Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
KİBAR İLAN VER AL SAT MERKEZİ
Reklam
Pamukkale Turizm
Redmagic WW

KİBAR İLAN VER AL SAT MERKEZİ

Türk ticaretine, ticaret piyasasına ve ticari yaşama yepyeni bir bakış açısı ve yepyeni bir soluk getirmiş oldu Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi! Bu sektördeki ciddi bir ihtiyacı, önemli bir açığı açıkçası çok kısa sürede doldurmuş ve kapatmış oldu. Yeni projeleriyle Türk tüketicisine yıllarca hizmet etmeye devam edecek. Sözü daha fazla uzatmadan Türk tüketicisinden ciddi beğeni kazanmış olan ilan portalımızdan artık bilgiler sunmaya ve sizlerle paylaşmaya başlayalım.

26 Şubat 2021 - 21:29
Reklam
Holapick WW
TVC-mall WW
360TotalSecurity WW

 

 

Acil İlan ve Acil İlanlar

  İlan portalımızda Acil İlan veya Acil İlanlar verme ihtiyacı duyanlar bundan sonra artık rahatlıkla Acil İlanlarını hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinden verebilecekler. Bu vermiş oldukları Acil İlanlar Portal Yönetimimiz tarafından çok kısa bir sürede incelenip onaylanacak ve ardından sitemizde yayına girmiş olacak.  

 Satıcılarımıza İlan Portalımızda mağaza açmalarını ve mağazalarına ellerinde olan ürünlerini yerleştirerek tüketicilerimize tanıtmalarını önemle öneriyoruz. Mağaza açmak hem ücretsiz olmakta ve hem de mağazaların yayınlamış oldukları ilanlar denetime tabi olmadan yayına girmektedir.

 Sahi söylemeyi unuttuk. Hemen söyleyelim! İlan portalımızda ilan vermek ve yayınlamak ücretsizdir. Tüketicilerimiz sitemizde sizlerin ücretsiz bir şekilde vermiş olduğunuz ilanlarınıza rahatlıkla ulaşabilecekler. İlan portalımız hem masaüstü bilgisayarlardan, hem laptoplardan, tabletlerden ve cep telefonlarınızdan rahatlıkla görüntülenebilecek bir dizaynda ve mobil uyumlu bir ilan portalıdır.

 Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi Kategorileri

Reklam
Edrawsoft WW

Ana Kategorilerimiz;

 *Emlak -

 *Vasıta –

 *Yedek Parça / Tuning -  

 *İkinci El ve Sıfır Alışveriş –

 *İş Makineleri / Sanayi –

 *Özel Ders Verenler –

 *İş İlanları –

 *Yardımcı Arayanlar –

 *Hayvanlar Alemi –

  -Emlak Ana Kategorimizin Altında; Konut, İşyeri, Arsa, Bina, Devremülk, Turistik Tesis Alt Kategorileri yer almaktadır.

  -Vasıta Ana Kategorimizin Altında; Otomobil, Arazi SUV / Pick-up, Motosiklet, Minivan Van / Panelvan, Ticari araçlar, Kiralık Araçlar, Deniz Araçları, Hasarlı araçlar, Klasik Araçlar, Elektrikli Araçlar, Modifiye Araçlar, Hava Araçları, ATV, UTV, Karavan, Engelli Plakalı Araçlar Alt Kategorileri yer almaktadır.

 -Yedek Parça / Tuning Ana Kategorimizin Altında; Otomotiv Ekipmanları, Motosiklet Ekipmanları, Deniz Aracı Ekipmanları sırasıyla Alt Kategori olarak yer almaktadır.

 -İkinci El ve Sıfır Alışveriş Ana Kategorimizin Altında; Bilgisayar, Cep Telefonu, Fotoğraf ve Kamera, Ev Dekorasyon, Ev Elektroniği, Elektrikli Ev Aletleri, Giyim ve Aksesuar, Saat, Anne ve Bebek, Kişisel Bakım ve Kozmetik, Hobi ve Oyuncak, Oyun ve Konsol, Kitap Dergi ve Film, Müzik, Spor, Takı Mücevher ve Altın, Koleksiyon, Antika, Bahçe ve Yapı Market, Teknik Elektronik, Medikal Ürünler, Ofis ve Kırtasiye, Yiyecek ve İçecek, Diğer Her Şey Alt Kategorileri yerlerini almış oluyor.

 -İş Makineleri ve Sanayi Ana Kategorimizin Altında; İş Makineleri, Tarım Makineleri, Sanayi, Elektrik ve Enerji Alt Kategorilerimiz sırasıyla yer almıştır.

 -Özel Ders Verenler Ana Kategorimizin Altında; Lise ve Üniversite Hazırlık, İlköğretim, Yabancı Dil, Bilgisayar, Direksiyon, Spor, Müzik ve Enstrüman, Güzel Sanatlar, Mesleki Dersler, Kişisel Gelişim, Diksiyon, Fotoğrafçılık Alt Kategorilerimiz sıralanmış oluyor.

 -İş İlanları Ana Kategorimizin Altında; Eğitim, Eğlence ve Animasyon, Güzellik ve Bakım, IT ve Yazılık Geliştirme, İnsan Kaynakları, İnşaat ve Yapı, İşletme ve Stratejik Yönetim, Koruma ve Güvenlik, Lojistik ve Taşıma, Mağaza ve Perakendecilik, Muhasebe Finans ve Banka, Mühendislik, Müşteri Hizmetleri, Ofis Yönetimi ve İdari İşler, Part Time ve Ek İş Fırsatları, Pazarlama ve Ürün Yönetimi, Restoran ve Konaklama, Sağlık, Satış, Tamir ve Bakım, Tarım ve Hayvancılık, Tasarım ve Yaratıcılık, Tekstil ve Konfeksiyon, Üretim ve İmalat Alt Kategorilerimiz yer alıyor.

 -Yardımcı Arayanlar Ana Kategorimizin Altında ise; Bebek ve Çocuk Bakıcısı, Yaşlı ve Hasta Bakıcısı, Temizlikçi Alt Kategorimiz sıralanmış oluyor.

 -Hayvanlar Alemi Ana Kategorimizin Altında; Evcil Hayvanlar, Akvaryum Balıkları, Aksesuarlar, Bakım Ürünleri, Yem ve Mama, Kümes Hayvanları, Büyük Baş Hayvanlar, Deniz Canlıları, Sürüngenler, Böcekler Alt Kategorilerimiz yer almış oluyorlar.

 Bu Ana Kategorilerimizin altında yer almış olan şu Alt Kategorilerimizin altında daha detaya inen kategorilerimiz mevcuttur.

 Önümüzdeki süreçte Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi İlan Portalımızda şuanda pasif durumda olan Güvenli Alışveriş Sistemimizi aktifleştirme çalışma ve prosüdürlerini tamamlayıp İlan Portalımız üzerinden takipçilerimizin ve tüketicilerimizin mağazalardan ve satıcılarımızdan alışveriş yapabilme imkanını sunmuş olacağız.

 Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi olarak takipçilerimize, satıcılarımıza ve tüketicilerimize kaliteyi hizmet edinmiş bir ilan platformuyuz. Unutmayın sizde bir satıcı veya tüketici olarak Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi ilan platformunu kullanma adayısınız, bekleriz.

 

 https://www.kibarialanveralsat.com

Italojewerly WW
Tbdress WW

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Dresslily WW
IOScout WW
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI MEMLEKETİ AKHİSAR’DA COŞKUYLA KARŞILANDI
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI...