ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANI DEVECİ MAZBATASINI ALDI

ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANI DEVECİ MAZBATASINI ALDI

TURKUAZ IŞIK Gaziantep Şehitkamil İlçe Başkan Adayı Mehmet DEVECİ partinin kendisini Görevlendirme Yetki Belgesini aldı.

22 Mayıs 2020 - 08:34 - Güncelleme: 22 Mayıs 2020 - 09:10

 

 Türk ve Dünya Birliği Partisinin Gaziantep Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet DEVECİ parti Genel Merkezinin göndermiş olduğu Genel Başkan Kibar TAVASAV imzalı Teşkilat Açılış Görevlendirme Yetki Belgesini Genel Başkan Vekili Yılmaz SAĞÇETİN ve Gaziantep İl Başkanı Kadir ÇETİNPOLAT'IN birlikte takdimiyle teslim aldı.  

  DEVECİ; '' Görevimin kutsallığının bilincindeyim. Şehitkamil İlçe sakinlerimizin her konuda yardımcıları olacağım, görevimi en iyi şekilde yerine getireceğim. '' dedi. 

 Konu hakkında Gaziantep İl Başkanı ÇETİNPOLAT'TA '' İlçe başkanımızın daima yanındayım ve her zaman destek olacağım. Buradan duyurayım Şahinbey İlçe Başkanlığımızın da açılış çalışmaları İlçe Başkan adayımız Nurdan ÇINAR tarafından devam ediyor.  Muhtemelen Ramazan Bayramından sonra onunda çalışmaları tamamlanarak kısa zamanda onunda açılışını, ki muhtemelen ikisi de beraber olacak, resmi açılış başvurusunu Gaziantep Valiliğimize sunmuş olacağız. ''  - dedi.  

 TURKUAZ IŞIK'IN Genel Başkan Vekili SAĞÇETİN de bir an önce Türkiye'nin her il, İlçe ve Beldesinde parti teşkilatlarımızın açılması için bütün arkadaşlarımızla birlikte elimizden geldiğince var gücümüzle çalışıyoruz. Genel Başkanımız Kibar TAVASAV la partimizin gelecek süreçleri hakkında sık sık görüşüyoruz ve izleyeceğimiz yolu diğer arkadaşlarımızın da sunmuş oldukları önerileri ile hep birlikte belirlemiş oluyoruz dedi.  

  

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1.FRAGMAN  - SEN ÇAL KAPIMI – 3. BÖLÜM
1.FRAGMAN - SEN ÇAL KAPIMI – 3. BÖLÜM
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR