TURKUAZ IŞIK ŞEHİTKAMİL İLÇE AÇILDI

TURKUAZ IŞIK ŞEHİTKAMİL İLÇE AÇILDI

Türk ve Dünya Birliği Partisinin Gaziantep – Şehitkamil İlçe Başkanlığı bu gün açıldı.

24 Haziran 2020 - 04:18

 

 

Türk ve Dünya Birliği Partisi TURKUAZ IŞIK’IN Gaziantep – Şehitkamil İlçe Başkanlığı, Gaziantep İl Başkanı Kadir ÇETİNPOLAT ve İlçe Başkanı Mehmet DEVECİ’NİN Gaziantep Valiliğine bu gün 23 Haziran 2020 günü itibariyle birlikte giderek kuruluş bildirgelerini vermeleri sonucu resmen açılmış oldu.  

 Konu üzerine konuşmasında İl Başkanı ÇETİNPOLAT ‘’ Türk milletine, Gazianteplilere ve Şehitkamil İlçesindeki bütün vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum, ‘’ dedi.

 Gaziantep – Şehitkamil İlçesinin çiçeği burnunda TURKUAZ IŞIK İlçe Başkanı DEVECİ; ‘’ Türk milleti için, Gaziantep’in merkez ilçelerinin bir tanesinin TURKUAZ IŞIK İlçe Başkanı olarak, Gaziantepliler ve kıymetli Şehitkamilli vatandaşlarımız için, elimizden geldiğince daha iyi hizmet görmeleri adına çalışacağım ve her sorunlarında mutlaka yanlarında ve yardımlarında olacağım. Hayırlı ve uğurlu olsun, ‘’ dileklerinde bulunmuş oldu.   

 Konu üzerine Türk ve Dünya Birliği Partisinin Genel Başkanı TAVASAV şunları söyledi; ‘’ Şehitkamil İlçe Başkanlığımız partimizin ilk ilçe başkanlığı olmuştur. Bu konuda İlçe Başkanımız Mehmet DEVECİ’YE olan güvenimiz tamdır. Kendisi Şehitkamil sakinlerince çok sevilen ve beğenilen bir kardeşimiz, bizde hakkında Şehitkamilli vatandaşlarımız gibi düşünüyoruz. Başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Gazianteplilere, Şehitkamillilere hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, kıymetli İlçe Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna başarılar diliyorum. İlçe Başkanımız DEVECİ Şehitkamillilere sahip çıkacak, Şehitkamillilerde inanıyorum ki kendi içlerinden gelen İlçe Başkanımız DEVECİ’YE sahip çıkacaklardır ‘’ dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kibar TAVASAV
    2 hafta önce
    Başarılar diliyorum kıymetli İlçe Başkanımız DEVECİ\'YE
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
AKÇAKOCA GELİNCİK BALIK AVI
AKÇAKOCA GELİNCİK BALIK AVI