Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
HANDE KAZANOVA 22 – 28 MART BURÇ YORUMLARI
Reklam
Pamukkale Turizm
Redmagic WW

HANDE KAZANOVA 22 – 28 MART BURÇ YORUMLARI

Ünlü Astrolog Hande Kazanova’dan 22 Mart – 28 Mart haftalık burç yorumlarını görelim.

24 Mart 2021 - 00:19
Reklam
Holapick WW
TVC-mall WW
360TotalSecurity WW

 

 *** Haftaya ülkemiz, ailemiz, yuvamız ve evimiz ile ilgili konulara hafta başı itibariyle odaklanıyoruz! Hafta başında çok farklı ve çarpıcı konulara ilgi duyacağız.

  -Bu hafta itibariyle aksiyon ve hareketliliğimiz fazla olmuş olacak ve bu nedenle sinirsel gerginlikler, tartışmalar ve sürtüşmeler yaşayabiliriz.

 -Cuma gününden itibaren, Venüs - Güneş’in kalbine yerleşmiş olacak görünüyor! Bu ayın Cuma günü en şanslı günlerinden birisi olmuş olacak. Böyle bir gün itibariyle ilişkilerimiz ve maddi konulardaki isteklerimizin gerçek olabilmesi mümkün olabilir! Hepimiz, böyle bir günün affedici ve onaylayıcı etkilerinden yararlanmış olalım.

 -Tam da Pazar günü ilişkilerin burcu olmuş olan Terazi burcunda bir Dolunay şekillenmiş olacak. Biz bu dolunayın etkilerini 3 gün öncesinde üzerimizde hissedeceğiz. Dolunayda hepimiz mevcut ilişkilerimize, ortaklı işlerimize, iş birliklerimiz ve sosyal hayatımıza odaklanmış olacağız.

 -Terazi burcu, eşitlik, denge, hukuk, ilişkiler, adalet, iş birlikleri, sosyal konular, ortaklıklar, sanat, kozmetik, dekorasyon, estetik, satış, siyaset, tanıtım, uzlaşma, pazarlama ve çöpçatanlık alanlarını temsil ediyor.

 -Bu yaşamış olacağımız dolunayda Ay’ın Venüs’le olan karşıt açısı,  işbirliklerimizde ve ilişkilerimizde zorlanmalar yaşanacağını bizlere gösteriyor. Bu süreçte onaylama ve kabul etme mekanizmamız doğru çalışmamış olacak. Bu konular üzerine bizlerde dengeyi çok iyi kurmaya özen göstermiş olalım!

Reklam
Edrawsoft WW

 

Kaynak; Hande Kazanova ile Astroloji

Italojewerly WW
Tbdress WW

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Dresslily WW
IOScout WW
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI MEMLEKETİ AKHİSAR’DA COŞKUYLA KARŞILANDI
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI...