Değerli Sanatçılardan Sosyal Sorumluluk Projesi ’’ Kökler...

Değerli Sanatçılardan Sosyal Sorumluluk Projesi '' Kökler '' Resim Sergisi

“Kökler” Resim Sergisi 15 Kasım ile 30 Kasım tarihleri arasında, Nişantaşı Exclusive Suites’de Kan ve Kök Hücre Gönüllüleri Derneğinin yararına Nişantaşı Exclusive Suites'in ev sahipliğinde düzenlenecek olan “ Kökler ” Karma Resim Sergisi Musa Güney, Nazan Pamuk, Mustafa Albayrak ve Kadir Ablak’ın eserleriyle katılmış olacakları sergiye Teşvikiye Caddesinde ziyaretçilerini bekliyor. 

08 Kasım 2017 - 04:13 - Güncelleme: 08 Kasım 2017 - 04:30

Yurt içinde ve yurt dışında birçok kişisel ve karma sergilerde iştirakte bulunmuş olan ünlü ressamlar Musa Güney, Nazan Pamuk, Mustafa Albayrak ve Kadir Ablak, Kan ve Kök Hücre Gönüllüleri Derneği için el birliği yaptılar. Kan, kök hücre ve organ bağışının önemine dikkat çeken sanatçılar, “ KÖKLER ” sergisi ile hem bu alandaki çalışmalara destek olmak hem de ülkemizde farkındalık yaratmak için kollarını sıvadılar. 

Merkezi konumu ve herkese kendini iyi hissettiren ambiyansıyla dikkat çeken Nişantaşı Exclusive Suites'de KÖKLER sergisine verdiği tam desteği ile sosyal sorumluluğun önemini vurguda bulunmuş oluyor. 

Musa Güney, Nazan Pamuk, Mustafa Albayrak ve Kadir Ablak’ın seçkin eserlerinden oluşacak olan KÖKLER Sergisi 15 Kasım ile30 Kasım tarihleri arasında sanatseverlere kapılarını açıyor. 

Açılış : 15 Kasım 2017 - Saat; 18:00
Yer : Nişantaşı Exclusive Suites, Teşvikiye Cad. No:39 Nişantaşı - İstanbul

Ayrıntılı bilgi ve iletişim ; 
Canan Ardıç
cananard@gmail.com
0537 308 22 07 

 

     

 

   

Nişantaşı Exclusive Suites  

 

 

 

  Musa Güney  

 

  Nazan Pamuk  

 

 Mustafa Albayrak 

 

  Kadir Ablak  

 

 

İletişim ; Canan Ardıç 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKÇAKOCA GELİNCİK BALIK AVI
AKÇAKOCA GELİNCİK BALIK AVI
 ZAMAN DURUR MU?
ZAMAN DURUR MU?