Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
///İNTERNET HABER GAZETESİ///
Reklam
Pamukkale Turizm
Redmagic WW

///İNTERNET HABER GAZETESİ///

Sizlere bu paylaşımımız da İnternet Haber Gazetelerinden bahsetmek istiyoruz.

27 Şubat 2021 - 02:31
Reklam
Holapick WW
TVC-mall WW
360TotalSecurity WW

Çağımızda artık basılı yayın ve medya miadını doldurmuş oldu. Artık kağıt israfının önüne geçen yepyeni ve çok fonksiyonlu teknolojik platformlar son 10 – 15 yıl içerisinde günlük yaşamımızda karşımıza çıkmaktadır. Bundan çok değil daha 10 yıl öncesine kadar sabah kahvaltılarında elde gazete kahvaltılarımızı yapıyorduk. Bu gün artık kağıtların yerlerini lap toplar, tabletler, masa üstü bilgisayarları ve pek tabi ki en önemlisi de akıllı cep telefonları yani mobil internet aldı. Günlük ihtiyacın gereksinimi olan haber akışları, bu teknolojik platformlar ile İnternet Haber Gazetelerinden karşılanmakta. Ayrıca bu üstün teknolojik cihazlar ile bu üstün platformlara yapılan ziyaretlerde sadece yazı ve resimde değil, aynı zamanda haber içeriklerinde görüntü ve ses dizaynlarının da videolar şekli ile oluşu ile haber platformlarını haber okuyucusu kitlelere çok cazip kılmış oluyor. Yani okuyabiliyorsun, resimlerini görebiliyorsun ve dahası görüntü izliyor ve seste duyabiliyorsun. Bu gün için bunların nasıl büyük kolaylık olduğunu eski medyacılığı bilenler ve eski platformlardan bu ihtiyaçlarını gidermiş olanlar çok iyi bilirler.

 Okuyucular bir haber platformunda ne ararlar Dersek nasıl sonuçlara ulaşmış oluruz.

 *** A ) Genel anlamda kalite ararlar

 1-kullanılan renkler,

 2-haber platformunun dizayn biçimi,

 3 – sitede arananın çabuk bulunabiliyor oluşu,

 4- çabuk açılması ve fazla bekletmemesi, hızı,

Reklam
Edrawsoft WW

 5 – okunabiliyor görüntülerde oluşu,

 6 – yazılanların doğru imla kuralları ile yazılışı ve ne demek istediğinin anlaşılıyor oluşu, spam ve başka yerlerden alıntı paylaşımlar olmaması, organik ve sade, doğal, basit ve anlaşılır içerikler ile dolu oluşu,

 *** B ) Yukarıda söylediğimiz gibi görüntü ve ses materyaller ile bu haberlerin ek olarak destekleniyor oluşu,

 *** C ) Haber platformunun taze ve güncel haber sunması, objektifliği, tarafsızlığı, doğru haber sunması ve kaliteli içeriklere sahip olması özellikleri okuyucu kitlelerince en çok aranan özellikler olmuş oluyor.

 Bu belirtmiş olduğumuz okuyucuların kriter arayışlarına, mevcut haber siteleri bu kriterleri karşılıyor yapılanmadalar ise ve bu kriterlere göre kendilerini geliştirmişler ise o haber platformları zaten öncelik almış oluyor okuyuculardan. Yani aslında burada bir puanlama yok, buradaki puanlamaya esas olan siteyi ziyaret eden ve okuyucu sayısının her geçen gün artıyor olması, ziyaretlerin daha da sıklaşması o haberci platformu öne çıkarmış ve taşımış oluyor. Pek tabi ki arama motorları da bu tür sitelere karşı son derece yardımsever davranmış oluyor ve bu tür haber platformlarını destekliyor ve dahası ödüllendiriyor da sıralamasını yukarılara taşımasına yardımcı olup.  

 İşte Kibar İnternet Haber Gazetesi okuyucuların aramış oldukları bu kriterleri platformu üzerinde çözmüş ve gidermiş bir İnternet Haber Gazetesi olarak karşımızda. Haber portalımız okuyucularımızın ellerinde olan ve kullanmış oldukları her cihazla sitemizi ziyaret ettiklerinde girdiklerinde okunabilirlik kalitesine sahip, özgün içeriğe, organik ve kaliteli habere, tarafsız, ilkeli ve doğru, taze ve günlük aynı zamanda hızlı bir şekilde kitlelere ulaştırmayı amaç edinmiş kaliteli bir haber platformudur. Kibar İnternet Haber Gazetesi her gün için çok hızlı bir şekilde okuyucu kitlesini arttırmakta ve habercilik sahnesinde farklılığı ve renkliliği ön sıralarda kendine yer edinmeye çalışmaktadır.

  Bir haber okuyucusu olarak aslında sizde Kibar İnternet Haber Gazetesinin bir okuyucu adayısınız, biz daima bekleriz.

  https://www.kibarinternethabergazetesi.com

Italojewerly WW
Tbdress WW

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Dresslily WW
IOScout WW
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI MEMLEKETİ AKHİSAR’DA COŞKUYLA KARŞILANDI
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI...