Türk ve Dünya Birliği Partisi Kuruluyor

Türk ve Dünya Birliği Partisi Kuruluyor

Türk ve Dünya Birliğinin kuruluş çalışmaları artan bir hızla devam ediyor.

12 Ağustos 2018 - 01:27 - Güncelleme: 12 Ağustos 2018 - 02:42

 

 Türk ve Dünya Birliği Partisinin kuruluş çalışmaları hakkında bilgi aldığımız partinin kurucu Genel Başkanı Kibar Tavasav konu hakkında şöyle dedi; 

 '' Çalışmalarımıza her ne kadar bir çok arkadaşımızın yaz tatil planları ile çakışmış olsada devam ediyoruz, partimizin kurucu kadrosunu gerçekten Türk siyasetine katkı koyacak arkadaşlarımız arasından değerlendirmeye gayret ediyoruz. Parti kurmak zor iştir, herkes siyaset yapabilir ama parti siyaseti daha özel bir siyasettir, fedakarlık ister, özveri, plan, proje, güncel çalışmalar ister. Siyasetin alanı çok geniştir, ülkemizde siyaset alanı ve malzemesi fazladır. Ciddi bir siyaset boşluğunun olduğuda ortadadır. Partimiz ülke yönetiminde bir alternatif görevini yürütmek mecburiyetinde olacaktır. Bütün siyasetimizi gerek yurt içi gerek yurt dışı olsun milli bir siyaset üzerine kurguluyoruz, bu milli siyaset Türk milletinin ve insanlığın refahı üzerine olacaktır. Bizim siyasi politikalarımız Türk milletine ve insanlığa fayda üzerinedir. 

 3 Milli politikaya sahibiz bunlardan ilki Türk Birliği, ikincisi Türk Devletlerinin merkezinde olduğu ve dünyadaki katılmak isteyen bütün devletlerin katılımına kapılarının açılacağı bir Dünya Birliği ve üçüncüsüde dünyadaki bütün devletlerin ve bütün siyasi partilerin birbirine eşit 9 kişi ile yönetilip kararların en az 5 e 4 oy çokluğu neticesinde alınmış olacak bir Başkan TOYU Yönetim modelidir. 

 Bu dünya geneli milli politikayı icra etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her vatandaşımıza partimizin kapıları açıktır. Partimizi siyasi partiler kanununa göre en az 30 kişi ile kurabiliyoruz, bu konuda bizim hedefimiz ise kurucu kadromuzu 50 - 100 kişi arasında  bir kadro ile kurmaktır. '' dedi.  

 

Editör ;  Meryem Aktaş  

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SİZİ SÜRÜNDÜREN AKP’NİN ELİNDEN KURTARIP FABRİKALARI TÜRK ULUSUNA VERECEĞİZ
SİZİ SÜRÜNDÜREN AKP’NİN ELİNDEN KURTARIP FABRİKALARI TÜRK...
LÜBNAN’DA NEDEN PATLAMA OLDU VE LÜBNAN’DA MEYDANA GELEN SON GELİŞMELER NE
LÜBNAN’DA NEDEN PATLAMA OLDU VE LÜBNAN’DA MEYDANA GELEN SON...