Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
TURKUAZ IŞIK PANDEMİ KISITLAMALARI KALKMASI SONRASI PROPAGANDA...
Reklam
Pamukkale Turizm
Redmagic WW

TURKUAZ IŞIK PANDEMİ KISITLAMALARI KALKMASI SONRASI PROPAGANDA ÇALIŞMALARINI ARTTIRDI

Türkiye’de Türkçü devrimin öncü partisi Turkuaz Işık pandemi kısıtlamalarının biraz gevşetilmesinin ardından çalışmalarına ağırlık verdi. Turkuaz Işık’ın Genel Başkan Vekili Yılmaz Sağçetin ve partinin Sağlık Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hakan Çekici partinin üst kadrolarının yapılanması noktasında Gaziantep’te bir toplantı düzenledi. İşte o toplantı,…

04 Haziran 2021 - 15:58 - Güncelleme: 04 Haziran 2021 - 16:24
Reklam
Holapick WW
TVC-mall WW
360TotalSecurity WW

Türkiye’de Atatürk’ün Türkçü politikasının öncüsü ve liderinin politikasını yapan tek siyasi partisi Türk ve Dünya Birliği Partisidir. Turkuaz Işık pandemi sürecinde gariban Türk ulusunun nasıl acılar ve sancılar çektiğini ve Türkiye’de, dünyada yapmış olduğu insanlık ve Türk ulusuna ait politikalarının Türk ulusunun ve insanlığın geleceği için nasıl önemli olduğunu bir kere daha görülmesini sağlamış oldu.

 Türk ve Dünya Birliği Partisi Türk ulusunun acıları üzerine saltanat süren iktidar ve muhalif partilere karşı Türk ulusunun yanında olan Türkiye’yi Türk ulusunun her ferdine, dünyayı da insanlığa verme politikasına sahip olduğunu her platformda, her yerde, her fırsatta Türk ulusuna ve insanlığa hararetle anlatıyor ve söylüyor.

 İşte bu propaganda faaliyetlerine pandemi kısıtlamalarının biraz gevşetilmesiyle hız veren Türk ve Dünya Birliği Partisi Genel Başkan Vekili Yılmaz Sağçetin ve Sağlık Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hakan Çekici’nin başkanlığında Gaziantep’te bir toplantı tertiplediler. İki Başkan düzenlemiş oldukları toplantıda partinin Türk ulusunun çıkarına olan politikalarını Türk ulusuna detaylı bir şekilde anlattılar. Turkuaz Işık’ın Türk ulusunu kapsayan politikalarını öğrenmiş olan Gaziantepli Türk ulusu bireyleri kendi faydalarına olan partinin bu politikalarından memnuniyetlerini dile getirdiler. Partinin Genel Başkan Vekili ve Sağlık İşleri Başkanı parti politikalarını paylaştıktan sonra Türk ulusunu Türkçü devrimi gerçekleştirme kadrolarında görev yapmaya davet ettiler. Bu daveti alan katılımcılar bu politikaları dünyadaki bütün Türk ulusu fertlerine ve insanlığa duyurmak ve bu politikalar ile Türk ulusunun geleceğinin oluşması için memnuniyetle ortaya çıkmaya başlayan bu dev kadroya katılacaklarını ve her anlamda bu politikaların hayat bulması için katkı vereceklerini söylemiş oldular.

 Önümüzdeki süreçte parti yetkilileri ile tekrar bir araya gelmek istediklerini dile getiren Gaziantepli yöre sakinleri, parti politikalarını çok beğendiklerini dile getirdiler. Gaziantepliler çocuklarının ve torunlarının gelecekteki yaşam politikasını şimdiden yapan Turkuaz Işık’tan başka hiçbir siyasi partinin olmadığını ve böyle Türk ulusçu politikalara sahip bir siyasi partinin kadrolarında görev almaya ve üstlenmeye hazır olduklarını hararetle vurguladılar.

 Toplantıya katılan bütün katılımcılara teşekkür eden Sağçetin ve Çekici gümbür gümbür iktidara yürüyoruz. Önümüzdeki 10 yıl içinde partinin Türkiye’de iktidar olacağının altına çiziyoruz. Bu politikalar varken iktidar partileri olsun muhalefet partileri olsun Türk ulusu onların Türk ulusunun bütününü beslemeyen, ve onların % 1 veya % 2 gibi sadece kendi yandaşlarını beslemeye yönelik politikalarına itibar etmeyeceğini, Türk ulusunun onların yoklukta eşitlik politikalarına değil, Turkuaz Işık’ın varlıkta eşitlik politikalarına itibar edeceğini, destekleyeceğini ve oy vereceğini belirterek. Türk siyaseti önümüzdeki 10 yıl içinde çok büyük bir değişim yaşayarak ve ulus özgürlüğü ve bağımsızlığı politikalarına yöneleceğini önemle vurgulayarak söylediler. 

 Türk ve Dünya Birliği Partisi pandemi kısıtlamalarının gevşemesiyle birlikte Türkiye çapında propaganda çalışmalarına ağırlık vererek Türkiye’nin dört bir yanında Türk ulusu ile birlikte yan yana ve omuz omuza çalışmalarına devam ediyor. Turkuaz Işık tıpkı Kurtuluş Savaşında Atatürk’ün yapmış olduğu gibi Türk ulusu imecesini gerçekleştirerek partinin politikalarını Türkiye’de iktidar olacağını söylüyor. Bu gerçek bilinçle parti Türk ulusunu ve Türk ulusunun geleceğini çok önemsediğini ve bu meşakatli yolu ancak ve ancak Türk ulusunun ve Turkuaz Işık’ın birlikteliğinin aşabileceğini her defasında vurgulayarak ısrarla Türk ulusuna söylüyor.

 Gelecek Turkuaz Işık iktidarıyla Türk ulusunun olacak politikası Türk ve Dünya Birliği Partisinin ilkeli bir siyasi duruş partisi olduğunu ortaya koyuyor. Turkuaz Işık ile Türk ulusu iktidarı söylemi, kulağa huzur veriyor.

Reklam
Edrawsoft WW

 Çekici Türk ulusu iktidarını getireceğiz diyerek toplantıya son noktayı koydu. Sağçetin ve Çekici siyasi çalışmalarına artan bir hızla devam edeceklerini söylediler. 

Gaziantep adeta Turkuaz Işık’ın kalesi durumuna gelmiş durumda, diğer illerdeki çalışmalarında hızlandığını Söyleyen Sağçetin, Türkiye’ye Turkuaz Işık, dünyaya Turkuaz Işık gerek dedi.

 Turkuaz Işık ses getirmeye, Türk ulusunun umudu ve geleceği olmaya devam ediyor. 

 

Italojewerly WW
Tbdress WW

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Dresslily WW
IOScout WW
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK TRANSFER ÇALIŞMALARI
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI MEMLEKETİ AKHİSAR’DA COŞKUYLA KARŞILANDI
AZERBAYCAN BAKÜ’DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI...