İphone 8 ve İphone 8 Plus Türkiye’de

İphone 8 ve İphone 8 Plus Türkiye'de

Kibar Ucuzcu Alışveriş Merkezinin - Telefonlar Kategorisi - Akıllı Telefonlar Bölümünün online satış standında yerini alması beklenen İphone 8 ile İphone 8 Plus ın Türkiye'de Satışına Başlanması için gün sayıyor.

14 Ekim 2017 - 15:39

 

 

Apple'ın tanıtımını yapmış olduğu İphone 8 ve İphone 8 Plus modellerinin Türkiye'de satışının gerçekleştirilmesine önümüzdeki günlerde başlanıyor.

Apple'ın, İphone 8 ile İphone 8 Plus modellerinin 20 Ekim tarihinden itibaren Türkiye'de satışının gerçekleştirilmesine başlanacak. Sunulacak yerlerde talep yoğunluğuna göre bir ön kayıt yaptırılması gerekebilecek olarak öngörülüyor.

Hepinizin bildiği gibi İphone nun diğer modelleri ile beraber son modeli olan İphone 7 modeli de, diğer akıllı telefonlar ile birlikte Kibar Ucuzcu Alışveriş Merkezi internet alışveriş sitesinde satışı gerçekleştiriliyor.  

Kibar Ucuzcu Alışveriş Merkezinin Telefonlar Kategorisinin Akıllı Telefonlar Bölümünden veya aşağıdaki link adresinden Akıllı Telefonlar Bölümüne ulaşarak Türkiyede şu anda satışta olan İphone nun en üst modeli olan İphone 7 ve satışı gerçekleştirilmekte olan öbür İphone lar ile ve diğer akıllı telefonlarıda inceleyebilirsiniz.  Kibar Ucuzcu Alışveriş Merkezi - Telefonlar Kategorisi - Akıllı Telefonlar Bölümünün Link Adresi şudur ;   

  https://www.kibarucuzcuavm.com/telefonlar-k-86/akilli-telefonlar-k-87    

Türkiye'de 20 ekimde satışına başlanmış olacak İphone 8 ile İphone 8 Plus çok kısa bir süre içerisinde Kibar Ucuzcu Alışveriş Merkezi - Telefonlar Kategorisi - Akıllı Telefonlar bölümünün internet satış standında da yerini yerini almış olacaktır.  

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANI DEVECİ MAZBATASINI ALDI
ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANI DEVECİ MAZBATASINI ALDI
BERAT ZİNCİRİN PATRONU EKONOMİYİ DEĞERLENDİRDİ
BERAT ZİNCİRİN PATRONU EKONOMİYİ DEĞERLENDİRDİ