TÜRK MİLLETİ TENCERESİNDE TAŞ KAYNATIYOR VAZİYETTE

TÜRK MİLLETİ TENCERESİNDE TAŞ KAYNATIYOR VAZİYETTE

Koronavirüs ile mücadelede 1 aya yaklaşırken, Kibar İnternet Haber Gazetesi olarak sokağın nabzını tuttuk, işte yürek yakan çarpıcı sonuç, '' Türk milletinin tenceresinde taş kaynıyor. '' desek, yanlış olmamış olur.

16 Nisan 2020 - 06:49 - Güncelleme: 16 Nisan 2020 - 07:46

 Sokağa indiğimizde, derin bir sessizliğin hakim olduğunu gördük, herkes perişan, panik ve korku içinde, hiç kimse olur da belki yararlanma umuduyla mağduriyetine yüksek perdeden seste çıkaramıyor, yöneteni eleştirdiği için vermezler diye. Türk milleti tenceresinde çocuklarına taş kaynatır vaziyete geldi. 

Bu sistem zaten Türk milletinin özüne dönük bir sistem değil, bu sistem kapitalist emperyalistlerin böyle yönetilin dediği ve TBMM deki siyasi partilerinde yönetim programlarında bu sistemle yönetmek olan, Türk milletinin genel sorununu düşünmeyen, kendi yandaşlarını sistem menfaatlerinden beslemeye çalışan bir düzen, maalesef emperyalistlerin bu ülke siyasetçilerinin önüne koydukları ve Türk milletine dayattıkları yönetim sistemi budur. Onlar suyun başında olacak, onlar sömürecek, kalan artıkları ise iktidara gelenin yandaşlarının yiyeceği, Türk milleti genelinin sürüneceği sistem budur.

Bu düzen Türk milletine uyan bir düzen değil, nitekim bu düzene ilk karşı politika üreten Atatürk'ün 1919 da Samsuna çıkışından 100 yıl sonra kurulan Türk ve Dünya Birliği Partisinin programında olan Türkiye'nin devlet ve özel sektör bütün fabrikalarını bedelsiz ve tapulu olarak Türk milletinin her ferdine vermek ve işletmelerini, gelirlerinin paylaşımlarını eşit, adilce ve hakça Türk milletinin bütününce paylaşma politikası Türk milletinin kendi öz politikasıdır. 

Türk ve Dünya Birliği Partisinin bu politikasını duyan her Türk milleti ferdinin duymayan her Türk milleti ferdine bunu duyurması gerekiyor. Türk milletinin bütün felaketlerden kurtuluşu ve çıkışı bu kendi öz politikasına ancak dönmekle mümkün olacaktır. Bunun adı hep beraber, eşitçe doymaktır. Her Türk milleti fabrikatör olmayı hak ediyor. TURKUAZ IŞIK ta Türk milletine fabrikatörlüğü vermeyi vaat ediyor. 

Türk milleti Türkiye'nin bütün fabrikalarını anayasayı değiştirme gücüyle olacak iktidarında kendisine verecek Türk ve Dünya Birliği Partisinde toplanmalı ve kendi özünün politikasını yapan TURKUAZ IŞIK'I Türkiyede anayasayı değiştirme gücüyle iktidara getirmelidir.

TÜRK MİLLETİNİN TENCERELERİNDE TAŞ KAYNATMASINA SON VERECEK OLAN PARTİ TURKUAZ IŞIKTIR. 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
AKÇAKOCA GELİNCİK BALIK AVI
AKÇAKOCA GELİNCİK BALIK AVI