çınar
  3 ay önce
  Gazi antep ilce başkanlıgına layık gördügunuz için tüm yol arkadaşlarıma çok Teşkür eder ve hayırlı uğurlu olsun
 • Kibar TAVASAV
  3 ay önce
  Başarılar diliyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1.FRAGMAN - SEN ÇAL KAPIMI – 3. BÖLÜM
1.FRAGMAN - SEN ÇAL KAPIMI – 3. BÖLÜM
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR