YASEMİN SADIKOĞLU KOVİD-19’U NASIL YENDİ

YASEMİN SADIKOĞLU KOVİD-19'U NASIL YENDİ

‘’ Bu hastalığa yakalanıp ve iyi bir tedavi ile yenince, artık yeniden Koronavirüs’ten hastalanmam mümkün değil ama, ben dahil hepimiz kovid-19 taşıyıcısı her zaman olabiliriz. ‘’ Bu söz bu hastalığa yakalanıp yenmiş olan Yasemin Sadıkoğlu’na ait.

30 Ağustos 2020 - 01:21 - Güncelleme: 30 Ağustos 2020 - 01:27

Yasemin Sadıkoğlu, 40 yaşında, özel sektör olarak kendi işini yapıyor.  Rahatsızlanıp hastaneye gitti. Önce kendisine zatürre başlangıcı teşhisi konuldu ve pek tabi ki buna yönelik bir tedavi yolu ve antibiyotik tedavisi gerçekleştirilme planlaması yapıldı. Sadıkoğlu’nun Covid-19 testide negatif çıktı. 4 Günlük bir sürecin ardından Sadıkoğlu zatürre tedavi planlamasına cevap vermeyince bu sefer hakkında Covid-19 şüphesi oluştu. Sadıkoğlu kendi isteği ile başka bir hastaneye geçerek orada yeniden yapılan Covid-19 testi bu sefer pozitif çıkması ile kovid-19 bakımına alındı. 

Bu arada sağlıklı bir yaşam biçimine sahip olan ve normal şartlarda pek hastalanmayan Yasemin Sadıkoğlu, hastanedeki kendisine uygulanan zor tedavi sürecini gün be gün sosyal medya hesabından paylaşarak buradan kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.  

 Yasemin Çolakoğlu’nun kovid-19 sürecini kendisinden dinleyelim;

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALİYEV'DEN YUNAN'A KARŞI TÜRKİYE'YE ŞARTSIZ KOŞULSUZ TAM DESTEK / TÜRKİYE'NİN DAİMA YANINDAYIZ
ALİYEV'DEN YUNAN'A KARŞI TÜRKİYE'YE ŞARTSIZ KOŞULSUZ TAM DESTEK...
İŞTE TÜRKİYE'DE İLLERİN KOVİD-19 DURUMU
İŞTE TÜRKİYE'DE İLLERİN KOVİD-19 DURUMU