Hollywood’ta taciz skandalı ayyuka çıktı

Hollywood'ta taciz skandalı ayyuka çıktı

Gwyneth Paltrow ve Angelina Jolie gibi isimlerin de olduğu 13 kadın aktrist taciz suçlamalarında bulundular.

11 Ekim 2017 - 21:12

 

 Gwyneth Paltrow ve Angelina Jolie'ninde aralarında bulunduğu 13 kadın aktrist taciz suçlamalarında bulundu. Bunların içlerinden üçü tecavüze de uğradıklarını iddia ediyorlar. Bu konuda iddiaları destekleyen ses kayıtları da ortaya çıkmaya başladı.

İtalyan yönetmen Dario Argento'nun oyuncu kızı Asia Argento, Hollywood film yapımcısı ve Miramax film stüdyolarının eski başkanı Harvey Weinstein'in, kendisine 21 yaşındayken Fransa'da bir otel odasında tecavüz ettiği iddiasında bulundu. 

İlgili resim Asia Argento 

 Angelina Jolie, Weinstein'in yapımcılığını üstlendiği "Playing By Heart" filminin çekimleri esnasında iken, yapımcının otel odasında kendisinden cinsel avantaj sağladığını açıkladı. 

İlgili resim

Gwyneth Paltrow  da kendisinin 22 yaşındayken Winstein'in  Beverly Hills Oteli'nde cinsel istismarda bulunduğunu. Yaşadıklarını o dönemdeki erkek arkadaşı Brad Pitt'e anlattığını söyleyen Paltrow, ünlü aktör ile yapımcının bu nedenle tartıştığını sözlerine belirtti. Paltrow, Weinstein'in kendisine "Çenesini kapalı tutmasını. Eğer bunu birilerine anlatırsa kendisini mahvedeceğini "  söylediğini açıkladı. 

İlgili resim gwyneth paltrow

Demokrat partiye büyük bağışlarda yapan Weinstein ile ilgili  parti yetkilileri  Weinstein'in yapmış olduğu bütün bağışların kadın hakları gruplarına aktarımda bulunulacağını belirttiler. Son başkan adayı olan Hillary Clinton da açıklamada bulunarak büyük bir şoka uğradığını, bu tarz şeylerin hiç bir zaman hoşgörülemeyeceğini belirtti. 

Holywoodda cinsel taciz ve tecavüz skandalı ayyuka çıktı ve daha da büyüyeceği görülüyor. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MEİS’TE NELER OLUYOR
MEİS’TE NELER OLUYOR
KOVİD-19 VAKA SAYILARI NEDEN ARTIYOR
KOVİD-19 VAKA SAYILARI NEDEN ARTIYOR