ATATÜRK TERÖRİSTLER İLE BARIŞ ÇUBUĞU MU TÜTTÜRDÜ
Kibar TAVASAV - HABERE SES

Kibar TAVASAV - HABERE SES

  • Google Plus
  • Youtube
  • LinkedIn

ATATÜRK TERÖRİSTLER İLE BARIŞ ÇUBUĞU MU TÜTTÜRDÜ

13 Şubat 2018 - 10:49 - Güncelleme: 13 Şubat 2018 - 12:22

 

Teröristle mücadele ederken şehitlerimiz, gazilerimiz oluyor. Hepimizin yüreği yanıyor, kanıyor ve acıyor. Bu mücadelede olmasın diye terörist ile barışma kafalı olanlar ya cahil, ya öngörüsüz yada hain. Teröristlik yapan bu devlete, bu millete ve bu vatana kast için yola çıkmış ve devletimize, milletimize ver veya içinizden bazılarınızı, çocuklarını öldürürüz diyor. Atatürk'ün zamanında da çeşitli ayaklanma ve isyanlar ile bunu diyorlardı, şu anda da bunu diyorlar. Barış diyerekten, bazılarımızı, çocuklarımızı öldürmesinler diyerekten mücadele edeceğimiz yere bu teröristlere verelim mi. Atatürk verdi mi. Barış barışma amaçlı olan ile yapılır, barışı kazandım kafasıyla, isteklerimi alıyorum, verecekler, devlet kuruyorum kafasıyla görenler ile yapılır mı. 

Teröristler ile mücadele ederken şehit ve gazi olmasın diye devlet mi verelim, vatan mı verelim teröristlere, bir milleti bölüp millet mi verelim onlara. Atatürk bunu mu yaptı.

Atatürk verdi mi. Atatürk mücadele etmedi mi. Atatürk'ün barış amaçlı olanlar ile barışını görüyorsunuz da, Atatürk'ün zarar veren savaş amaçlı olanlar ile savaşını niye görmüyorsunuz. Atatürk'ü zor kullanan, silah kullanan hainlere hep verdiğini, hiç savunmadığını nasıl görüyorsunuz, siz kimsiniz, Atatürkçü mü. Atatürk'ü devlete, millete ve vatana hainlik yapanlarla barış çubuğu tüttürdüğünü hangi akılla görüyor ve dahası böyleymiş gibi gösteriyorsunuz, Soru-yorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar