Reklam
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
APOCA market
Pizza-allo
  • Reklam
  • Trainline WW
ÜNLÜ SPOR SPİKERİ PAYLAŞTIĞI ORYANTAL DANS GÖRÜNTÜLERİ...
Reklam
Pamukkale Turizm

ÜNLÜ SPOR SPİKERİ PAYLAŞTIĞI ORYANTAL DANS GÖRÜNTÜLERİ NEDENİYLE İŞİNDEN OLDU

Televizyon kanallarının ünlü spor spikeri Hande Sarıoğlu Sosyal Medya hesabından paylaşmış olduğu oryantal dans görüntüleri yüzünden çalışmış olduğu medya kuruluşundaki işinden oldu.

15 Şubat 2021 - 04:47 - Güncelleme: 15 Şubat 2021 - 13:17
Reklam
Holapick WW

 

 

Bir medya kuruluşunda spor spikerliği yapan ve spor haberlerini başarıyla sunan Hande Sarıoğlu Sosyal medya hesabından evinde oryantal dans ederken paylaşmış olduğu görüntüleri nedeniyle işine son verildiği iddia edildi. Ünlü spor spikerinden Instagram hesabından bu konuda bir hareket geldi.

 Dans görüntülerini Sosyal Medya hesabında paylaşmış olduğu için işine son verildiğine dair iddialarda bulunulan ünlü spor spikeri Hande Sarıoğlu yeni mesleğini de Sosyal Medya Instagram hesabına yazdı. Sarıoğlu, Instagram Sosyal Medya hesabında Spor Spikerliği‘nin yanına meslek olarak oryantal'i de ekledi. 

 

 Hande Sarıoğlu’nun bu konu üzerine yapmış olduğu açıklamaları şöyle;

 İşimden kovulmam söz konusu değil, bu bizim kanalla birlikte karşılıklı beraber almış olduğumuz bir karar. Haber kanalının elbetteki bir duruşu, ciddiyeti, bir ağırlığı söz konusudur. Lakin ben de kendi karakteristik özelliğim ve davranışlarımdan bir türlü vazgeçemiyorum. Ben aslında çok renkli bir kişiliğim. Daha önce de bu tür davranışlarım nedeniyle kanalın yönetiminden benzer konularda uyarı almıştım. Bana bu seferde bu tür konular kastedilerek ‘’ bu tür konularda biraz daha dikkatli olmalısınız, ‘’ denildi. Ben de kanal yönetimine sizi anlıyorum ama bende renkli bir kişiliğim ve bu tür renkli kişiliğimden de taviz veremeyeceğimi, vazgeçemeyeceğimi kendilerine ilettim ve farklı bakış, beklenti ve isteklerde olduğumuz için karşılıklı olarak anlaşıp istifa ettim. Ben kanalımı seviyorum, kanalım beni hiçbir şekilde hiçbir zaman mağdur etmedi. Ben yaptıklarımın ve paylaşımlarımın farkındayım. Yapmış ve paylaşmış olduğum dans gösterim de karakteristik özelliğimi taşıyarak çok renkliydi, bunun farkındayım. Ancak dans ettim diye ben de tu kaka değilim. Hiç kimsede beni tu kaka yerine koymadı ve hiçbir zamanda koyamaz. Yaptığım son derece insani ve normal bir davranıştır. Ki sosyal medyada benzer örnekleri de çokça mevcuttur, dedi. 

Reklam

 İşte Hande Sarıoğlu ve çalışmış olduğu medya kuruluşunun karşılıklı ayrılma kararı almalarına neden olan o görüntüler;

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1950 YILINDAN 2000 YILINA KIBRIS'IN ACI VE GERÇEK TARİHİ  ( RUMLARIN KIBRIS'TA YAPTIĞI TÜRK SOYKIRIMI )
1950 YILINDAN 2000 YILINA KIBRIS'IN ACI VE GERÇEK TARİHİ (...
NİHAT KAHVECİ’NİN EFSANE MİLLİ TAKIM KALECİMİZ RÜŞTÜ REÇBER RÖPORTAJI
NİHAT KAHVECİ’NİN EFSANE MİLLİ TAKIM KALECİMİZ RÜŞTÜ...