KUZEY YILDIZI İLK AŞK 5 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 5 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5 Eylül 2020 Cumartesi günü başlıyor.

30 Ağustos 2020 - 10:28

Dizinin Konusu;

Kuzey ile Yıldız; Adeta köprü üstünde 2 inatçı keçi gibiler. Yıldız, Kuzey’i, hayatı boyunca sevmektedir. Ondan başkasına hiç bakmamıştır. Her ikisinin de ailesi dostturlar ve hemen bir söz yüzüğü takarlar. Kuzey, üniversite İstanbul’a gider ve sözlerini unutur, yeni aşklar yaşamaya başlar. Ailesi ve Yıldız bunları öğrenir ve bütün köy kendisine cephe alır. Kuzey Yıldız’ın yaşam direğidir ve o direk yıkılmıştır. Acısı daima içindedir.

 Kuzey, aşık olup evlenmiş, 3 çocukları olmuş ve Yıldız’a yaptığının aynısını 20 yıl sonra kendisi yaşamış ve dolandırılmıştır. Kuzey’in artık yapacak bir şeyi kalmamış ve 3 kızıyla beraber memleketine döner. Niyeti her ne olursa olsun köyünde kalmaktır. Yıldız ise kendisine acılar çektiren adamı geriye göndermeye ve pişman etmeye kararlıdır. Ortada genç kadınlığa – ergenliğe ve çocuk yaşta 3 kız ve 2 düşman ailelerin girmesiyle dizi epeyce karışık bir hale bürünür.  

 Ortadaki durum Kuzey gitmemeye, Yıldız ise affetmemeye, aileler barışmamaya kararlıdır. Bakalım bu süreçler devam ederken kimler pes edecek.

 

 Dizinin Orijinal Adı; Kuzey Yıldızı İlk Aşk-

 Dizinin Yapımcısı; Süreç Fim,

 Dizinin Yönetmeni; Ersoy Güler,

 Dinin Oyuncu Kadrosu; İsmail Demir – Aslıhan Güner – Cezmi Baskın – Toygan Avanoğlu – Hüseyin Soysalan – Zeynep Kaykonde – Uğur Demirpehlivan,

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALİYEV'DEN YUNAN'A KARŞI TÜRKİYE'YE ŞARTSIZ KOŞULSUZ TAM DESTEK / TÜRKİYE'NİN DAİMA YANINDAYIZ
ALİYEV'DEN YUNAN'A KARŞI TÜRKİYE'YE ŞARTSIZ KOŞULSUZ TAM DESTEK...
İŞTE TÜRKİYE'DE İLLERİN KOVİD-19 DURUMU
İŞTE TÜRKİYE'DE İLLERİN KOVİD-19 DURUMU