Reklam
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
APOCA market
Pizza-allo
  • Reklam
  • Trainline WW
GÜNEY AFRİKA’DA SAFARİ HEYECANI İZLE
Reklam
Pamukkale Turizm

GÜNEY AFRİKA'DA SAFARİ HEYECANI İZLE

Geçtiğimiz yıllarda öğrenimini Türkiye’de gerçekleştiren ve çok iyi Türkçe konuşan ve eğitimini tamamladıktan sonra ülkesi Mozambik’e dönen Afrika Yıldızı sosyal paylaşım sayfa adıyla Afrika hakkında bilgiler sunan Nalia’dan memleketi Mozambik’ten ziyarete gitmiş olduğu Güney Afrika’dan Safari heyecanını paylaşalım.

07 Mart 2021 - 18:08 - Güncelleme: 07 Mart 2021 - 18:30
Reklam
Holapick WW

 

 

Üniversite hayatını Türkiye’de geçtiğimiz yıl tamamlamış olan Afrika Yıldızı sosyal paylaşım sayfasıyla Türkiye’ye yönelik Türkçe paylaşım ve dili ile hitap eden Nalia, ülkesi Mozambik Cumhuriyetinden Güney Afrika Cumhuriyetine ziyarete gidiyor.

 Güney Afrika Cumhuriyeti Afrika’nın en gelişmiş bölgelerinden bir tanesidir. Hatırlayınız geçtiğimiz yıllarda Afrika’da düzenlenmiş olan ilk ve tek Dünya Futbol Şampiyonası Güney Afrika Cumhuriyetinde yapılmıştı. Ülkesinde Dünya Şampiyonası yapılabilecek ve bu şampiyonaya gelecek dünyanın her yerinden seyirci ve Turisti rahatlıkla barındırabilecek bir alt yapıya, üst yapıya, tesislere ve maçların oynanacağı spor tesislerine sahip bir ülke Güney Afrika Cumhuriyeti.

 Konumuza tekrar geri dönersek Nalia bize Güney Afrikayı ve ziyaret ettiği yerleri kendine has Türkçesi ile tanıtıyor. Güney Afrika’nın Kruger Ulusal Parkında Pretoriuskop Rest Camp şehrinde gerçekleştirmiş ve deneyimlemiş olduğu bir Afrika Safarisine bizi götürüyor. Hayvanların arasına, vahşi doğaya, Afrika’nın muhteşem doğasına, Ceylanlar, Zürafalar, Filler, çeşitli kuşlar, antiloplar, ceylanların arasına, ormana ve ovalara, ne dersiniz Nalia’ya birlikte takip edelim ve çıkmış olduğu bu safari heyecanında bakalım bizlere neler gösterecek, hep birlikte izleyelim ; 

 

 Kaynak; Afrika Yıldızı Youtube Kanalı

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1950 YILINDAN 2000 YILINA KIBRIS'IN ACI VE GERÇEK TARİHİ  ( RUMLARIN KIBRIS'TA YAPTIĞI TÜRK SOYKIRIMI )
1950 YILINDAN 2000 YILINA KIBRIS'IN ACI VE GERÇEK TARİHİ (...
NİHAT KAHVECİ’NİN EFSANE MİLLİ TAKIM KALECİMİZ RÜŞTÜ REÇBER RÖPORTAJI
NİHAT KAHVECİ’NİN EFSANE MİLLİ TAKIM KALECİMİZ RÜŞTÜ...