Reklam
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
APOCA market
Pizza-allo
  • Reklam
  • Trainline WW
Reklam
Pamukkale Turizm

MANSUR YAVAŞ; GÖREVE GELDİKTEN SONRA İMAR RANTLARINI KESTİK

 Mansur Yavaş’tan Gökçek dönemine dair ağır eleştiriler. Oluşturulmuş bütün imar rantlarını kestiklerini ve kurulmuş ahbap çavuş ilişkisine son verdiklerini söyleyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş; “ Seçimi bir hezimet olarak gören anlayış hep devrede kaldı. Sözde bir rövanş almaya kalkışanlar, belediyeden ellerini hiç eksik etmedi, ” dedi. Önceki dönemlerde belediyenin olan 14 milyar Türk Lirası değerindeki taşınmazların satılmış olduğunu söyleyen Yavaş; “ Belediyenin şirketleri değerlerinin çok çok altında özelleştirildi. Ankaralıların paraları hep faize harcandı, ” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde ki oturumda, belediyenin 31 Mart yapılmış olan yerel seçimlerden bugüne kadar yapmış oldukları kendi dönemleri ile ve önceki dönemler de olmak üzere hepsi masaya yatırıldı.

Yavaş, belediyeyi, 11 milyar Türk Lirası borçla devraldıklarını söyledi ve devam etti; “ Siz eğer bir yakınınızı spor kulübünün başına, diğer bir yakınınızı medya kurumunun başına getirirseniz böyle, tabi buna değil belediye, Karun Hazinesi bile dayanmaz, ” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir