Reklam
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
APOCA market
Pizza-allo
  • Reklam
  • Trainline WW
HALDUN DOMAÇ’TAN FENERBAHÇE’LİLERE MÜJDELİ TRANSFER...
Reklam
Pamukkale Turizm

HALDUN DOMAÇ’TAN FENERBAHÇE'LİLERE MÜJDELİ TRANSFER HABERLERİ

Türkiye’de futbol adına kaliteli gündem oluşturan Haldun Domaç’tan Fenerbahçe'lileri çok sevindirecek müjdeli transfer haberi geldi.

13 Mart 2021 - 21:12
Reklam
Holapick WW

Haldun Domaç yıllardır Türk sporuna ve Türk futboluna kaliteli gündemleriyle, sporun ve futbolun doğasına uygun yorum ve değerlendirmeleri ile katkı sunan değerli ve kaliteli bir spor adamıdır. O söylediyse, ki ölçüp tartarak, o konuda olurluğu mümkün olan bilgileri paylaşan kıymetli bir kişiliktir.

 Haldun Domaç Fenerbahçelileri çok sevindirecek haberler ile karşımıza geldi.

 Sayın Domaç’ın başlıklarından satır başları yapalım;

*Fenerbahçe Szalai’nin yanına ( Gustavo – Pelkas ve Szalai nin menejeri aracılığı ile ) çok önemli bir oyuncuyu defansa transfer etmek istiyor. Neden o menejer? Zira Fenerbahçe ile anlaşmış olduğu üç isimde bu sezon Fenerbahçe’ye görüldüğü gibi çok şey katınca, söz konusu menejer kendisini bir nevi ispatlamış oldu. Böylece Szalai’nin yanına sağlam bir defans oyuncusu transferi aynı menejer vasıtasıyla bekleniyor. Kim mi? Video’da göreceksiniz.

*Fenerbahçe ile Hatay arasında Boupenza konusunda henüz kesinlik söz konusu değil ama Hatayspor’un Onursal Başkanı aynı zamanda Fenerbahçe’nin kongre üyesi ve bu konuda transfere çok sıcak baktığı gibi Fenerbahçe’nin de Hataysporu mağdur etmeyeceğini söylüyor. Keza Fenerbahçe’de Hatayspor’un yeni stad açılışına gelmek istediğini Başkan Ali Koç duyurmuştu. Karşılıklı bu tatlı dialog ve iltifatlar bu transferin olurluk derecesini yükseltiyor.

*Çok genç bir yerli oyuncudan bahsediyor sayın Domaç direkt yurt dışına gidebileceğine dair kamuoyu ve futbolcunun kulübünün görüşü olduğunu vurguluyor. Fakat Fenerbahçe’nin buna el attığını ve bu transferi bitirmek istediğini söylüyor. Kim mi bu oyuncu? Oda klipte var ve Domaç takımı ve futbolcunun ismini açıklıyor.

 Sayın Domaç’ı izleyelim;

Reklam

 

Kaynak; Haldun Domaç Youtube Kanalı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1950 YILINDAN 2000 YILINA KIBRIS'IN ACI VE GERÇEK TARİHİ  ( RUMLARIN KIBRIS'TA YAPTIĞI TÜRK SOYKIRIMI )
1950 YILINDAN 2000 YILINA KIBRIS'IN ACI VE GERÇEK TARİHİ (...
NİHAT KAHVECİ’NİN EFSANE MİLLİ TAKIM KALECİMİZ RÜŞTÜ REÇBER RÖPORTAJI
NİHAT KAHVECİ’NİN EFSANE MİLLİ TAKIM KALECİMİZ RÜŞTÜ...