Reklam
  • Reklam
TURKUAZ IŞIK KADIN KOLLARI BAŞKANI KUŞKANAT; ZULÜM, ŞİDDET...
Reklam
Pamukkale Turizm

TURKUAZ IŞIK KADIN KOLLARI BAŞKANI KUŞKANAT; ZULÜM, ŞİDDET GÖREN HER KADINA SAHİP ÇIKACAĞIZ

Türk ve Dünya Birliği Partisi Kadın Kolları Başkanı KUŞKANAT, son Pınar olayının artık bardağı taşıran son damla olduğunu, partisi ‘’ TURKUAZ IŞIK ‘’ ın her mağdur edilen kadının, her kızımızın her açıdan yanında olacağının altını çizdi.

27 Temmuz 2020 - 23:18

Türk ve Dünya Birliği Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kadın Kolları Başkanı Sadriye KUŞKANAT, yapmış olduğu açıklamasında şöyle dedi;  

 ‘’ Türk kadınını aşağılayan, aşağılık davranışlarda bulunulan, canına kast edilen bütün düzenlerin ve davranışların karşısındayız ve karşısında bir siyasi partiyiz. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşmiş olan önce dövülen, baygınken boğulan, sonra yakılan ve sonrada üzerine beton dökülüpte dağ başlarına atılarak vahşice katledilen ve ölmüş bedenine bile saygı duyulmayıp vahşice bir dizi eylemler gerçekleştirilmiş olan Pınar olayı Türkiye için, partimizin bu konuda daha etkili politika yürütmesi için bir dönüm noktası olmuştur. Hiç kimse Atatürk’ün kızlarına aşağılık davranışlar içinde bulunamaz. Bu konuda ben, partim ve başında olduğum Kadın Kolları Başkanlığım elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Türk ulusunun bütün kadınlarını burada Türk kadınına sahip çıkma yolunda partimin, benim ve başkanlığımın yanına bekliyorum. Türkiye’nin her ilinde Türk kadınını partimin ve Kadın Kolları Başkanlığımın çatısı altında görev almaya davet ediyorum. Türk ulusunun kadınları olarak Türk kadınına ve Türk kadınının her değerine nasıl sahip çıkılması gerekiyorsa bizde aynen öyle sahip çıkacağız. Hodri meydan! ‘’ dedi.

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AMASYAYI TANIYALIM
AMASYAYI TANIYALIM
BÜLENT ERSOY ATA DEMİRER VE NEV’İ FIRÇALADI
BÜLENT ERSOY ATA DEMİRER VE NEV’İ FIRÇALADI