Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
DAMARLARINIZI AÇMAK İÇİN BUNU GÜNDE 1 BARDAK TÜKETİN
Reklam
Pamukkale Turizm
Redmagic WW

DAMARLARINIZI AÇMAK İÇİN BUNU GÜNDE 1 BARDAK TÜKETİN

Her organik gıdanın mutlaka insan sağlığı üzerinde artı değeri vardır. Gıdalar değildir insanları rahatsız eden, insan metabolizmasıdır bunun başrol oyuncusu. Çünkü her metabolizma her gıdaya uyumlu gelecek diye bir şey yoktur.

06 Şubat 2021 - 03:01
Reklam
Holapick WW
TVC-mall WW
360TotalSecurity WW

 

   

 Konumuzun özetinde insanlar için gıda belirlemesinde metabolizmanın başrolüne değindik. Bunlara örnek verecek olursak bir metabolizma şeker hastası ise şekeri yükselten gıdaların normal tüketim miktarı bile o metabolizmaya zarar verecektir. Keza tansiyon sorunu yaşayan metabolizmalar içinde tuz, sarımsak sorun yaratacaktır. Mide rahatsızlığı olan bir metabolizmaya limon, sirke, ekşili gıdalar normal tüketimlerinde bile dokunacaktır. Kısacası metabolizma gıda tüketim sağlığında başrol oyuncusudur ve gıdalar ise bu konuda başrol oyuncusuna yardımcı oyuncu statüsündedir.

 Tabi birde bazı gıdalar vardır. Metabolizmadan ayrı bir şekilde başrol oyunculuğunu üstlenir. İşte bu gıda tamda öyle bir gıda ve her gün bir bardak tüketildiğinde ölümcül hastalıklarda dahil birçok hastalığın sebeplerinden bir tanesi olan veya birçok hastalığa sebep olabilecek olan kalp-damar tıkanıklığına son verir ve damarları açar. Ayrıca kalp ve damar tıkanıklığına karşı zeytinyağı, tarçın, zerdeçal, badem, yulaf, brokoli gibi besinleri bol bol tüketin ve egzersiz olarak da günde en az 10.000 ( 10 bin ) adım atın ( 1 adım 75 cm x 10.000 adım = günde 7,5 km ). Gelin videomuzda günde 1 bardak tüketildiğinde hangi besinin kalp-damar tıkanıklığımızı önleyebileceğini hep birlikte görelim;  

 

 

 Kaynak; Doktorum TV Youtube Kanalı  

Reklam
Edrawsoft WW

Italojewerly WW
Tbdress WW

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Dresslily WW
IOScout WW
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
TURKUAZ IŞIK PANDEMİ KISITLAMALARI KALKMASI SONRASI PROPAGANDA ÇALIŞMALARINI ARTTIRDI
TURKUAZ IŞIK PANDEMİ KISITLAMALARI KALKMASI SONRASI PROPAGANDA...