Şair Yazar Günay Cantürk İstanbul-Beylikdüzü’nde ’’...

Şair Yazar Günay Cantürk İstanbul-Beylikdüzü'nde '' Lebiderya Sessizliğim '' Kitabını İmzaladı

İstanbul - Beylikdüzü Belediyesinin '' Barış ve Sevgi Buluşmaları '' etkinliğine katılan şair yazar Günay Cantürk, etkinlikte yeni çıkan '' Lebiderya Sessizliğim '' şiir kitabını da edebiyat ve şiir severlere imzaladı ve şunları söyledi ; "ÇOK GÜZEL KARŞILANDIM, AĞIRLANDIM VE UĞURLANDIM. "

03 Ekim 2017 - 18:21 - Güncelleme: 03 Ekim 2017 - 18:34

 

 Şair yazar Günay Cantürk'ün yeni kitabı '' Lebiderya Sessizliğim '' in imza günü geçtiğimiz günlerde Beylikdüzü Belediyesinin '' Barış ve Sevgi Buluşmaları '' etkinlikleri içinde yapıldı. Adeta yeniden canlandırılan sahaflar çarşısında kendisine ayrılan özel standında kitap, edebiyat ve şiir sevenlerle buluşan yazarımız kendisine ve kitabına gösterilen yoğun ilgi ve alakadan çok memmun olduğunu belirtti ve şunları söyledi; 

 '' Bu muhteşem festivali düzenleyen başta Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu olmak üzere tüm emek veren değerli arkadaşlara huzurlarınızda teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Sanata ve sanatçıya, artı kitaba verilen destek ve saygı sevgi içinde ayrıca teşekkürlerimi buradan belirtmek istiyorum.

Bir yazar, şair, sanatçı olarak " ÇOK GÜZEL KARŞILANDIM, AĞIRLANDIM VE UĞURLANDIM "  dedi.  

 Günay Cantürk'ün '' Bu günlere gelebilmemdeki en büyük ilhamlarım ve destekçilerim ve bana sevgiyi, saygıyı, dürüst olmayı öğreten türküyü, şarkıyı, şiiri dinleten, sevdiren canım ailem, annem Dilber Cantürk ve rahmetli babam nurlar içinde yatsın ! Günal Cantürk'tür, ve canım annemde çok değerli varlığı ve paha biçilmez sevgisiyle bu günümde yanımdaydı! Kıtabımın Lebiderya'sı anneme, sessizliği ise bana aittir. Ne mutlu bana. '' cümleleriyle sözlerini tamamladı. 

  Etkinlikte, İstanbul - Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul - Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Süleyman Çelebi, CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever'de Günay Cantürk'ün kitabını imzalatanlar arasında yer aldılar.  

 

    

 İstanbul - Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu  

 

   

 

 İstanbul - Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve Süleyman Çelebi 

 

   

 

CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever 

 

   

 

Şair ve Yazarımız Günay Cantürk'ün '' Kitabımın Lebideryası annem '' Dilber Cantürk'e, sessizliği bana aittir. '' dediği annesi Dilber Cantürk'te o gün yanındaydı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SİZİ SÜRÜNDÜREN AKP'NİN ELİNDEN KURTARIP FABRİKALARI TÜRK ULUSUNA VERECEĞİZ
SİZİ SÜRÜNDÜREN AKP'NİN ELİNDEN KURTARIP FABRİKALARI TÜRK...
LÜBNAN’DA NEDEN PATLAMA OLDU VE LÜBNAN’DA MEYDANA GELEN SON GELİŞMELER NE
LÜBNAN’DA NEDEN PATLAMA OLDU VE LÜBNAN’DA MEYDANA GELEN SON...