Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
BU TATİL FIRSATINI KAÇIRMAYIN
Reklam
Pamukkale Turizm
Ayşegül FURUNCU - YAŞAYAN DEĞERLERİMİZ

Ayşegül FURUNCU - YAŞAYAN DEĞERLERİMİZ

BU TATİL FIRSATINI KAÇIRMAYIN

29 Haziran 2020 - 01:29 - Güncelleme: 29 Haziran 2020 - 06:35
Часы Молния Many GEOs
Reklam
Reklam
Sunsky-online WW
Reklam

Köyceğiz, Dalyan ve de Dalamanın, Fethiye ile Marmaris’in tam da ortasında kalmış Muğla’nın şirin bir ilçesidir " ORTACA ".
Akdeniz ve Egenin kucaklaşmış olduğu, mavi denizi ve yeşil doğasıyla dünyanın özenli yerlerinden birisi olan " ORTACA " geçmişe ait Bizans, Roma, Lidya ve Kariye dönemlerinin kalıntıları olan kaya mezarlarıyla geçmişten kalan tarihi kalıntıların bulunduğu Pisilis antik şehriyle, bizzat Atatürk tarafından Dalaman çayı üzerinde yapılan Atatürk köprüsüyle ve daha pek çok kültürel güzelliği ile içerisinde çok zengin bir tarih yatıyor Ortaca’nın.


Konumu nedeniyle yörenin hemen hemen çoğu antik kentlerine, önemli plajlar ile ören yerlerine epeyce yakın, bunlardan bir taneside Ortacaya 15 dakikalık bir mesafede yer alan Ortaca’nın Sarıgerme plajıdır. Baba adanın plaja doğal bir dalga kıran görevi görmesinin sayesinde tek bir taş bile bulanmayan harika kumsalı ile Sarıgerme plajı güneşlenmek ve yüzmek için en ideal plajlardan bir tanesidir. Yine Ortaca’ya yakın olan dünyaca ünlü Dalyan’ın iztuzu plajı bunlardan bir diğeri olup bir tarafı açık deniz, bir tarafı dalyan kanalı ve diğer bir tarafı da kanalı denize bağlayan boğaz olan iztuzu plajı doğal bir yarımadadır.
‘’ ORTACA ‘’ ...
Tarihi mirası, doğal güzellikleri kültürü ve sıcak insanlarıyla dünyanın en güzel turizm köşelerinden birisidir. Bu harikulade güzellikleri görmek ve yeni güzellikleri keşfetmek için yolunuz mutlaka bir gün Muğla Ortaca’ya düşmeli derim…
İster ailenizle, isterseniz de arkadaş grubunuzla unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır mutlaka sizlere Muğla Ortaca ..

Bu arada sizlere özel bir teklif;
Evinizdeki rahatlık ve konforunu bir arada yaşamak istiyorsanız eğer;Size kendi ellerimle dayayıp döşediğim ORBELKO EVLERINDEKİ dairemi de böyle bir tatil fırsatı için tavsiye ediyorum.  Ful eşyalı dairemde kendi evinizdeki rahatlığızı hissedecek ve tatilin keyfini doyasıya çıkartacaksınız, vakit kaybetmeden sizde yerinizi mutlaka ayırtınız.

 İletişim ☎️ ; 0542 456 54 01

https://www.youtube.com/watch?v=k6SfoILs87M  

 

 

Aviasales Europe (ex JetRadar)
Cigabuy WW

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Bellewholesale WW

Son Yazılar