MADEN SUYUNA 3 KAŞIK YOĞURT KOYUN ŞİFA BULUN

MADEN SUYUNA 3 KAŞIK YOĞURT KOYUN ŞİFA BULUN

Bu üçlü karışımı evinizde mutlaka deneyin. 1) Limon – 2) Yoğurt – 3) Maden suyu. Bu üçlüyü bir arada deneyince vücudunuz daha zinde olacaktır. Bunların faydalarına gelin hep birlikte bakalım;

02 Eylül 2020 - 15:42

1-Limonun Faydaları;

Hepimizin de bildiği gibi C vitamini deposu bir besin olarak bilinir.  Limon salatalardan, yemeklere, çorbalara, midye dolmalara kadar bir çok tüketmiş olduğumuz besine kendi aroma tadıyla mayhoşluk katar, keza çayın üzerine ve ıhlamur gibi sıcak içeceklerimize sıkmış olacağımız bir kaç damla limon ile onlara lezzet ve pek tabi ki fayda katar. Limon sağlığımıza olan faydalarıyla sık tüketmemiz gereken başlıca besinlerin arasında yer alır.

2-Yoğurdun Faydalarına Gelince;

Yoğurt bağırsaklarımızı korur. Yağlarımızı yakmaya destek olur. Tansiyonumuzu düzenler. Bağışıklık sistemimizi güçlendirir. Kolesterolü düzenler. Diş ve kemik sağlığını destekler. Cilt ve deri hastalıklarına karşı bizi korur. Kas gelişimimizi destekler.  

3-Doğal Maden Suyunun Faydaları;

Maden suyu, kemikler için en önemli mineral olan kalsiyumun kaynağıdır. Vücudumuzdaki kemiklerimiz ile dişlerimiz için ihtiyacımız olan kalsiyumu karşılar. Kalsiyum içeriği ile bizi kemik erimesinden de korur. Çocuklarımızın büyüme süreçlerinde ve hamilelikte artan mineral ihtiyacının deposu olduğunu söyleyebiliriz. Fakat Maden Suyunun fazlası zararlıdır. Vücudun günlük Maden Suyu ihtiyacı1 bardaktır.

Yoğurdun, Limon ve Maden Suyu ile bir araya gelmesi sonucu müthiş faydaları vardır. Kolaylıkla hazırlayabileceğimiz bu karışım ile hem midemiz rahatlayacak, hem sindirim sistemimiz düzene girecek, hem de hızlı bir şekilde kilo vermemizi sağlamış olacağız.

 Yoğurt – Limon ve Maden Suyu mide ve bağırsak dostu olan tüketim malzemeleridir.  

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALİYEV'DEN YUNAN'A KARŞI TÜRKİYE'YE ŞARTSIZ KOŞULSUZ TAM DESTEK / TÜRKİYE'NİN DAİMA YANINDAYIZ
ALİYEV'DEN YUNAN'A KARŞI TÜRKİYE'YE ŞARTSIZ KOŞULSUZ TAM DESTEK...
CHP’Lİ YARKADAŞ ERKEN SEÇİM İÇİN TARİH VERDİ
CHP’Lİ YARKADAŞ ERKEN SEÇİM İÇİN TARİH VERDİ