Reklam
  • Reklam
KELLERE MÜJDE - KELLİĞE SON
Reklam
Pamukkale Turizm

KELLERE MÜJDE - KELLİĞE SON

Erkeklerin ve özellikle belirli bi yaştan sonra saçları dökülen erkeklerin en büyük sorunu tabi ki kellik ve bu konuda muzdıraplı olan erkek sayısı epey de çoğunlukta ve adeta bu onlar için bi sağlık sorunu haline gelmiş durumda. Peki bu konuda ne yapılabilir? İşte cevaplarını birlikte görelim.

24 Temmuz 2020 - 18:45

 

 

Günümüzün en büyük sorunlarından bir tane olan saç dökülmesine karşı, insanlık geçmişten bu yana pek çok çözüm yöntemleri geliştirdi. Protez saç yöntemi de bunlardan bir tanesi. Ancak protez saç, folligraft gibi çözüm yöntemlerinin geliştirilmesi ile beraber, bu konuda saç dökülmelerine kesin çözüm ile saç dökülmesi nasıl önlenir çalışmaları halen devam etmekte olduğunu da yeri gelmişken söyleyelim.

İnsanların genetik yapıları, yaşam koşul ve zorlukları, çevre faktörleri, sağlıksız yeme / içme gibi, kısacası sağlıksız beslenme kültürü ve bi de buna streste eklenince, saç dökülmeleri çok çok erken yaşlarda insanın karşısına çıkabiliyor.

İşte bu noktadan sonra protez saç, folligraft ve saç ekme yöntemleri de sıklıkla insanın karşısına çıkmış oluyor. Bu çok önemli ve önemsenmesi gereken ciddi süreçte eğer profesyonel yardıma başvurmadan gerçekleştirilebilecek her uygulama, bir yanlış sonucu doğurup telafisi güç olabilecek sonuçları oluşturabiliyor. Bu yanlış uygulamalar saç dökülmesini durdurmanın yerine, hatta daha fazla artırarak saçların her geçen gün daha da seyrekleşmesine ve o kadar zaman boşa geçirildiği gibi olumsuz sürecin daha da ileri boyuta geçmiş olmasına neden olunuyor.

Rahatlıkla söyleyebiliriz ki, protez saçın yanında en etkili yöntem folligrafttır.

 Folligraft nedir?

Folligraft Saç; Deneme yanılma deneyimine başvurmak istemeyen kişilerin, beklentilerine kesin bir çözüm yolunu sunarak saçsızlık sorununu ortadan kaldırmış olan dermokozmetik bir uygulama sonucudur.

Saç eksilmesine karşı etkili çözüm yöntemleri sunan folligraft saçı en etkili bir şekilde uygulayan saç sistemleri merkezlerinden bir tanesi de ‘’ NOVA HAİR ‘’ olmaktadır. Bu sorun konusunda bakınız NOVA HAİR’İN kurucusu ve geliştiricisi Ertaç ŞENSOY neler söylüyor.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AMASYAYI TANIYALIM
AMASYAYI TANIYALIM
BÜLENT ERSOY ATA DEMİRER VE NEV’İ FIRÇALADI
BÜLENT ERSOY ATA DEMİRER VE NEV’İ FIRÇALADI