Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
FENERBAHÇE’DEN SUÇ DUYURULU BÜYÜK İDDİA ‘’ ŞUNLAR...
Reklam
Pamukkale Turizm
Redmagic WW

FENERBAHÇE’DEN SUÇ DUYURULU BÜYÜK İDDİA ‘’ ŞUNLAR FETOCU, GEREĞİ YAPILSIN ‘’

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeleri Selahattin Baki ve aynı zamanda basın sözcüsü Alper Pirşen Gençlerbirliği maçı sonrası basın karşısına geçerek isim kullanmadan kimi kastettiklerini ifade ederek adeta suç duyurusunda bulundular.

16 Mart 2021 - 19:06
Reklam
Holapick WW
TVC-mall WW
360TotalSecurity WW

Fenerbahçe’nin bu sezon hakemlerden ve VAR’dan dili çok yandı. Oluşagelen hataları pek masumane görmeyen Fenerbahçe Yönetimi, rakipleri ile kendi pozisyonları kıyaslaması ve kendilerinde olan bilgi ve delillerin ışığında son Gençlerbirliği maçının ardından basının karşısına geçti. Fenerbahçeli Yöneticiler Selahattin Baki ve Basın Sözcüsü Alper Pirşen bizzat kurum ve şahıs adresi gösterdiler. ‘’ Şunlar bu şekilde Fenerbahçe’ye karşı kumpas gerçekleştiriyor ‘’ diye.

 Geçen hafta Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’ta 3 Temmuz feto kumpas sürecinin Fenerbahçeye karşı devam ettiğini belirttiğini vurgulayan Baki ve Pirşen, bu işin peşini bırakmayacaklarını, devletinde işaret etmiş olduğu konularda araştırmalarını gerçekleştirmelerini ve gereğini yapmalarını belirterek adeta basın aracılığı ile feto konusunda suç duyurusunda bulunmuş oldular.

 Geçen haftalar içerisinde de ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen feto ve kumpas konularına değinmekle birlikte, Türk futbolunda bir takım temizlik gereksinimi olduğunu, kendisinin de bu temizliğin sağlanması konusunda gereğini yapmak istediğini ve bu konuda futbol camiasından bu yönde bir çalışmayı beraber yürütmeleri gerektiğinin altını çizmiş. Tepki olarakta yorumculuğu bıraktığını. Bu konuda hukuksal bir çalışma yürüteceğini açıklamıştı. Türk futbol camiasının, kıymetli ve sportmen Rıdvan Dilmen’in yanında durmalı ve kendisine katkıları ile destek vermelidir.

 Diğer yandan Fenerbahçe’de yüzler gülmüyor. Alınan Gençlerbirliği mağlubiyeti sonrası Beşiktaş’ın sahasında oynanmış olacak olan Beşiktaş Derbisi lige tutunması adına Fenerbahçe’nin son umudu. Fenerbahçe’nin Beşiktaş derbisini kazanması halinde çok küçükte olsa bir şampiyonluk umudu doğabilecek sonraki haftalarda puan kayıplarının olmaması halinde ve rakiplerinin puan kaybetmeleri ile birlikte.

 Bu sezon toplam 21 takımlı Süper Ligde, toplam 42 hafta oynanmış olacak ve her takım içerde ve dışarıda olmak üzere toplam 40’ar maç oynamış olacaklar. Fenerbahçe ve Galatasaray şu ana kadar 28’er maçlarını oynadılar ve her iki takımında geriye 12 şer maçları, Beşiktaş ise 27 maçını oynamış oldu ve geriye 13 maçı yani kalan haftalarda Fenerbahçe ve Galatasaray’dan 1 maçı fazla var. Lider Beşiktaş 63 puanda, 2. Sıradaki Galatasaray’ın puanı 61 ve Fenerbahçe’nin puanı ise 58 durumunda. Yani bu hafta itibariyle Fenerbahçe’ye Beşiktaş derbisinde Beraberliğin bile yetmeyeceğini söyleyebiliriz. Fenerbahçe’de tek hedef var bu maçta oda galibiyet.

 Öte yandan bu maç öncesi veya maç sonrası için Erol Bulut’un istifası bekleniyor ve isteniyor. Yerine Türkiye’yi ve oyuncuları iyi tanıyan Mustafa Denizli’nin Fenerbahçe’nin başına geçeceğine dair söylentiler mevcut. Önümüzdeki 10 gün içerisinde bu konu netlik kazanır.

 Mustafa Denizli olası kalan 12 veya 11 haftada Fenerbahçe’nin başına geçerse ki, Mustafa Denizli hoca önümüzdeki sezon da dahil olmak üzere bir anlaşma ile ancak masaya oturur. Bu sezonda kalan 12 maçı yada 11 kalan maçı kazanması halinde 90 puanın üzerine çıkabileceği ve şampiyon olabileceği düşünceleri hakim.

Reklam
Edrawsoft WW

*Fenerbahçe Erol bulutla kalan bütün maçlarını kazanabilir mi?

*Yada Fenerbahçe Mustafa Denizli’yi takımın başına getirerek gelişinden itibaren bütün maçlarını kazanmaya oynayabilir mi?

 Siz bu 2 konuda ne düşünüyorsunuz,

 Sizce Fenerbahçe’ye feto terör örgütü kumpasa yapmaya devam ediyor mu?

Bu konudaki düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşır mısınız?

Italojewerly WW
Tbdress WW

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Dresslily WW
IOScout WW
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
TURKUAZ IŞIK PANDEMİ KISITLAMALARI KALKMASI SONRASI PROPAGANDA ÇALIŞMALARINI ARTTIRDI
TURKUAZ IŞIK PANDEMİ KISITLAMALARI KALKMASI SONRASI PROPAGANDA...