TAVASAV KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

TAVASAV KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

Türk ve Dünya Birliği Partisi Genel Başkanı Kibar TAVASAV 1 Milyar Türk milletine diye başladığı mesajıyla Türk milletine bir mesaj yayınladı.

19 Mayıs 2020 - 19:57

 

 

TURKUAZ IŞIK Genel Başkanı TAVASAV, sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. TURKUAZ IŞIK ın Genel Başkanının yayınlamış olduğu mesaj şöyle;  

'' Dünyada artık millet kavramı siliniyorken, Türkiye’deki var olan ve Türk milletinden oy alan siyasi kurumlar dünyada oluşa gelen ve millet kavramının bu yok edilme sürecinin maalesef peşlerine takılmışlar ve aynı bakışta gidiyorlar. Bu emperyalizm ve kapitalizmin acı bir sonucu ve insanlığın yok ediliş, dünyanın sadece kapital çevrelerine kalış sürecidir. Biz TURKUAZ IŞIK olarak asla bunu kabul etmiyoruz. Dünyada insanlığın yanındayız, kiminle yanındayız. TURKUAZ IŞIK ın çatısı altında 1 milyar Türk milletiyle beraber yanındayız. 

 Atatürk'ün 1 milyar Türk milletine ve insanlığa 19 Mayıs 1919 da açmış olduğu özgürlük ve bağımsızlık penceresinden biz TURKUAZ IŞIK olarak bu gün 19 Mayısta Gençlik ve Spor Bayramında gülümsüyor ve 1 milyar Türk milletinin bayramlarını kutluyorum. 

 Yine bu gün 1 milyar Türk milletinin içinde var olan Müslüman Türklerin Kadir Gecelerini, Kandillerini ve Ramazanlarını kutluyorum. 

 1 milyar Türk milletinin ve insanlık aleminin TURKUAZ IŞIK olarak daima yanındayız. '' 

 - dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
AKÇAKOCA GELİNCİK BALIK AVI
AKÇAKOCA GELİNCİK BALIK AVI