MHP AKP'NİN SİYASİ MARKAJINDA
ARZU KIZILDAĞ - NEMRUD'UN KIZI

ARZU KIZILDAĞ - NEMRUD'UN KIZI

MHP AKP'NİN SİYASİ MARKAJINDA

26 Kasım 2018 - 16:01 - Güncelleme: 26 Kasım 2018 - 21:03

Mhp seçmeninde bu kadar hayal kırıklığı yaratan sayın Devlet Bahçeli dün bangır bangır kürsülerde Akp'ye vururken bugün tangır tungur kaşık tokuşturuyor.

Türkiye siyasi tarihinin önemli mihenk taşlarından biri olan MHP neden ideolojik yapısından uzaklaştı ?seçmenine ayıp olmuyor mu ? Cumhur irtifakı diye diye MHP özünü seçmenini kaybediyor. Yerel seçim öncesi son yapılan anketlerde MHP 'de ciddi bir düşüş görülüyor.Konu vatansa gerisi teferruattır,Elbette birlik beraberlik noktasında ülkemizin bekası söz konusu ise ...Söylem bu verilen bu destek Ümit ederim ki söylenen gibidir koltuk davasına devletin yetkili kurumlarından bize de paye diyerek Pastadan bizede gelsin diyerek ülkenin Kan damarları olan ülkücüler satışa gelmesin yazık olur ah olur...

Her zaman söylediğim gibi Türkiye Cumhuriyeti Devleti güçlü bir devlettir. Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet ilelebet Baki kalacaktır.Bu siyasi arenada MHP ve CHP Türkiye'nin Can damarıdır kan damarıdır. Bu ülke ne siyasiler ne liderler ne partiler gördü AKP'de bunlardan biridir. Sayın Bahçeli'nin bunu unutmaması gerekir.

Sayın Bahçeli'nin bu kadar travmatik dönüşleri çok enteresan açıklanabilir bir durum değildir.Türkiye ve siyasi partiler psikosomatik çöküş yaşamaktadır.Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli'nin Koltuk Sevdası Türkiye'ye pahalıya mal olmuştur. Halkın ve seçmenlerinin istemediği bu liderler yüzünden Türkiye genelinde birçok isim bu partilerden çıkmaları nedeni ile kayıplar yaşadı. İkisi de bu Gerçeklerden kaçamazlar.Önümüzdeki yerel seçimlerde her iki Parti'nin de seçmenine karşı dürüstlük vefa ve sözlerinin arkasında mesajlarla halk önüne çıkmasını temenni ediyorum.

Türkiye Cumhuriyeti'nin varlığı Birliği bütünlüğü ve geleceği için sol görüş ve ülkücü görüş temel niteliğindedir.Her iki liderin de bunu unutmaması gerekir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar