Reklam
Türkiye Futbol Liglerinde Haftanın Programı

Türkiye Futbol Liglerinde Haftanın Programı

Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 5. hafta maçları 15, 16, 17 ve 18 Eylül'de; ... TFF 1. Lig 5. hafta maçları 15, 16, 17 ve 18 Eylül'de; ... TFF 2. Lig 3. hafta maçları 16 Eylül'de; .. TFF 3. Lig 3. hafta maçları 16 Eylül'de oynanacak.

14 Eylül 2017 - 18:39

 

 Karşılaşmaların programı şöyle:    

 

Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu -  5 . Hafta

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
15.09.2017
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİSPOR -
Detaylar
ANTALYASPOR A.Ş. (H) YAŞAR KEMAL UĞURLU 
(Y) SERKAN ÇİMEN 
(Y) SAMET ÇİÇEK 
(D) ERKAN ENGİN 
(G) NECDET ERDİLEK 
(T) HASAN ÖZBULUT 
(T) ENGİN BAYRAKTAR 
(T) ABBAS ÖĞRAŞ 
16.09.2017
17:00
  EVKUR YENİ MALATYASPOR -
Detaylar
BURSASPOR (H) BÜLENT YILDIRIM 
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN 
(Y) ASIM YUSUF ÖZ 
(D) ALİ ŞANSALAN 
(G) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU 
(T) AHMET ŞAHİN 
(T) BÜLENT BALTA 
(T) CEVAT OCAK 
16.09.2017
20:00
MANİSA 19 MAYIS TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR -
Detaylar
KARDEMİR KARABÜKSPOR (H) ÜMİT ÖZTÜRK 
(Y) İBRAHİM BOZBEY 
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR 
(D) BÜLENT BİRİNCİOĞLU 
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN 
(T) MAHMUT KAYHAN 
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ 
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ 
16.09.2017
20:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU GALATASARAY A.Ş. -
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş. (H) CÜNEYT ÇAKIR 
(Y) BAHATTİN DURAN 
(Y) TARIK ONGUN 
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK 
(G) OĞUZ SARVAN 
(T) BİRTAN TAŞKINLAR 
(T) CENGİZ AKAR 
(T) REFİK EMRE 
17.09.2017
17:00
OSMANLI STADI OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
DEMİR GRUP SİVASSPOR (H) HÜSEYİN GÖÇEK 
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY 
(Y) KEREM ERSOY 
(D) ONUR KARABAŞ 
(G) İBRAHİM AKSOY 
(T) METİN CENGİZ 
(T) YILDIRAY ARSLAN 
(T) BARIŞ BİRİNCİ 
17.09.2017
17:00
3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK -
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş. (H) HALİS ÖZKAHYA 
(Y) MEHMET CEM SATMAN 
(Y) EKREM KAN 
(D) SERKAN TOKAT 
(G) ADNAN ŞEKER 
(T) SÜLEYMAN ARKAN 
(T) SURURİ SAYDAM 
(T) CENGİZ ÖNEN 
17.09.2017
20:00
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU AYTEMİZ ALANYASPOR -
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) METE KALKAVAN 
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL 
(Y) ESAT SANCAKTAR 
(D) SUAT ARSLANBOĞA 
(G) ÜNSAL ÇİMEN 
(T) FAİK DEMEZ 
(T) İSMAİL HAKKI KÖKLÜKAYA 
(T) FAHREDDİN SELÇUK 
17.09.2017
20:00
BORNOVA STADI GÖZTEPE A.Ş. -
Detaylar
GENÇLERBİRLİĞİ (H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU 
(Y) ERKAN AKBULUT 
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK 
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU 
(G) NEDİM GÖKLÜ 
(T) UĞUR KÖLEMEN 
(T) ŞEVKET KARAYİĞİT 
(T) RAMAZAN KALAYCI 
18.09.2017
20:00
VODAFONE PARK BEŞİKTAŞ A.Ş. -
Detaylar
ATİKER KONYASPOR (H) SERKAN ÇINAR 
(Y) KEMAL YILMAZ 
(Y) HAKAN YEMİŞKEN 
(D) KORAY GENÇERLER 
(G) ENGİN KURT 
(T) HALİL SERDAR CEVHEROĞLU 
(T) CELALETTİN YAVUZ 
(T) RECEP KULAK 

 

TFF 1. Lig -  5 . Hafta

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
15.09.2017
20:00
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU İSTANBULSPOR A.Ş. -
Detaylar
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ (H) HAKAN CEYLAN 
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU 
(Y) BARAN ERASLAN 
(D) KADİR SAĞLAM 
(G) CENGİZ AKYÜZ 
(T) HASBİ SEVİNDİK 
(T) MURAT KUTANİŞ 
15.09.2017
20:00
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR -
Detaylar
BALIKESİRSPOR BALTOK (H) MURAT ÖZCAN 
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL 
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL 
(D) YİĞİT ARSLAN 
(G) AKİF UĞURDUR 
(T) ERTUĞRUL ARSLAN 
(T) HAKAN CİVA 
16.09.2017
17:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR -
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) SÜLEYMAN ABAY 
(Y) CANDAŞ ELBİL 
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA 
(D) ÖZER ÖZDEN 
(G) TANER GİZLENCİ 
(T) CEM ARİF ÇETİN 
(T) TİMUÇİN BAŞAR 
(T) BÜLENT KILIÇ 
16.09.2017
17:00
SAMSUN YENİ 19 MAYIS SAMSUNSPOR -
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) ERKAN ÖZDAMAR 
(Y) MURAT TEMEL 
(Y) VURAL GÜL 
(D) ZORBAY KÜÇÜK 
(G) MEHMET KAYA 
(T) ZEKİ UZUN 
(T) RAŞİT YÜKSEL 
(T) HALİT YAKUPOĞLU 
16.09.2017
20:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANASPOR A.Ş. -
Detaylar
MANİSASPOR (H) SARPER BARIŞ SAKA 
(Y) ÖNDER YILMAZ 
(Y) SELAHATTİN ALTAY 
(D) R.ALKIM AKSOY 
(G) MUAMMER TOKAT 
(T) MURAT YAMAK 
(T) NURULLAH ÖZTÜRK 
17.09.2017
17:00
ÇAYKUR DİDİ ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. -
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) ALPER ULUSOY 
(Y) İLKER TAKPAK 
(Y) OĞUZ TERZİ 
(D) KUTLUHAN BİLGİÇ 
(G) HAMZA IŞIN 
(T) AHMET SERT 
(T) İLKER EMİR 
(T) HAKAN YAPAN 
17.09.2017
20:00
GAZİANTEP STADYUMU GAZİANTEPSPOR -
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) CANER AK 
(Y) GÖKMEN BALTACI 
(Y) FURKAN ÜRÜN 
(D) ALİ KARATUTLU 
(G) MÜRVET SEZER 
(T) ALİ OKÇUOĞLU 
(T) ALPER YÜCEL 
17.09.2017
20:00
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR -
Detaylar
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR (H) EMRE MALOK 
(Y) MUHAMMET YUMAK 
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR 
(D) SERDAR AKKOÇOĞLU 
(G) AYKUT GÜMÜLÜ 
(T) EROL ÖZBULUT 
(T) SELİM ARICI 
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR 
18.09.2017
20:00
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM ESKİŞEHİRSPOR -
Detaylar
ÜMRANİYESPOR (H) ABDULKADİR BİTİGEN 
(Y) DENİZ TURGUT 
(Y) SEYFETTİN ÜNAL 
(D) GÖKÇEN ÖZTÜRK 
(G) YUNUS YILDIRIM 
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR 
(T) ERKAN GÜLDAŞ 

 

TFF 2. Lig -  Grup Kırmızı -  3 . Hafta

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
16.09.2017
15:30
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ SİVAS BELEDİYE SPOR -
Detaylar
AFJET AFYONSPOR (H) SERKAN ERGÜN 
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ 
(Y) OGÜN KAMACI 
(D) ALİM KANDEMİR 
(G) AHMET CENGİZ DUMAN 
(T) İBRAHİM KARAMAN 
16.09.2017
16:00
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI ETİMESGUT BLD. SPOR -
Detaylar
SARIYER (H) BATUHAN GÜLTEK 
(Y) OSMAN KOZAN 
(Y) İLKER AYTEN 
(D) ERHAN KUTLU 
(G) YAŞAR ULUSOY 
(T) ÖZER KORKMAZ 
16.09.2017
16:00
GAZİOSMANPAŞA STADI TOKATSPOR -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ (H) HASAN AVCI 
(Y) FATİH SÖYLER 
(Y) HAKAN KARABALCIK 
(D) SEFA CAN MERAL 
(G) TURGAY GÖKAL 
(T) ŞAHİN GİZLENCİ 
16.09.2017
16:30
EYÜP EYÜPSPOR -
Detaylar
KOCAELİ BİRLİK SPOR (H) TURGUT DOMAN 
(Y) TURGUT EVRAN 
(Y) GÜRCAN DÖNMEZ 
(D) BURAK OLCAR 
(G) İBRAHİM BOZAN 
(T) OZAN CANYURT 
16.09.2017
16:30
BERGAMA 14 EYLÜL MENEMEN BELEDİYE SPOR -
Detaylar
İNEGÖLSPOR (H) YİĞİT PEŞİN 
(Y) EJDER YAPICI 
(Y) BORAN TURHAN 
(D) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER 
(G) MÜMTAZ KAPLUHAN 
(T) ADNAN KURT 
16.09.2017
16:30
BODRUM İLÇE STADI BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR (H) MUSTAFA MURAT OĞUZ 
(Y) MUSA MURAT EMRE 
(Y) MEHMET GÖKHAN CEYLAN 
(D) ADEM BOZKURT 
(G) SERKAN AKARCA 
(T) AŞKIN ÇOKSEVER 
16.09.2017
16:30
TUZLA BELEDİYE SAHASI TUZLASPOR A.Ş. -
Detaylar
AMED SPORTİF FAALİYETLER (H) FERHAN KESTANLIOĞLU 
(Y) CEMALETTİN GÜNDOĞDULAR 
(Y) CAN SAVAŞAN 
(D) ABDULKERİM SALTUK BUĞRAHAN KOCA 
(G) NAMIK ORHAN 
(T) İRFAN EROL 
(T) SÜMER ÖZKAN 
16.09.2017
19:00
YENİ BUCA STADI BUCASPOR -
Detaylar
HATAYSPOR (H) CAN CENGİZ 
(Y) SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU 
(Y) SEFA ÖZCAN 
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY 
(G) MEHMET ÖZKAN 
(T) İBRAHİM ONAYLI 
(T) ENDER OKŞAR 
16.09.2017
19:00
MERSİN STADYUMU

(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)

MERSİN İDMANYURDU -
Detaylar
KASTAMONUSPOR 1966 (H) YALÇIN TAŞKINFURAT 
(Y) ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞ 
(Y) MURAT ALTAN 
(D) HAKAN ÜLKER 
(G) SATILMIŞ KAVACIKLI 
(T) SELÇUK ALDEMİR 

 

TFF 2. Lig -  Grup Beyaz -  3 . Hafta

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
16.09.2017 
16:00
NİĞDE 5 ŞUBAT NİĞDE BELEDİYESPOR -
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR (H) BURAK PAKKAN 
(Y) KADİR KANTEKİN 
(Y) AHMET ULU 
(D) OĞUZHAN AKSU 
(G) NEJAT SÜMER 
(T) ÖMER DEMİRBOĞA 
16.09.2017 
16:30
ATATÜRK OLİMPİYAT SAKARYASPOR A.Ş. -
Detaylar
HACETTEPE SPOR (H) ADEM SARITAŞ 
(Y) MEHMET ÖCAL 
(Y) ONUR TANRIVERDİ 
(D) CİHAN ATAŞ 
(G) BİLAL TURAN 
(T) HİDAYET AYGÜN 
(T) CELİL TAŞKIN 
16.09.2017 
16:30
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR -
Detaylar
KARŞIYAKA (H) SELİM ÖZEN 
(Y) KEMAL MAVİ 
(Y) EMRE DOĞU 
(D) YUNUS DURSUN 
(G) OSMAN YİĞİT UZER 
(T) YALÇIN GÜL 
(T) SIRRI TUĞ 
16.09.2017 
16:30
VEFA FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. -
Detaylar
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. (H) MURAT ERDOĞAN 
(Y) ABDULKADİR DÖNER 
(Y) ALİ CAN ALP 
(D) ALPER ORAN 
(G) MÜCAHİT TATAR 
(T) ÜNAL AKÇA 
16.09.2017 
16:30
SİLİVRİ SİLİVRİSPOR -
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş. (H) SİNAN DERECİ 
(Y) SEDAT YAVANOĞLU 
(Y) CEMİL TUNÇ 
(D) METEHAN ALPAT 
(G) İLKAY GÜNER 
(T) AHMET AKSOYEK 
16.09.2017 
16:30
KIRKLARELİ ATATÜRK SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR -
Detaylar
PENDİKSPOR (H) ALİ ZAĞLI 
(Y) EMİR ERAY EYİSOY 
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY 
(D) FERİDUN DALDAŞ 
(G) ERCAN YILDIRIM 
(T) NECMETTİN AKÇA 
16.09.2017 
19:00
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR -
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR (H) YAVUZ ÇETİN 
(Y) SEZGİN ALTUN 
(Y) ÇETİN ÖNCEL 
(D) SÜLEYMAN SOYUTÜRK 
(G) ERBAY ALDEMİR 
(T) BÜLENT FİL 
16.09.2017 
19:00
İZMİR ATATÜRK ALTAY -
Detaylar
ŞANLIURFASPOR (H) GÜREL UZUNER 
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ 
(Y) ANIL USTA 
(D) HASAN ERTUĞAN 
(G) KAMİL DERTOP 
(T) IŞIK ALACAKOÇ 
16.09.2017 
19:00
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR (H) İLKER YASİN AVCI 
(Y) SALİM ŞANLIER 
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI 
(D) OZAN BİLEYCİ 
(G) HÜSEYİN ALTINTAŞ 
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU 

 

TFF 3. Lig -  Grup 01 -  3 . Hafta

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
16.09.2017
13:30
BİNGÖL ŞEHİR 12 BİNGÖL SPOR -
Detaylar
BAYRAMPAŞA (H) YAKUP ÖZHAN 
(Y) ONUR İÇYER 
(Y) MEHMET ÖZER 
(D) ABDULLAH VOLKAN AYDIN 
(G) KAAN AKIN ÖZ 
(T) ETHEM ERSAN 
16.09.2017
15:30
YOMRA İLÇE SAHASI YOMRASPOR -
Detaylar
ÇATALCA SPOR (H) ONUR BİNGÖL 
(Y) SERDAR OSMAN AKARSU 
(Y) CANER KURT 
(D) SEMİH GÜNER 
(G) ENGİN GÜNER 
(T) SERKAN KURAL 
16.09.2017
15:30
VALİ İSMET GÜRBÜZ CİVELEK OFSPOR A.Ş. -
Detaylar
ERBAASPOR (H) MEHMET SEMİH GÜÇLÜ 
(Y) NURETTİN ÇİÇEK 
(Y) İSMAİL EMRE 
(D) AHMET BALKAN 
(G) HANEFİ ÖZTÜRK 
(T) OLGUN ALP 
16.09.2017
16:00
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI KEMERSPOR 2003 -
Detaylar
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. (H) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK 
(Y) FATİH DEVECİ 
(Y) MURATCAN ILGAZ 
(D) EMRE BULUT 
(G) HASAN HÜSEYİN YILDIRIM 
(T) ADNAN KARAYEL 
16.09.2017
16:00
CEBECİ İNÖNÜ YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR -
Detaylar
HALİDE EDİP ADIVARSPOR (H) BAYRAM BAŞKAN 
(Y) KEREM CANDAŞ 
(Y) EREN ÖZÇELİK 
(D) TANER KAYA 
(G) MUSTAFA SANDALCILAR 
(T) LEVENT ERGEN 
16.09.2017
16:00
DÜZCE 18 TEMMUZ DÜZCESPOR -
Detaylar
BERGAMA BELEDİYESPOR (H) ÖMER ŞİVKA 
(Y) SELİM ŞENÖZ 
(Y) BARIŞ DÜŞOVA 
(D) GÖKHAN ALKAYALAR 
(G) AYHAN AKGÖZ 
(T) İLKER ÖZKAN 
(T) HÜSEYİN DEMİR 
16.09.2017
16:00
ERZİN İLÇE STADI ERZİN BELEDİYESPOR -
Detaylar
KOZAN BELEDİYESPOR (H) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ 
(Y) SELMAN TİMUR 
(Y) MEHMET MİTHAT LEVENT 
(D) ABDURRAHMAN HAYMANA 
(G) İBRAHİM BOZKURT 
(T) MUSTAFA YILMAZ 
16.09.2017
16:30
YALOVA ATATÜRK ORHANGAZİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (H) MEHMET TÜRKMEN 
(Y) SEDAT BAYRAK 
(Y) MURAT ERÖLMEZ 
(D) ATAKAN KOZİK 
(G) AYHAN ŞENTÜRK 
(T) NECMİ KAPAR 
16.09.2017
19:00
18 MART DARDANELSPOR A.Ş. -
Detaylar
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR (H) ALİ AKDENİZ 
(Y) GÖKHAN ESEN 
(Y) BİRKAN ÇANAKCIOĞLU 
(D) ÇAĞLAYAN DEVECİ 
(G) MUZAFFER URLU 
(T) CEVDET YUMUŞAK 

 

TFF 3. Lig -  Grup 02 -  3 . Hafta

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
16.09.2017
15:30
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI 1461 TRABZON -
Detaylar
ANADOLU BAĞCILAR SPOR (H) BURAK ÖZCAN 
(Y) HAMDİ TONTU 
(Y) ALİ ORHUN KARA 
(D) EFE TANRIVERDİ 
(G) BÜLENT TÜRKEKUL 
(T) NAHİT KARAKAŞ 
16.09.2017
15:30
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ DİYARBEKİR SPOR A.Ş. -
Detaylar
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ (H) ERDOĞAN ÖZKAYA 
(Y) OKAN AKBAL 
(Y) SAMET ÖZKUL 
(D) RECEP BUĞRA ÇETİN 
(G) MEHMET KARANLIK 
(T) İLTER ÖZ 
(T) SELÇUK KAYA 
16.09.2017
16:00
ANTAKYA ATATÜRK STADI KIRIKHANSPOR -
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş. (H) MEHMET TERECE 
(Y) MUSTAFA YÜKSEL 
(Y) MUHAMMED YILDIZ 
(D) UMUTHAN TUNÇ 
(G) VELİ ÜNLÜ 
(T) ENGİN IŞIK 
16.09.2017
16:30
ESENLER STADI EROKSPOR A.Ş. -
Detaylar
PAZARSPOR (H) SEFA DURAN 
(Y) BEKİR ÖZÇELİK 
(Y) ÖMER YÜZER 
(D) MİKAİL MEŞE 
(G) YÜKSEL ALTUNTAŞ 
(T) HAKAN BAŞ 
16.09.2017
16:30
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI TURGUTLUSPOR -
Detaylar
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR (H) MEHMET GÜNGÖR 
(Y) RAHMAN KALYONCU 
(Y) BURAK CELEP 
(D) VOLKAN KIRBAŞ 
(G) ÖMER KIRDİNLİ 
(T) ALAATTİN DURGUT 
16.09.2017
16:30
GÖLCÜK ŞEHİR GÖLCÜKSPOR -
Detaylar
ERGENE VELİMEŞE SPOR (H) EFE SOYSAL 
(Y) TANSU DOĞAN YILMAZ 
(Y) YUSUF BATUHAN YILDIZLAR 
(D) NİYAZİ AYKAN CEYLAN 
(G) ALİ ÇOLAK 
(T) OĞUZ CESUR 
16.09.2017
16:30
TİRE 4 EYLÜL TİRE 1922 SPOR -
Detaylar
MUĞLASPOR (H) MUSTAFA HAKAN BELDER 
(Y) SUHA ADIYAMAN 
(Y) ALİ RIZA ÖZTÜRK 
(D) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ 
(G) UĞUR BAŞ 
(T) OKAN ARSLAN 
16.09.2017
16:30
DARICA İLÇE DARICA GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR (H) ŞAHİN BERKER 
(Y) ÖZGÜR AKINCI 
(Y) ERTAN DEMİRCİ 
(D) SALİH SOYDAN 
(G) SERTAN BAKAN 
(T) LEVENT ERKÖSE 
16.09.2017
19:00
VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
KAYSERİ ERCİYESSPOR (H) YUSUF AYDIN 
(Y) HARUN REŞİT GÜNGÖR 
(Y) BARIŞ AKDAĞ 
(D) MİKAİL CİHANGİR 
(G) ALAATTİN TOPCU 
(T) MURAT KURT 

 

TFF 3. Lig -  Grup 03 -  3 . Hafta

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
16.09.2017
15:30
12 ŞUBAT ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR -
Detaylar
TARSUS İDMAN YURDU (H) MEHMET ALİ ÖZER 
(Y) MUSTAFA ÇEVİK 
(Y) BERKAY DABAN 
(D) METE AYLIOĞLU 
(G) HASAN AYKIRI 
(T) ERCÜMENT TAPCI 
16.09.2017
16:00
7 OCAK STADI OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR (H) HARUN TOPLAR 
(Y) ERHAN GÜNDOĞDU 
(Y) EMRAH ULUÇAY 
(D) ENES AHI 
(G) ŞENOL İMANÇER 
(T) YUSUF CİNEL 
16.09.2017
16:00
ANKARA OSTİM ANKARA ADLİYE SPOR -
Detaylar
ELAZİZ BELEDİYESPOR (H) MUHAMMETALİ METOĞLU 
(Y) ERTAN BAŞDAĞ 
(Y) AKIN KARABACAK 
(D) ADEM KORKMAZ 
(G) AHMET ÇİFCİ 
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN 
16.09.2017
16:30
GENERAL BASRİ SARAN

(MİSAFİR TAKIM SEYİRCİSİZ)

TEKİRDAĞSPOR -
Detaylar
KOCAELİSPOR (H) HASAN KAÇAR 
(Y) GÖRKEM KARGIAGE 
(Y) ÇAĞDAŞ YÜKSEL ÇAĞ 
(D) SAFA BOZDAĞ 
(G) SALİM DURAN 
(T) BEKİR ŞEKER 
16.09.2017
16:30
UŞAK 1 EYLÜL UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş -
Detaylar
PAYASSPOR (H) BARKIN KARA 
(Y) TURHAN AKBAŞ 
(Y) ALİ KILIÇ 
(D) SAİT TUZCU 
(G) KAZIM YENİ 
(T) KEMAL ÖZBEK 
16.09.2017
16:30
SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL SAHASI SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
ÇORUM BELEDİYESPOR (H) LEVENT AKTAN 
(Y) MUHAMMET ALİ DOĞAN 
(Y) KADİR GÜNAL 
(D) CİHAN YURDAGÜL 
(G) SACİT KEŞKEK 
(T) BÜLENT ARAL 
16.09.2017
16:30
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. -
Detaylar
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR (H) TAYFUN SARI 
(Y) BEKİR YÜCEL 
(Y) SERHAT SAĞIR 
(D) TUNÇ ÖZDEMİR 
(G) HAKAN AKNAM 
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN 
16.09.2017
16:30
ADNAN MENDERES AYDINSPOR 1923 -
Detaylar
ARSİNSPOR (H) FEVZİ ERDEM AKBAŞ 
(Y) MURAT GÜÇLÜ 
(Y) SELİM KONUKÇU 
(D) BURAK KAPLAN 
(G) ABDÜLKADİR GÜVEN 
(T) ERHAN SÜYEK 
16.09.2017
16:30
AVCILAR ATATÜRK STADI BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. -
Detaylar
CİZRE SPOR (H) ADEM CİNEK 
(Y) METİN CEBECİ 
(Y) KENAN ÖZCAN 
(D) TEKSEN EKER 
(G) NEŞET MERDİN 
(T) İSMAİL ŞENOĞLU 
(T) ATALAY BAHAR 

NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MELEK KOÇ 11. DÜZENLENEN KOCAELİ KİTAP FUARINDA
MELEK KOÇ 11. DÜZENLENEN KOCAELİ KİTAP FUARINDA
TÜRK VE DÜNYA BİRLİĞİ PARTİSİ EGE KURUCULARI BU GÜN TOPLANIYOR
TÜRK VE DÜNYA BİRLİĞİ PARTİSİ EGE KURUCULARI BU GÜN...