İŞTE FENERBAHÇE’DE GİDENLER VE GELENLER TABLOSU

İŞTE FENERBAHÇE’DE GİDENLER VE GELENLER TABLOSU

Serdar Kelleci Fenerbahçe’yi değerlendirdi. Bakınız Fenerbahçe hakkında neler dedi.

24 Ağustos 2020 - 23:23

Fenerbahçe’nin gidenleri ve gelenleri netleşti.

Teknik Direktör Erol Bulut’un yapmış olduğu açıklamasında ‘’ kaleye her hangi bir transfer düşünmediklerini ve mevcut kalecilerimizi daha üst noktaya çekeceğiz, Stoper ihtiyacımızı da çözmeye çalışıyoruz  ‘’  dedi.

 Erol Bulut; ‘’ Bu yıl kendileri için 2 inciliğin başarısızlık olacağını belirterek, bu yıl Fenerbahçe’nin şampiyon olacağını ve Şampiyonlar Liginde gelecek yıl olacaklarını, ‘’ söyledi.

 Erol Bulut’un açıklamalarını ve Fenerbahçe transferlerini değerlendiren Serdar Kelleci’de Fenerbahçe için, Fenerbahçe’nin winner bir takım olduğuna değinerek, şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu ve yapmış olduğu transfer hamlelerinin ligin geçtiğimiz yıl ki Altın – Gümüş – Bronz kadrolarının en az 5 – 6 futbolcusunun alınmış olduğunu, stoper eksikliğinde Erol hocaya katıldığını, sağ ön tarafa ihtiyaç olduğunu ve Muriç giderse, onunda yerine bir transfer gerekeceğini söyledi.  

 Fenerbahçe’ye şu ana kadar GELENLER;

 Jose Sosa – Mert Hakan Yandaş – Caner Erkin – Gökhan Gönül – Filip Novak – Mame Thiam – Sinan Gümüş – Barış Sungur – Zanka – Oğuz Kağan Güçtekin,

 Fenerbahçe’den şu ana kadar GİDENLER;

 Emre Belezoğlu ( Aktif futbolu bıraltı ) – Hasan Ali Kaldırım – Mehmet Ekici – Simon Falette – Erten Ersu – Alper Potuk,

 Serdar Kelleci’nin Fenerbahçe hakkındaki açıklamalarını dinleyelim;

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALİYEV'DEN YUNAN'A KARŞI TÜRKİYE'YE ŞARTSIZ KOŞULSUZ TAM DESTEK / TÜRKİYE'NİN DAİMA YANINDAYIZ
ALİYEV'DEN YUNAN'A KARŞI TÜRKİYE'YE ŞARTSIZ KOŞULSUZ TAM DESTEK...
İŞTE TÜRKİYE'DE İLLERİN KOVİD-19 DURUMU
İŞTE TÜRKİYE'DE İLLERİN KOVİD-19 DURUMU