ODRİNİN LANETİ ÇIKTI - BÜTÜN KİTAPÇILARDA

ODRİNİN LANETİ ÇIKTI - BÜTÜN KİTAPÇILARDA

Nurten ERTUL'UN Editörlüğünü gerçekleştirdiği İsmail SAVAŞ'IN Romanı '' ODRİNİN LANETİ '' Kuzgun kitaptan çıktı ve seçkin kitapçıların vitrinlerini süslemeye başladı.

08 Mayıs 2020 - 03:58 - Güncelleme: 08 Mayıs 2020 - 04:54

 

Editörlüğünü Nurten ERTUL'UN yapmış olduğu, yazar İsmail SAVAŞIN " ODRİNİN LANETİ " adlı Romanı Kuzgun kitaptan piyasaya çıktı.

Yazar İsmail Savaş romanında Türkiye için çok önemli bir konu olan ve çokta üzerinde durulmayan ve neredeyse suç olarak bile görülmeyen derecede olan " Kaçakçılığı " romanına taşımış.

" Yapılan tarihi eser kaçakçılığını gizlemek için kullanılan birbirinden ilginç yollar ve toplumun önde gelen insanlarının arasında gelişiyor olaylar zinciri. Romanda arkeologlar, sanat tarihçileri, akademisyenler ve iş dünyası arasında gelişen olaylar konu olarak işleniyor.

Planlanmış olan bütün cinayetler, milyar dolar değerinde ki tarihi eserler ve üzerinde güneş batmaz denilen bütün iş adamlarının ticari imparatorluklarını ODRİN bozmuş oluyor. "

Yazar İsmail SAVAŞ'IN ODRİNİN LANETİ Romanı oldukça sürükleyici ve herkesin evlere kapandığı bu günlerde dışarıya çıkmak istemeyenlerin zevkle okuyacağı bir roman.

Yazarımız İsmail SAVAŞ'I kutluyor, romanına ve yazarlık hayatına başarılar diliyoruz. - İSTANBUL

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
AKÇAKOCA GELİNCİK BALIK AVI
AKÇAKOCA GELİNCİK BALIK AVI