Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
SİZİ SÜRÜNDÜREN AKP’NİN ELİNDEN KURTARIP FABRİKALARI TÜRK...
Reklam
Pamukkale Turizm
Redmagic WW

SİZİ SÜRÜNDÜREN AKP'NİN ELİNDEN KURTARIP FABRİKALARI TÜRK ULUSUNA VERECEĞİZ

Çetinpolat; AKP Türk işçisini holdinglere, şirketlere mahkum etti.

09 Ağustos 2020 - 14:05 - Güncelleme: 09 Ağustos 2020 - 15:58
Reklam
Holapick WW
TVC-mall WW
360TotalSecurity WW

AKP, iktidara gelirken kendilerini işçi ve gariban partisi olarak görsteriyorlardı. Ancak AKP nin böyle olmadığı yıllar içinde çok net görüldü. Türk Ulusu AKP iktidarı tarafından maalesef para babalarının, holdinglerin, şirketlerin, emperyalistlerin oyuncağı durumuna düşürülmüş durumda.

AKP nin Türk Ulusu yerine, emperyalistlerin tarafını tutarak Türk Ulusuna vermiş olduğu şu zararı düşmanlar bile bu kadar Türk Ulusuna verememiştir. AKP, para kimdeyse, onun tarafını tutuyor, garibanlar, mazlumlar ve işçiler maalesef, AKP iktidarında emperyalist para babaları tarafından eziliyorlar.

 İşte resimlerde sendikal haklarını kullanmak isteyen işçilere karşı, AKP iktidarında şirketlerin hemde şu koronavirüs belası ile boğuşan işçilere yaptıkları ortada, resimdeki işçiler Muğla'nın Milas İlçesindeki Kömürcüoğlu Grubun Çınartaş şirketi tarafından, hiç acımadan evde çoluk çocukları ne yer ne içer hiç düşünülmeden AKP nin de biz siz holdinglerin arkasındayız işçilerin haklarını sömür, işçileri ez, baş kaldıranları işten at desteği ile, tam 87 gün önce işten çıkarıldılar. Sırf anayasal ve sendikal haklarını kullanmak istiyorlar diye bu işsizlikte sokağa atıldılar. 

 Türk ve Dünya Birliği Partisinin Teşkilat Başkanı Atilla Çetinpolat ( Sağ taraftaki 87. Gün dövizini içşilerle birlikte olup turan ) Bölgeye Muğla'ya giderek konu hakkında işçilerle teker teker görüştü, bilgiler aldı, işçilerin dertlerini dinledi.

Genel Başkan Kibar Tavasav’a telefonda işçilerin mağduriyetlerini anlatan Çetinpolat’a, Tavasav telefonunun mikrofonunu açtırarak işçilere şöyle seslendi;

 ‘’ Bundan sonra sizlerin ve Türk Ulusunun partisi TURKUAZ IŞIK’TIR ‘’. Sizi süründüren AKP den sizi kurtarıp, Türkiye’nin bütün fabrikalarını Türk Ulusuna vereceğiz. Türk Ulusunun patronu olmayacak. Türk Ulusunun patronu bizzat kendisi olacak. Türk'ün patronu mu olur. Patron emperyalizmde vardır. Bizim politikamız olan Türkçülükte patron yoktur. Herkes eşittir herkes patrondur ve herkes işçidir. Türkiye'den patronluğu kaldıracağız. Dünyadan kaldırma politikasındayız parti olarak. 

Reklam
Edrawsoft WW

Sizler Türk işçisi ve Türk Ulusu olarak ilk seçimde basın mühürü Türk ve Dünya Birliği Partisine, verin 400 milletvekilini partimize, biz Kömürcüoğlu ve bütün holdinglerin şirketlerini, fabrikalarını, madenlerini, Çınartaş Şirketi’de dahil olmak üzere, anayasayı değiştirerek hepsini patronların elinden alıp, el koyalım ve sizlere Türk Ulusuna, Türk İşçisine bedava ve tapulu olarak verelim. Biz Türkiye’ye onların yaptıkları gibi, emperyalistlerin değil, siz Türk Ulusunun, Türk İşçisinin iktidarını getireceğiz, ‘’ dedi telefondan yapmış olduğu konuşmasında. 

Çınartaş’tan işlerine son verilmiş olan işçiler böyle fabrikaları, madenleri Türk Ulusuna bedava ve tapulu olarak vereceğini söyleyen ilk defa bir siyasi partiyle karşılaştıklarını ve bundan sonra o fabrikaların bedava ve tapulu sahibi olmak için hem kendilerinin her seçimde TURKUAZ IŞIK’A oylarını vereceklerini, hemde Türkiye'deki diğer bütün işçileri bu fabrikaların tapulu sahibi olması için örgütleyerek oylarını o fabrikaların tapulu sahibi olmaları yönünde TURKUAZ IŞIK partisine kullandıracaklarını söylediler.  

 

 Muğla – Milas

Italojewerly WW
Tbdress WW

YORUMLAR

  • 1 Yorum
Dresslily WW
IOScout WW
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI MEMLEKETİ AKHİSAR’DA COŞKUYLA KARŞILANDI
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI...