Reklam
Türkiye Futbol Liglerinde Haftanın Maç Programı

Türkiye Futbol Liglerinde Haftanın Maç Programı

Süper Lig, 1. Lig, 2. Ligin Kırmızı ve Beyaz Grupları, 3. Ligin 1 - 2 ve 3. Gruplarının ( 22 - 23 - 24 - 25 Eylül 2017 tarihlerinin ) Haftanın maç programları

22 Eylül 2017 - 16:35

 

 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu Fikstürü 2017-2018  - 6. Hafta maçları 

 

22.09.2017 20:00   TRABZONSPOR A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR  
23.09.2017 14:00   ATİKER KONYASPOR - TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR  
23.09.2017 16:30   GENÇLERBİRLİĞİ - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK  
23.09.2017 19:30   FENERBAHÇE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.  
24.09.2017 14:00   DEMİR GRUP SİVASSPOR - GÖZTEPE A.Ş.  
24.09.2017 14:00   KARDEMİR KARABÜKSPOR - EVKUR YENİ MALATYASPOR  
24.09.2017 16:30   KASIMPAŞA A.Ş. - KAYSERİSPOR  
24.09.2017 19:30   BURSASPOR - GALATASARAY A.Ş.  
25.09.2017 20:00   ANTALYASPOR A.Ş. - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ

 

TFF 1. Lig , 6. Hafta Maç Programı 

 

23.09.2017 15:00   ALTINORDU A.Ş. - GAZİANTEPSPOR  
23.09.2017 21:00   GRANDMEDICAL MANİSASPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.  
24.09.2017 16:00   AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - ELAZIĞSPOR  
24.09.2017 16:00   BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - BOLUSPOR  
24.09.2017 19:00   GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - ESKİŞEHİRSPOR r
24.09.2017 19:00   MKE ANKARAGÜCÜ - SAMSUNSPOR  
25.09.2017 16:00   ÜMRANİYESPOR - DENİZLİSPOR  
25.09.2017 19:00   BALIKESİRSPOR BALTOK - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.  
25.09.2017 20:00   ADANA DEMİRSPOR - ADANASPOR A.Ş.

 

TFF 2. Lig Kırmızı Grup, 4. Hafta Maç Programı 

 

23 Eylül 2017 15:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR  
 
         
23 Eylül 2017 15:30 HATAYSPOR - TOKATSPOR  
 
         
23 Eylül 2017 15:30 KASTAMONUSPOR 1966 - SİVAS BELEDİYE SPOR  
 
         
23 Eylül 2017 15:30 KEÇİÖRENGÜCÜ - MERSİN İDMANYURDU  
 
         
23 Eylül 2017 16:00 İNEGÖLSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR  
 
         
23 Eylül 2017 16:00 KOCAELİ BİRLİK SPOR - BUCASPOR  
 
         
24 Eylül 2017 16:00 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR  
 
         
24 Eylül 2017 16:00 SARIYER - EYÜPSPOR  
 
         
24 Eylül 2017 19:00 AFJET AFYONSPOR - TUZLASPOR A.Ş.

 

TFF 2. Lig Beyaz Grup, 4. Hafta Maç Programı   

 

23 Eylül 2017 15:00 GÜMÜŞHANESPOR - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR  
 
         
23 Eylül 2017 15:00 ŞANLIURFASPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK  
 
         
23 Eylül 2017 15:30 HACETTEPE SPOR - SİLİVRİSPOR  
 
         
23 Eylül 2017 15:30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - FETHİYESPOR  
 
         
23 Eylül 2017 16:00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ALTAY  
 
         
23 Eylül 2017 19:00 KARŞIYAKA - NİĞDE BELEDİYESPOR  
 
         
23 Eylül 2017 19:00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR  
 
         
24 Eylül 2017 15:30 BUGSAŞ SPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR  
 
         
24 Eylül 2017 16:00 PENDİKSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.

 

TFF 3. Lig, 1. Grup, 4. Haftanın Maç Programı 

 

23 Eylül 2017 15:00 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR  
 
         
23 Eylül 2017 15:00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR  
 
         
23 Eylül 2017 15:30 ERBAASPOR - 12 BİNGÖL SPOR  
 
         
23 Eylül 2017 16:00 ÇATALCA SPOR - KEMERSPOR 2003  
 
         
23 Eylül 2017 16:00 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR  
 
         
23 Eylül 2017 16:00 BERGAMA BELEDİYESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK  
 
         
23 Eylül 2017 16:00 HALİDE EDİP ADIVARSPOR - OFSPOR A.Ş.  
 
         
24 Eylül 2017 15:30 KOZAN BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR  
 
         
24 Eylül 2017 16:00 BAYRAMPAŞA - YOMRASPOR

 

TFF 3. Lig, 2. Grup, 4. Haftanın Maç Programı  

 

23 Eylül 2017 15:00 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - TURGUTLUSPOR  
 
         
23 Eylül 2017 15:00 PAZARSPOR - GÖLCÜKSPOR  
 
         
23 Eylül 2017 15:30 KAYSERİ ERCİYESSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ  
 
         
23 Eylül 2017 16:00 ERGENE VELİMEŞE SPOR - TİRE 1922 SPOR  
 
         
23 Eylül 2017 16:00 MUĞLASPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.  
 
         
23 Eylül 2017 16:00 YEŞİL BURSA A.Ş. - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR  
 
         
24 Eylül 2017 15:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - 1461 TRABZON  
 
         
24 Eylül 2017 15:30 ANKARA DEMİRSPOR - EROKSPOR A.Ş.  
 
         
24 Eylül 2017 16:00 ANADOLU BAĞCILAR SPOR - KIRIKHANSPOR

 

TFF 3. Lig, 3. Grup, 4. Haftanın Maç Programı    

 

23 Eylül 2017 15:00 ELAZİZ BELEDİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR  
 
         
23 Eylül 2017 15:00 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.  
 
         
23 Eylül 2017 15:30 ÇORUM BELEDİYESPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş  
 
         
23 Eylül 2017 15:30 PAYASSPOR - TEKİRDAĞSPOR  
 
         
23 Eylül 2017 19:00 TARSUS İDMAN YURDU - AYDINSPOR 1923  
 
         
23 Eylül 2017 19:00 KOCAELİSPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR  
 
         
24 Eylül 2017 13:30 CİZRE SPOR - ANKARA ADLİYE SPOR  
 
         
24 Eylül 2017 15:00 ARSİNSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ  
 
         
24 Eylül 2017 16:00 KIZILCABÖLÜKSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MELEK KOÇ 11. DÜZENLENEN KOCAELİ KİTAP FUARINDA
MELEK KOÇ 11. DÜZENLENEN KOCAELİ KİTAP FUARINDA
TÜRK VE DÜNYA BİRLİĞİ PARTİSİ EGE KURUCULARI BU GÜN TOPLANIYOR
TÜRK VE DÜNYA BİRLİĞİ PARTİSİ EGE KURUCULARI BU GÜN...