Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
MADEN SUYUNA 3 KAŞIK YOĞURT KOYUN ŞİFA BULUN
Reklam
Pamukkale Turizm
Redmagic WW

MADEN SUYUNA 3 KAŞIK YOĞURT KOYUN ŞİFA BULUN

Bu üçlü karışımı evinizde mutlaka deneyin. 1) Limon – 2) Yoğurt – 3) Maden suyu. Bu üçlüyü bir arada deneyince vücudunuz daha zinde olacaktır. Bunların faydalarına gelin hep birlikte bakalım;

02 Eylül 2020 - 15:42
Reklam
Holapick WW
TVC-mall WW
360TotalSecurity WW

1-Limonun Faydaları;

Hepimizin de bildiği gibi C vitamini deposu bir besin olarak bilinir.  Limon salatalardan, yemeklere, çorbalara, midye dolmalara kadar bir çok tüketmiş olduğumuz besine kendi aroma tadıyla mayhoşluk katar, keza çayın üzerine ve ıhlamur gibi sıcak içeceklerimize sıkmış olacağımız bir kaç damla limon ile onlara lezzet ve pek tabi ki fayda katar. Limon sağlığımıza olan faydalarıyla sık tüketmemiz gereken başlıca besinlerin arasında yer alır.

2-Yoğurdun Faydalarına Gelince;

Yoğurt bağırsaklarımızı korur. Yağlarımızı yakmaya destek olur. Tansiyonumuzu düzenler. Bağışıklık sistemimizi güçlendirir. Kolesterolü düzenler. Diş ve kemik sağlığını destekler. Cilt ve deri hastalıklarına karşı bizi korur. Kas gelişimimizi destekler.  

3-Doğal Maden Suyunun Faydaları;

Maden suyu, kemikler için en önemli mineral olan kalsiyumun kaynağıdır. Vücudumuzdaki kemiklerimiz ile dişlerimiz için ihtiyacımız olan kalsiyumu karşılar. Kalsiyum içeriği ile bizi kemik erimesinden de korur. Çocuklarımızın büyüme süreçlerinde ve hamilelikte artan mineral ihtiyacının deposu olduğunu söyleyebiliriz. Fakat Maden Suyunun fazlası zararlıdır. Vücudun günlük Maden Suyu ihtiyacı1 bardaktır.

Yoğurdun, Limon ve Maden Suyu ile bir araya gelmesi sonucu müthiş faydaları vardır. Kolaylıkla hazırlayabileceğimiz bu karışım ile hem midemiz rahatlayacak, hem sindirim sistemimiz düzene girecek, hem de hızlı bir şekilde kilo vermemizi sağlamış olacağız.

Reklam
Edrawsoft WW

 Yoğurt – Limon ve Maden Suyu mide ve bağırsak dostu olan tüketim malzemeleridir.  

Italojewerly WW
Tbdress WW

YORUMLAR

  • 2 Yorum
Dresslily WW
IOScout WW
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
TURKUAZ IŞIK PANDEMİ KISITLAMALARI KALKMASI SONRASI PROPAGANDA ÇALIŞMALARINI ARTTIRDI
TURKUAZ IŞIK PANDEMİ KISITLAMALARI KALKMASI SONRASI PROPAGANDA...