ONLARIN SİSTEMLERİ ÇÖKTÜ, TÜRK MİLLETİ ANCAK BİZİM...

ONLARIN SİSTEMLERİ ÇÖKTÜ, TÜRK MİLLETİ ANCAK BİZİM SİSTEMİMİZ İLE KURTULUR

Türk ve Dünya Birliği Partisi Genel Başkanı TAVASAV; Türk milleti ve insanlık kendi gözleri ile bu gün artık gerçekleri gördü. Kapitalist emperyalistlerin Türk milletine ve insanlığa dayattığı bu sistem artık çöktü. Türk milletinin kapitalist emperyalistlerin Türkiye’deki düzen partileri vasıtasıyla nasıl Türkiye’nin idaresini, TBMM yi küçük siyasi rüşvetler dağıtarak ele geçirdiğini ve bu şekilde Türkiye’yi sömürmüş olduklarını görmelerinin vakti geldi. O vakit artık bu gündür.

20 Nisan 2020 - 10:46 - Güncelleme: 20 Nisan 2020 - 12:44

 

 

Atatürk’ün Samsuna çıktığı 19 Mayıs 1919 dan tam 100 yıl sonra, geçen yıl 19 Mayıs 2019 da oluşumuna başlayıp Eylül ayında kuruluşu gerçekleşmiş olan Türk ve Dünya Birliği Partisinin Genel Başkanı Kibar TAVASAV koronavirüs, Türkiye ve dünya gündemi konusunda çok çarpıcı açıklama ve eleştirilerde bulundu.

TURKUAZ IŞIK Genel Başkanı TAVASAV şöyle dedi;

Dünyanın ve Türkiye’nin geldiği nokta, bizce de ve bütün vatandaşlarımızca da büyük bir kaygı ile takip ediliyor. Maalesef bu sistem zengini, fabrikatörleri, parası olanları koruyan, kollayan bi sistem. Bütün siyasi partiler ve yöneticileri vatandaşlarımıza bağırıp duruyor sosyal mesafeyi şöyle tutun, böyle tutun diye. Bu bir maskaralıktan başka bir şey değil, tabi ki vatandaşlarımız sosyal mesafeyi korusunlar ve açık tutsunlar. Bu ayrı bi şey, fakat emperyalist bu sistemde fabrikaların patronları evlerinde her gıdaları da organik ve muntazam bi şekilde mevcutken tarih öncesi Roma imparatorluğunun o komutanları gibi eşekler gibi yatacaklar o yağlı Kırkpınar pehlivanları gibi bu virüs kıyametinde milletten izole olup, onların modern köleleri haline getirilmiş her Türk milleti fertleri ya çalışmak zorunda kalacaklar yada fabrikaları kapandıysa evlerinde aç acına ücretsiz izinle yaşayacaklar yada asgari ücretle geçinmeye çalışacaklar. Peki çoğu çeşitli şekillerde ve sunulan imkanlarla peşkeşlenen o fabrikaların sahipleri, TBMM deki siyasi partilerin bu kapitalist emperyalist düzeni devam ettirme politikaları olan milletvekilleri, Bakanları yaşasınlar bakalım tıpkı Türk milletinin yaşadığı o asgari ücretle, şu emekli maaşları ile de bizlerde, hepimizde bir görmüş olalım bakalım.

Bu gerçekleri emperyalist kapitalist bu düzenin siyasi partileri olarak izah etsinler bana ve Türk milletine AKP li, CHP li, MHP li ve İYİ Partili yöneticiler. Bu partilerin veya bunlara benzer partilerin hangisini iktidar ederse etsin Türk milleti, bu günkü içinde olduğu bu acı ve eşitsizlik gerçeği değişmez. Türk milletinin % 99 u yoklukta eşitliği yaşıyorsa, o % 99 Türk milleti ferdi şu yönetildiği ve yaşadığı bu emperyalist sistemi sorgulamalıdır. Bu düzen partileri her Türk milleti ferdini eşitlemeyi düşünmüyorlar ki, bunlar ben öbüründen bi kaç kuruş daha fazla vereceğim diyenler sadece, bunlar Türk milletinin mağdur edildiği ve eşitsizliğinin gerçekleştirildiği bu sistemin devam ettiricileri rolünü açıkça üstlenmiş ve bu gerçeği değiştirmeyi de düşünmeyenler. Çünkü bu sistem onları iktidar ve bu iktidarın muhalefeti yapmıştır. Düzen partilerinin savunucusu ve uygulayıcısı olduğu bu sistem, bu emperyalist sistem kapitalisti koruyor, kapitali olanı, kapitali bi şekilde eline geçirmiş olanı koruyor ve savunuyor. Kapitalde kimde, hepimiz biliyoruz ki emperyalistlerde ve o zihniyette, o zihniyetin Türkiye’deki vücut bulmuş halinde, o veriyor ve öbür taraftan geriye alıyor, fazlada vermiyor, aç kalmayacak, kurdukları bu sisteme güçlü bi itiraz olmayacak kadar veriyor. Bu emperyalist sistemde kapital ellerinde olanlar varlıkta eşit, kapital ellerinde olmayanlar ise yoklukta eşit vaziyetteler dünyada olduğu gibi Türkiye’de de, Türk milleti arasında da öyle, işte biz bu adaletsizliğe, bu eşitsizliğe karşı bir siyasi partiyiz. Biz Türk milleti fertlerini birbirlerine karşı eşitsiz olarak kabul etmeyiz, edemeyiz. Biz TURKUAZ IŞIK olarak her Türk milleti ferdini varlıkta eşitlemek istiyoruz.

Bu sistem düzen siyasi partilerinin iktidarlarında çeşitli şekillerde peşkeşlenenlerin, zenginlerin hayatta kalmasını, rahatça, zevk ve sefa içinde olmalarını, yasalar dahil, yargıda dahil en üst şekilde varlığını sürdürmesini sağlayan bir sistem. Bu sisteme Türkiye’de eşit olmayı, eşitliği savunan herkes itiraz etmeli ve bu sistemi devam ettirmek için var olan düzen siyasi partilerine oy vermekten vazgeçmelidir. Ayrıca şunu da eklemeliyim ki bu sistem kirlenmiş düzen siyasi partilerinin yerine yenilerini hemen kuruyor. İşte ANAP ve DYP nin uygulamış oldukları emperyalist işbirlikçi politikalar sonucu kirlenip vatandaş tarafından oy verilmesi kesilince yerine AKP gibi aynı amacı güden ve hatta kurucularına bakınız çoğu ANAP ve DYP gibi Türk milletinin onların emperyalist işbirlikçisi olduklarını görerek ve anlayarak oy vermeyi kestiği o partilerin kadrolarının AKP adıyla yeni bir siyasi partiyi kurmaları ve bu seferde bu partide toplanarak emperyalistlerin değirmenlerine kaldıkları yerden tekrar su taşımaya devam etmeleri gibi ve yine bu günde yine Gelecek Partisi ve DEVA Partisi gibi AKP nin olası bi yıkılmasına karşı kurulması planlanmış yeni düzen siyasi partilerinin ortaya çıkması ve emperyalist işbirlikçilerin bu seferde bu siyasi partilerde emperyalistlerin politikalarının icrasının devamı için toplanması gibi, işte Türk milleti bu gerçeklere çok dikkat etmeli ve bu gerçekleri yüksek hafızasını diri tutarak görmelidir.

 Türk milleti, kendisine karşı Din İslamiyet takiyyesi, Atatürk takiyyesi, Türk milliyetçiliği takiyyesi yapan ve gerçekte Türk milletinin kutsalları olan bu değer ve özelliklere sahip olmayan ve emperyalistlerin güdümünde olan Türkiye'de emperyalizmi koruyan, kollayan, güçlendiren ve sadece Türk milletinin oyunu almak için bu kutsal değerlerini kullanmayı amaç edinen ve kullanan, Türk milletini kandıran bu düzen siyasi partilerine karşı, artık bu gün gerçekleri görmelidir. Bunlar Türk milletini varlıkta bölen, Yargıda bölen, yaşamda da bölen emperyalist düzen partileridir. Türk milleti bunları böyle bilmelidir. Genel Başkanı olduğum TURKUAZ IŞIK ın ana ilkesi Türk milletinin 82 milyonunun her ferdini varlıkta, yargıda, yaşamda BİR ve BERABER etmektir.

 TURKUAZ IŞIK, Türk milletinin seçimlerde sandıkta oy vermesi ile Türkiye’nin Anayasasını değiştirme gücüyle olacak iktidarımızda, biz Anayasayı hemen değiştirerek Türkiye’nin devlet ve özel sektördeki 10 kişinin üzerinde çalışanı olan bütün tesis, işletme ve fabrikalarının hepsini herkesin elinden el koyarak alıp, bir araya toplayıp Türk milletinin her ferdine bedavadan ve tapulu olarak verecek ve Türk milletinin bunları işletmesini, çocuğuna yeni istihdam iş yerleri açmasını, bu işletmeleri ARGE leştirmesini, devletine vergi vermesini, Türkiye’deki 82 milyon olan her ferde her ay VARLIK GELİRİ MAAŞI ödemesini sağlayacağız. Yani diyelim ki bütün bu fabrikalar ARGE, VERGİ, YENİ İSTİHDAM BÜTÇELERİ ayrıldıktan sonra kişi başına 900 er liralık bir getiri oluşturmuş oldu aylık ortalama olarak. Demek ki 3 kişilik bi ailenin evine her ay 2700 lira bu fabrikalardan bir VARLIK GELİRİ MAAŞI girmiş olacak, ev ahalisinin kendi çalıştığı aylık kazançları ayrı, bu söylediğim FABRİKALARIN ÇALIŞMASINDAN GELEN her Türk milleti ferdine, 1 günlük bir bebekte olsa doğduğu saniyeden itibaren son nefesini vereceği son saniyeye kadar olan her aylık FABRİKA ORTAKLIK VARLIK GELİR MAAŞIDIR. Emekli olanlar da hem normal emekli maaşlarını almış olacaklar hem de bu fabrikaların kendileri de birer ortağı olarak FABRİKA VARLIK GELİR MAAŞLARINI almış olacaklardır.

 Biz Türk ve Dünya Birliği Partisi olarak öncelikle tabi ki Türkiye’de her Türk milleti ferdini, 1 günlük bir bebeği bile fabrikatör yapmayı ve bu politikayı dünyada bütün insanlığa, bütün devletlere ihraç etmeyi ve kendi ülkelerini de tıpkı bizim olacağı gibi onlarında bu şekilde emperyalistlerden kurtarıp yönetmelerini ve vatandaşlarının hepsini bu şekilde eşit bir anlayışla yaşatmalarını istiyoruz.

Bu emperyalistlerin elindeki KAPİTALİ, FİNANSI yani FİNANS GÜCÜNÜ, PARAYI yani PARA GÜCÜNÜ ellerinden alıp Türkiye’de Türk milletine, dünyada diğer devletlerde yaşayan insanlığa dağıtmak isteyen ve bu politikanın KURUCUSU, SAVUNUCUSU Türk ve Dünya Birliği Partisini Türkiye’de ve dünyada KAPİTALİ, FİNANSI ellerinde tutan emperyalistler, ağbabaları, fabrikatörler Türk ve Dünya Birliği Partisini maddi ve manevi olarak desteklemezler. Türk milletinin Türkiyede 82 milyonu, dünyada ise 1 milyar Türk milleti ferdi ve dünyadaki 10 milyar insanlık Atatürk’ten sonra kendisinin, gelecekte de çocuklarının ve torunlarının emperyalistlerin MODERN KÖLESİ olmaktan kurtaracak Türk ve Dünya Birliği Partisinde toplanmasını Türkiye’de her il, ilçe ve belde de Teşkilatlarını açmalarını ve dünyanın her tarafında temsilcilik açmalarını sağlaması gerekecek ki bu mücadele Türk milleti için, insanlık için özgürlük, bağımsızlık ve hür irade yolunda başarılı olabilsin, uzaktan desteklemek, izlemek bu mücadeleyi başarılı kılmaz. Bu mücadeleyi bizzat içine katılıp içinde yaşamak ve herkesin içinde yaşaması ancak başarıya ulaştırır. TURKUAZ IŞIK ın kurucuları, şu ana kadar açılmış ve var olan teşkilatları ve Genel Başkanı olarak ben 1 milyar Türk milletini bu emperyalizmle yapmış olduğumuz mücadelede yanımıza davet ediyorum.

Biz TURKUAZ IŞIK olarak Türkiye’de Türkiye’nin finansını bu ekonomik politikamız ile kapitalist emperyalizmin elinden alıp, bu finansı 82 milyon vatandaşımıza eşit bir şekilde teslim etmiş olacağız. Türkiye’nin en büyük finansının sahibi sadece ve sadece Türk milleti olmuş olacak bizim uygulamış olacağımız bu ekonomik çalışma modelimizde. Yaptığımız şey Türk milletinin daha iyi anlayabileceği bir şekilde söyleyelim, Türkiyedeki toplam paranın Türkiye’de bebekler dahil 82 milyonluk her Türk milleti ferdine eşit bi şekilde dağıtımını gerçekleştirmek ve dünyada da diğer devletlerde yaşayan insanlığa da böyle gerçek adalet ve eşitlikte din ayırımı gözetmeyen bi siyasi politika yürütecek siyasi partileri kurmalarına ön ayak ve destek omak. İşte gerçek eşitlik, özgürlük ve bağımsızlık modeli budur. Sizde bunu istiyorsanız buyurunuz kendinizi sizde biz Türkiye gibi böyle yönetin demektir. 

Atatürkten sonra bir kere daha Türk milletinin önünü açan tek siyasi hareket, tek siyasi parti TURKUAZ IŞIKTIR. Turkuaz Işık 1 milyar Türk milletini dinli dinsiz, o dinli, bu dinli, şu mezhepli, öbür mezhepli diye ayırmıyor ve her Türk milleti ferdinin, her insanın din konusundaki her duygusuna saygı duyuyor. 

 Partimizin emperyalistlerin karşısında olan bu politikasının en azından Türkiye’de ve mümkünse dünyada da uygulanmasını isteyen herkes partimiz ile ilgili bu haberi her yerde sosyal medya hesaplarında, facebook ta, twitter da, youtube ve intsgram gibi hesaplarında paylaşmalı ve herkese duyurmalıdır.  

Biz önce Türkiye’de 82 milyon her Türk milleti ferdini VARLIKTA – YARGIDA – YAŞAM da eşitleyeceğiz. Sonra diğer Türk devletlerine ve dünyada insanlığında böyle eşitlenmesi çalışmalarına kendi devletlerindeki siyasetimizi beğenenlerce politikasının yapılması için bakacağız ve çalışacağız. 

 SİZDE BİZİMLE BERABER BUNUN OLMASINA VAR MISINIZ 1 MİLYAR TÜRK MİLLETİNİN HER FERDİ?

  • Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1.FRAGMAN  - SEN ÇAL KAPIMI – 3. BÖLÜM
1.FRAGMAN - SEN ÇAL KAPIMI – 3. BÖLÜM
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR