KİBAR İLAN VER AL SAT MERKEZİ PLATFORMU AÇILDI

KİBAR İLAN VER AL SAT MERKEZİ PLATFORMU AÇILDI

Türkiye'de hemen hemen bütün sektörleri kapsayan yeni bir ilan platformu açıldı. Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi. Dünyada gelişen bu koronavirüs hadisesinden sonra dünyada olduğu gibi maalesef Türkiye’de de ekonomi ve finans dalgalanmalarının da ötesinde, bütün dengeler alt üst etmiş oldu. Küçük esnaf, küçükler büyükler tarafından yutuldu.

18 Mayıs 2020 - 08:59 - Güncelleme: 18 Mayıs 2020 - 09:35

 

 

 Türkiye’de küçük esnaf perişan ve şu koronavirüs konusundan sonra, küçük esnafa yeniden bi can suyu olma, destek olma adına İLANLARIN ÜCRETSİZ OLARAK YAYINLANACAĞI, içinde ÜCRETSİZ OLARAK MAĞAZALAR, DÜKKANLAR AÇILACAĞI, İnternet üzerinden her üreticinin, satıcının, esnafın ürünlerinin reklamını, ilanlarını ücretsizce vermiş olacağı, dükkanına ücretsizce ürünlerini mallarını, hizmetlerini koyacağı ve gerek uluslararası alanda ve gerekse yurt içinde vede kendi bulundukları, yaşadıkları İl ve İlçelerde yaşayanlara ücretsiz olarak tanıtacakları ve reklamlarını yapacakları, KİBAR İLAN VER AL SAT MERKEZİ açıldı. 

 Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi, bir Kibar TAVASAV projesi olup Türk milletine, Türk esnafına, Türk milleti girişimcilerine ücretsiz bir şekilde kendilerini, firmalarını, ürünlerini, hizmetlerini tanıtmış olacakları, ücretsiz bir şekilde ilanlarını verip ve ücretsiz bir şekilde satmak istedikleri ürünlerini, mallarını veya hizmetlerini platform üzerinde kendi mağazalarını açıp ekleyerek tanıtmış olacakları bir platformdur.

 KİBAR İLAN VER AL SAT MERKEZİNDE NELER VAR;

Kibar İlan ver Al Sat Merkezi platformu diyebiliriz ki Türkiye’deki en geniş kapasite ile hazırlanmış, en gelişmiş ve içinde Ekonomi, Finans, Ticaret ve Alış Veriş e dair her sektörün yer almış olacağı ve özellikle küçük esnafın ve girişimcilerin ücretsiz olması sebebiyle çok faydasına olacak bir platformdur.

 Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi Platformunda Emlak – Araç - her konuda Yedek Parça - İkinci El ve Sıfır her Ürün Alışverişleri – her konuda İş ve Sanayi Makineleri – Her konuda Özel Ders Verenler -  Her konuda İş İlanları – Her konuda Yardımcı Arayanlar – Her konuda Hayvanlar Alemi gibi kategoriler yer almış oluyor. 

Siteye firmalar firma rehberi bölümü sayesinde firmalarının tanıtım ve ulaşım bilgilerini kaydederek, kendilerine ulaşılmasını sağlayabilecekler. Mağazalarını açıp ticaretini gerçekleştirdikleri ürünlerini açmış olacakları mağazalarına koyabilecek ve tanıtabilecekler. 

Site aynı zamanda bir Hayvansever olarak, Hayvansever dostu olarak, Hayvanseverlere duyarlı olup, hayvanseverler, barındırmak istedikleri hayvanları sitenin ücretsiz ilanlarını kullanarak barındırma olanağını sağlayabilecekleri gibi, aynı zamanda kendilerine ait bir barındırma mağazası, dükkanı açıp, barındırmak istedikleri hayvanları site üzerindeki bu dükkan ve mağazalarına ücretsiz olarak ekleyerek sahiplenmelerini sağlayabilecekler. Hayvanseverler platform üzerinde   bunların hepsini, ücretsiz olarak gerçekleştirebilecekler.

 İlan portalı youtube de kanalları olan youtuberlara da ücretsiz bir şekilde kanallarının tanıtım yapmaları olanağını sağlıyor. 

Reklam ve tanıtım bütçe sıkıntısı çeken herkesin, her kesimin, her sektörün, her ticaret yapmak isteyenin, her esnafın ve her girişimcinin ücretsiz sunmuş olduğu imkanlarla dostu olacak bir ilan portalı olma özelliğine sahip olacak görünen Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi platformu hizmet vermeye başladı.  

 Projenin Sorumlusu TAVASAV ilan portalı hakkında şunları söyledi; '' Şu anda portalımız kullanıcılara kendilerini tanıtma olanağı sağlıyor. İleri ki süreçte portalımız üzerinden alıcı ile satıcı bir araya gelerek alış ve satış işlemlerini portalımız üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilecekler. İlan portalımız bu alt yapıya sahip, bunun üst yapısını gerçekleştirdikten sonra İlan portalımız Güvenli E-Ticaret ( GET ) e açılmış olacak ve portal üzerinden buluşacak olan alıcılar ve satıcılar ticari alış veriş işlemleri gerçekleştirmiş olabilecekler, Türk milletinin kullanımına bir çok özelliği ücretsiz olarak açılmış olan ilan portalımız Türk milletine hayırlı ve uğurlu olsun, '' dedi. 

Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi 

https://www.kibarilanveralsat.com/

 

YORUMLAR

  • 3 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1.FRAGMAN  - SEN ÇAL KAPIMI – 3. BÖLÜM
1.FRAGMAN - SEN ÇAL KAPIMI – 3. BÖLÜM
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR