Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
 • Toyzz Shop TR
 • Reklam
 • Trainline WW
 • Whatwears WW
BEN DEMİŞTİM
Reklam
Pamukkale Turizm
ARZU KIZILDAĞ - NEMRUD'UN KIZI

ARZU KIZILDAĞ - NEMRUD'UN KIZI

BEN DEMİŞTİM

11 Nisan 2020 - 06:44
Часы Молния Many GEOs
Reklam
Reklam
Sunsky-online WW
Reklam

 

 Milletimiz corona'dan değil ama cehalet egzozundan ölecek görünüyor.
Birde madalyonun öbür tarafından bakalım, son 2 saat içinde gelen OHAL de amaç aslında olası kaosun önüne geçmekti ancak gördüğümüz gibi bu ters tepti ve tam tersi sonuçlara sahne oldu hatta yasak gelmeyen iller de bile onlarda da yasak geldi zannıyla, sonuç itibariyle bizim milletimiz sokağa dökülmeyi seviyor, bu ortada ve gerçek bir realite. 
24 saat önce de yapılmış olsaydı yine bu benzer durumlar meydana gelmiş olurdu bu 2 günlük süreçte ki ne olur 2 günde ki ? Yine fırınlar açık, ve yine gereken kurumlar açık, maksat hafta sonunu toplumca disipline almak, hepsi, bu.
Bu arada şunu da hatırlatayım ve hatırlayalım, bu süreçte millet nasıl ise, öyle de yönetilir lafı yerine cuk oturmuş oldu.
Günlerdir kendini heba eden Sağlık Bakanının itina ve dikkatle kurmuş olduğu sistem böylelikle çökecek, görünüyor.
 Ben geçenlerde, bi Sosyal Medya paylaşımımda 20 Nisanlara doğru Türkiye'de virüsün pick yapacağını belirtmiştim, bekleyin, görürsünüz demiştim, haklı çıktım ama haklı çıkmayı istemeyeceğim bi konuydu maalesef bu gelinmiş olunan süreç. Türkiyede ilk defa deneyimlenen 48 saati hep birlikte yaşayıp göreceğiz. 

 

Aviasales Europe (ex JetRadar)
Cigabuy WW

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Mehmet Tekin
  1 yıl önce
  Siz gerçekten 48 saatte virüs salgınının önlenecegine inanıyormusumuz.??? Kaldıki bu sokaga çıkma yasagı i*** edilmeden önce bunun alt yapısı hazır***madan hangi kurumların nasıl hizmet verecegi konusunda özellikle halkla bire bir iletişim içerisinde o*** yerel yönetimlere dahi bilği verilmeden böyle bir kararın alınması sizce gerçekten bu karar vitüsle ilğili alınmış bir kararmıdır.?? Saygılarımla
 • Kibar TAVASAV
  1 yıl önce
  Mehmet bey merhabalar, yazarımızın böyle bi iddiası yok zaten, ve yazarımız tıpkı sizin gibi süreci eleştirmiş oluyor yukarıda, yazarımız iyi niyetle yorumlarken konuyu kaş yapmaya çalışırken, göz çıkarmış oldular demiş oluyor ve mevcut yöneteni sürecin başından itibaren eleştiren bi makale ortaya koymuş yazarımız, çok teşekkürler interaktifiniz için, selamlar, saygılar.
 • Arzu kızıldağ
  1 yıl önce
  Başka durum lar söz konusu olabilir.
Bellewholesale WW

Son Yazılar