Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
TÜRKİYE’NİN EN KALİTELİ VE EN UCUZ E-TİCARET ALIŞVERİŞ...
Reklam
Pamukkale Turizm
Redmagic WW

TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ VE EN UCUZ E-TİCARET ALIŞVERİŞ SİTESİ AÇILDI

Tüketicilere müjde! Türkiye’nin en kaliteli ve en ucuz alışveriş e-ticaret sitesi UCUZA GELSİN STORE İstanbul’da açıldı.

03 Haziran 2021 - 16:09 - Güncelleme: 06 Haziran 2021 - 01:27
Reklam
Holapick WW
TVC-mall WW
360TotalSecurity WW

 

 Türkiye’nin en kaliteli markalarını ve ürünlerini bir araya getiren ve bunları tüketicilere en hesaplı fiyatlarla sunmaya başlayan alışveriş e-ticaret sitesi UCUZA GELSİN STORE İstanbul’da açıldı. Başlangıç itibariyle Türkiye içi iç pazar tüketicisine hizmet kalitesini sunmuş olacak olan store, kaliteli ve ucuza alışkanlığını çok kısa bir sürede iç pazara ve piyasaya enjekte edeceğe benziyor.

 

   Henüz daha başlangıç aşamasında iken bile tüketicilerine karşı sorumluluk bilinciyle 10 tedarikçi ile çalışmalarına ve hizmet vermeye başlamış olan kaliteli ve ucuzcu alışveriş mağazası store reyonlarında sergilediği şimdilik 30 bin ürün gamı ile bütün dikkatleri üzerinde topladı.

 

   UCUZA GELSİN STORE’NİN E-Ticaret portalın’da ana kategoriler olarak bay ve bayan, kız ve erkek çocuk ile bebek ürünlerinde alt giyim - üst giyim - iç giyim - dış giyim ve ayak giyim ayakkabı ile yazlık kıyafetler ve kışlık kıyafetler, ürünler ve kategorileri en başta yer alıyor. Alışveriş portalının diğer iddialı ve önemli kategorileri arasında ise en başta çanta, bijuteri, gümüş takılar, ev tekstili, mutfak eşyaları ile mutfak gereçleri, ithal ürünler ve bitkisel sağlık kategorileri gösterilebilir.

 

Reklam
Edrawsoft WW

   Özellikle bitkisel sağlık alanında bir çok bitki türü ürünlerini bünyesinde toplayan store bu konuda çeşitli bitki çayları ile çeşitli bitkilerin satışlarını da bünyesinde çok hesaplı fiyatlarla tüketiciye sunmuş oluyor. Çeşitli tütsü ürünlerini’de bünyesine dahil eden store tüketicilerinin mistik kokular ile günlük yaşam yorgunluklarını atmalarını sağlamaya çalışıyor.

 

   Ucuza Gelsin Store kategorilerinin içerisinde kozmetik ürünler, gözlük çeşitleri, bijuteri ürünleri, bayan ve erkek gümüş takılar, ev tekstili, mutfak eşyaları ile mutfak gereçleri, tesbihler, kolyeler, küpeler, yüzükler, şapkalar, bereler, saatler ve ithal ürünler, gömlekler, pantolonlar, etekler, taytlar, tişörtler, şortlar, iç çamaşırları, mayolar, kolonyalar, paltolar ve isimlerini sayamayacağımız kısacası dahası pek çok binlerce kaliteli ve ucuz ürünle tüketicilerimize faydalı ve hesaplı alışveriş sağlamanın önünü açmış oldu.  

 

   Ucuza Gelsin Store’ye şu resimin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. UCUZA GELSİN STORE burada, bu resime bir tık uzanığınızda! 

  

 


Italojewerly WW
Tbdress WW

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Dresslily WW
IOScout WW
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI MEMLEKETİ AKHİSAR’DA COŞKUYLA KARŞILANDI
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI...