Reklam
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
APOCA market
Pizza-allo
  • Reklam
  • Trainline WW
DAMARLARINIZI AÇMAK İÇİN BUNU GÜNDE 1 BARDAK TÜKETİN
Reklam
Pamukkale Turizm

DAMARLARINIZI AÇMAK İÇİN BUNU GÜNDE 1 BARDAK TÜKETİN

Her organik gıdanın mutlaka insan sağlığı üzerinde artı değeri vardır. Gıdalar değildir insanları rahatsız eden, insan metabolizmasıdır bunun başrol oyuncusu. Çünkü her metabolizma her gıdaya uyumlu gelecek diye bir şey yoktur.

06 Şubat 2021 - 03:01
Reklam
Holapick WW

 

   

 Konumuzun özetinde insanlar için gıda belirlemesinde metabolizmanın başrolüne değindik. Bunlara örnek verecek olursak bir metabolizma şeker hastası ise şekeri yükselten gıdaların normal tüketim miktarı bile o metabolizmaya zarar verecektir. Keza tansiyon sorunu yaşayan metabolizmalar içinde tuz, sarımsak sorun yaratacaktır. Mide rahatsızlığı olan bir metabolizmaya limon, sirke, ekşili gıdalar normal tüketimlerinde bile dokunacaktır. Kısacası metabolizma gıda tüketim sağlığında başrol oyuncusudur ve gıdalar ise bu konuda başrol oyuncusuna yardımcı oyuncu statüsündedir.

 Tabi birde bazı gıdalar vardır. Metabolizmadan ayrı bir şekilde başrol oyunculuğunu üstlenir. İşte bu gıda tamda öyle bir gıda ve her gün bir bardak tüketildiğinde ölümcül hastalıklarda dahil birçok hastalığın sebeplerinden bir tanesi olan veya birçok hastalığa sebep olabilecek olan kalp-damar tıkanıklığına son verir ve damarları açar. Ayrıca kalp ve damar tıkanıklığına karşı zeytinyağı, tarçın, zerdeçal, badem, yulaf, brokoli gibi besinleri bol bol tüketin ve egzersiz olarak da günde en az 10.000 ( 10 bin ) adım atın ( 1 adım 75 cm x 10.000 adım = günde 7,5 km ). Gelin videomuzda günde 1 bardak tüketildiğinde hangi besinin kalp-damar tıkanıklığımızı önleyebileceğini hep birlikte görelim;  

 

 

 Kaynak; Doktorum TV Youtube Kanalı  

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1950 YILINDAN 2000 YILINA KIBRIS'IN ACI VE GERÇEK TARİHİ  ( RUMLARIN KIBRIS'TA YAPTIĞI TÜRK SOYKIRIMI )
1950 YILINDAN 2000 YILINA KIBRIS'IN ACI VE GERÇEK TARİHİ (...
NİHAT KAHVECİ’NİN EFSANE MİLLİ TAKIM KALECİMİZ RÜŞTÜ REÇBER RÖPORTAJI
NİHAT KAHVECİ’NİN EFSANE MİLLİ TAKIM KALECİMİZ RÜŞTÜ...