Gaziantep’te KIZILELMA Temizlik Şirketi Kuruldu

Gaziantep'te KIZILELMA Temizlik Şirketi Kuruldu

Türk ve Dünya Birliği Partisinin kurucuları arasında yer alan Yılmaz Sağçetin Gaziantep'te yine partinin kurucuları arasında yer alan bir arkadaşıyla beraber temizlik şirketi kurdu.

05 Eylül 2018 - 00:00 - Güncelleme: 05 Eylül 2018 - 00:16

 

 Gaziantep'in sevilen simalarından olan ve Kotçu Yılmaz olarak tanınan 2014 yılında Turan Partisinin kurucuları arasında yer alan ve partinin Genel Başkan Yardımcılığını da yerine getiren ve şimdilerde Kibar TAVASAV'ın Başkanlığında kuruluş çalışmaları devam eden Türkçü ve her din, inanç ve mezhebe saygılı politika icra edecek olan Türk ve Dünya Birliği Partisinin Genel Başkan Vekilliğini yapacak olan Yılmaz Sağçetin yine partinin kurucuları arasında yer alacak olan bir arkadaşıyla birlikte Gaziantep merkezli KIZILELMA adıyla bir temizlik şirketi kuracaklarını açıkladı. 

 Sağçetin konu hakkında; '' Gaziantepte önemli bir ihtiyacı karşılamak istiyoruz. Ayrıca ülkemiz ekonomik sıkıntılar çekerken bizde bu proje ile Gaziantepli hemşehrilerimize yeni bir iş alanı açmak istiyoruz. Gaziantep'ten sonra ileri süreçte KIZILELMANIN diğer şehirlerde de şubelerini açacağız. '' dedi. 

 

Editör;  Meryem Aktaş 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANI DEVECİ MAZBATASINI ALDI
ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANI DEVECİ MAZBATASINI ALDI
TÜRK VE DÜNYA BİRLİĞİ PARTİSİNDE FLAŞH GELİŞME
TÜRK VE DÜNYA BİRLİĞİ PARTİSİNDE FLAŞH GELİŞME