ÜNLÜLER HANGİ ALANLARA YATIRIM YAPIYOR

ÜNLÜLER HANGİ ALANLARA YATIRIM YAPIYOR

Şöhretin zirvesi yoktur. Vardır da kalıcı olarak ender insanlara vardır. Dolayısıyle bir noktada zirveye çıkmış ünlüler, bir süre sonra orada devamlılığı sürdüremeyeceklerdir. İşte bunu bilen hani kendini bilen ünlüler diyebileceklerimiz bunun çözümünü şöhretlerinden vaktiyle akan finanslarını çeşitli iş alanlarına yönlendirmişlerdir. Bu şekilde getirilerini iş alanlarına kaydırmış olan ünlüleri tanıyalım.

27 Ağustos 2020 - 09:54

Geçmişten bu güne pek çok insan ünü, şöhreti yakalamış, zirveye çıkmış, çok iyi gelirlere, ekonomik imkanlara bu şöhretlerinin getirisi ile sahip olmuşlardır. Genel bir inceleme yaptığımızda bile içlerinden pek çoğunun bir gün bu şöhretin sona ereceğini ve ondan sonra bu imkanlarının kaybolacağını, o süreçten sonra ne iş yapacaklarını hesaplayamamış ve sonraki yaşamında çok büyük zorluklar, yokluklar, çileler çekmişlerdir.

 Fakat bazı ünlüler bu gerçeği öncesinden bilerek, şöhret sonrası yaşamları için şöhret esnasında gelmiş olan gelirlerinden yatırıma yönelmişlerdir.

Biz bu konuda işte bu şekilde şöhretlerinden sonraki yaşamlarını düşünen ünlülerin hangi iş kollarına yöneldiklerini işleyeceğiz.

 Birlikte inceleyelim;

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALİYEV'DEN YUNAN'A KARŞI TÜRKİYE'YE ŞARTSIZ KOŞULSUZ TAM DESTEK / TÜRKİYE'NİN DAİMA YANINDAYIZ
ALİYEV'DEN YUNAN'A KARŞI TÜRKİYE'YE ŞARTSIZ KOŞULSUZ TAM DESTEK...
İŞTE TÜRKİYE'DE İLLERİN KOVİD-19 DURUMU
İŞTE TÜRKİYE'DE İLLERİN KOVİD-19 DURUMU