Reklam
Ve Günay Cantürk’ün Beklenen Lebiderya Sessizliğim Şiir...

Ve Günay Cantürk'ün Beklenen Lebiderya Sessizliğim Şiir Kitabı Çıktı

Daha önce okurlarımıza bir çok sanatçı tarafından yazmış olduğu şarkıları dillendirilen söz yazarı sanatçısı Günay Cantürk'ün dopdolu bir şiir kitabının çalışmalarının sona gelindiğini ve ağustos ayı itibariyle çıkacağını şiir severlere duyurmuştuk. Ve beklenen o an geldi, Günay Cantürk'ün bir yürek ile, bin yüreği anlattım dediği '' Lebiderya Sessizliğim '' şiir kitabı tüm D&R ler de okurlara sunuldu.

07 Ağustos 2017 - 14:56 - Güncelleme: 07 Ağustos 2017 - 16:07

Şarkıları daha önce Zeki Müren, Selami Şahin, Cengiz Kurtoğlu, Bergen ve daha bir çok sanatçı tarafından seslendirilen, Günay Cantürk uzun bir süredir bir yürekle, bin yüreği anlattım cümleleriyle tanımladığı '' Lebiderya Sessizliğim '' şiir kitabının üzerinde çalışıyordu ve biz bu sayfalardan bunu şiir severlere ve hayranlarına duyurmuştuk. Ünlü yazar kitabının çalışmalarını kısa sürede tamamladı, kitap baskıya girdi ve bütün D&R stantlarında şiir severler için  yerini aldı.  

 

 

 

Günay Cantürk'ün bir yürekle bin yüreği anlattım dediği '' Lebiderya Sissizliğim '' hakkında bakınız sanatçı dostları Deniz Oral ve Tarık Mengüç ne dediler ; 

 

Deniz Oral : 

 

 

Tarık Mengüç : 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TÜRK VE DÜNYA BİRLİĞİ PARTİSİ EGE KURUCULARI BU GÜN TOPLANIYOR
TÜRK VE DÜNYA BİRLİĞİ PARTİSİ EGE KURUCULARI BU GÜN...
SİNEMACI BİLAL AKSOY, EKİBİYLE BİRLİKTE YENİ BİR SİNEMA FİLMİNE BAŞLIYOR
SİNEMACI BİLAL AKSOY, EKİBİYLE BİRLİKTE YENİ BİR SİNEMA...