Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
GÜNEY AFRİKA’DA SAFARİ HEYECANI İZLE
Reklam
Pamukkale Turizm
Redmagic WW

GÜNEY AFRİKA'DA SAFARİ HEYECANI İZLE

Geçtiğimiz yıllarda öğrenimini Türkiye’de gerçekleştiren ve çok iyi Türkçe konuşan ve eğitimini tamamladıktan sonra ülkesi Mozambik’e dönen Afrika Yıldızı sosyal paylaşım sayfa adıyla Afrika hakkında bilgiler sunan Nalia’dan memleketi Mozambik’ten ziyarete gitmiş olduğu Güney Afrika’dan Safari heyecanını paylaşalım.

07 Mart 2021 - 18:08 - Güncelleme: 07 Mart 2021 - 18:30
Reklam
Holapick WW
TVC-mall WW
360TotalSecurity WW

 

 

Üniversite hayatını Türkiye’de geçtiğimiz yıl tamamlamış olan Afrika Yıldızı sosyal paylaşım sayfasıyla Türkiye’ye yönelik Türkçe paylaşım ve dili ile hitap eden Nalia, ülkesi Mozambik Cumhuriyetinden Güney Afrika Cumhuriyetine ziyarete gidiyor.

 Güney Afrika Cumhuriyeti Afrika’nın en gelişmiş bölgelerinden bir tanesidir. Hatırlayınız geçtiğimiz yıllarda Afrika’da düzenlenmiş olan ilk ve tek Dünya Futbol Şampiyonası Güney Afrika Cumhuriyetinde yapılmıştı. Ülkesinde Dünya Şampiyonası yapılabilecek ve bu şampiyonaya gelecek dünyanın her yerinden seyirci ve Turisti rahatlıkla barındırabilecek bir alt yapıya, üst yapıya, tesislere ve maçların oynanacağı spor tesislerine sahip bir ülke Güney Afrika Cumhuriyeti.

 Konumuza tekrar geri dönersek Nalia bize Güney Afrikayı ve ziyaret ettiği yerleri kendine has Türkçesi ile tanıtıyor. Güney Afrika’nın Kruger Ulusal Parkında Pretoriuskop Rest Camp şehrinde gerçekleştirmiş ve deneyimlemiş olduğu bir Afrika Safarisine bizi götürüyor. Hayvanların arasına, vahşi doğaya, Afrika’nın muhteşem doğasına, Ceylanlar, Zürafalar, Filler, çeşitli kuşlar, antiloplar, ceylanların arasına, ormana ve ovalara, ne dersiniz Nalia’ya birlikte takip edelim ve çıkmış olduğu bu safari heyecanında bakalım bizlere neler gösterecek, hep birlikte izleyelim ; 

 

 Kaynak; Afrika Yıldızı Youtube Kanalı

Reklam
Edrawsoft WW

Italojewerly WW
Tbdress WW

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Dresslily WW
IOScout WW
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
TURKUAZ IŞIK PANDEMİ KISITLAMALARI KALKMASI SONRASI PROPAGANDA ÇALIŞMALARINI ARTTIRDI
TURKUAZ IŞIK PANDEMİ KISITLAMALARI KALKMASI SONRASI PROPAGANDA...