ULUSLARARASI VE TÜRKİYE ALPAGU FEDERASYONU BAŞKANI ABDULLAH...

ULUSLARARASI VE TÜRKİYE ALPAGU FEDERASYONU BAŞKANI ABDULLAH CANBULAT BÜYÜK TÜRKİYE PARTİSİNE KATILDI

Büyük Türkiye Partisi, kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor. Büyük Türkiye Partisine son katılım Uluslararası ve Türkiye Alpagu Federasyonu Başkanı Abdullah Canbulat oldu.

31 Ocak 2018 - 19:50 - Güncelleme: 31 Ocak 2018 - 21:26

 

 Geçtiğimiz günlerde ocak ayı ortalarında Olağanüstü Kurultayı ile yeni Genel Başkanı Mehmet Işık'ı ve yeni Yönetim Kurulunu seçen Büyük Türkiye Partisi, ardından kadrolarını güçlendirmeye devam ederek, önce Genel Başkan Yardımcısı Kibar Tavasav'ın beraber kurucuları arasında bulundukları Turan Partisinden dava arkadaşı Yılmaz Sağçetin'i, ve şimdide sporcu arkadaşı IAF Uluslararası Alpagu Federasyon Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Alpagu Federasyonu Başkanı, Ankaralı sevilen iş adamı olan ve Ankarada spor salonuda bulunan Abdullah Canbulat'ta Büyük Türkiye Partisinin kadrolarına katıldı. 

 Büyük Türkiye Partisinin Genel Başkanı Mehmet Işık, Abdullah Canbulat ile Ankara'da yapmış olduğu görüşmenin ardından, Işık ve Canbulat, bu açıklamayı beraber yaptılar. Işık, Abdullah Canbulat'ın katılımıyla kadrolarını daha da güçlendirdiklerini, Canbulat'ta, böyle değerli bir kadroda yer almanın mutluluğunu dile getirdi.  

 Genel Başkan Yardımcısı Kibar Tavasav ve Yılmaz Sağçetin'de Canbulatı arayarak, kendisine hoşgeldin ile beraber başarı dileklerini ilettiler. 

 Bu arada Büyük Türkiye Partisinin yeni Genel Merkezide kesinleşti. Genel Başkan Mehmet Işık ve Abdullah Canbulat bir kaç yere birlikte baktıktan sonra, Büyük Türkiye Partisinin yeni Genel Merkezi binasını AŞTİ Ankara Otogarının hemen karşısında ve Demokrat Partinin Genel Merkez binasına çok yakın bir yerde kesinleştirdiler. 

 

Editör; Meryem AKTAŞ 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BERAT ZİNCİRİN PATRONU EKONOMİYİ DEĞERLENDİRDİ
BERAT ZİNCİRİN PATRONU EKONOMİYİ DEĞERLENDİRDİ
 KİBAR İLAN VER AL SAT MERKEZİ PLATFORMU AÇILDI
KİBAR İLAN VER AL SAT MERKEZİ PLATFORMU AÇILDI