Reklam
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
APOCA market
Pizza-allo
  • Reklam
  • Trainline WW
RUSYA’DAN EDİNDİĞİMİZ S400’LER NASIL BİR SİLAH? ABD NEDEN...
Reklam
Pamukkale Turizm

RUSYA’DAN EDİNDİĞİMİZ S400’LER NASIL BİR SİLAH? ABD NEDEN BU SİLAHTAN BU KADAR KORKUYOR?

Uzun bir süredir özellikle ABD ile başta olmak üzere, NATO ülkeleri ile S400 güvenlik sistemi konusunda Türkiye ters düştü. Peki neden? ABD Türkiye’nin elinde böyle bir silahın olmasından neden korkuyor. S400’leri hep beraber tanıyalım.

14 Mart 2021 - 01:09
Reklam
Holapick WW

 

 

Türkiye’nin Rusya’dan edinmiş olduğu pahalı oyuncak S400 ler üzerine Türkiye’nin müttefikleri ciddi bir eleştiri ve alınmaması konusunda direnç gösterdiler. Bu silahın NATO güvenlik sistemine sokulamayacak olması başta ABD ve NATO’yu epeyce rahatsız etti ve bu konuda ABD Türkiye’yi çok sert bir dille eleştirdi.

İç siyasette de Türkiye’nin S400’leri edinmesi çok geniş yankı buldu. İktidar ve muhalefet genel kanı bu pahalı oyuncağın alınışının isabetli olduğu yönünde fakat Türkiye karşıtı politika yürüten bazı iç siyaset organları ise bunu edinmenin yanlışlığının üzerine durdu ve bu yönde eleştiriler yöneltti.

 Peki S400’ler nedir? Türkiye’nin güvenliğine nasıl bir katkısı olacaktır. Müttefikler neden bu silaha karşı bu kadar sert eleştiri karşılığında bulundular.

 Bütün bu sorulara Veryansın Tv Sosyal Medya Kanalında Emekli Hava Tümgeneral Beyazıt Karataş yanıt verecek, hep birlikte kıymetli komutanın S400’ler hakkında bizlere vermiş olduğu bilgilere bakalım, keyifli ve gururlu izlemeler;

 

Reklam

Kaynak; Veryansın Tv Youtube Kanalı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NİHAT KAHVECİ’NİN EFSANE MİLLİ TAKIM KALECİMİZ RÜŞTÜ REÇBER RÖPORTAJI
NİHAT KAHVECİ’NİN EFSANE MİLLİ TAKIM KALECİMİZ RÜŞTÜ...
FENERBAHÇE'NİN SANTRAFORU SAMATTA BU YIL FENERBAHÇE ŞAMPİYON DEDİ
FENERBAHÇE'NİN SANTRAFORU SAMATTA BU YIL FENERBAHÇE ŞAMPİYON...