Reklam
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
APOCA market
Pizza-allo
  • Reklam
  • Trainline WW
FENERBAHÇE ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR
Reklam
Pamukkale Turizm
Kibar TAVASAV - HABERE SES

Kibar TAVASAV - HABERE SES

  • Google Plus
  • Youtube
  • LinkedIn

FENERBAHÇE ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR

02 Mart 2021 - 18:42
Reklam
Reklam
Reklam

 Fenerbahçe Trabzon’da adeta maden buldu. Trabzonspor’dan alınan 3 puan, Fenerbahçe için çok önemliydi. Trabzon’dan alınmış olacak olası mağlubiyet ve hatta beraberlik, bu yılda Fenerbahçe’nin şampiyonluk umutlarını Mart ayı girmeden söndürecekti. Açıkçası rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş’ın zirvede baş başa kalabilmeleri için Fenerbahçe’nin Trabzonspor maçı tam bir fırsattı. Fakat olmadı. Fenerbahçe puan kaybetmedi ve şampiyonluk yolundaki iddiasını devam ettirdi.

 Fenerbahçe’nin en zor haftaları sezonun her 2 yarısının da ilk 10 haftaları, özellikle Galatasaray’a göre Fenerbahçe’nin lig fikstürüne baktığımızda bunu göreceğiz. 

  Fenerbahçe’nin Mart ayı ortalarına doğru oynamış olacağı Beşiktaş deplasman maçı çok önemli, bu maç öncesinde hafta için Beşiktaş’ın Başakşehir ile Z. Türkiye Kupası maçı var. O maç 90 dakikada mı biter? Yoksa uzatmaya mı gider? Bu sezon zaten hafta içi maçlarıyla bütün takımlarımız kovid sıkıntısı, sakatlık, formsuzluk, cezalı ve dar kadro nedeniyle ve maç sayısının artışı ile zorluklar yaşadı. Beşiktaş’ta bu takımlardan bir tanesi, Fenerbahçe için ise tam tersi geniş kadro ve Fenerbahçe’nin şu anda olmayan yada formsuz olan skor üretecek oyuncularının da o esnaya kadar takıma katılması veya hazırlıklarını tamamlayanları, katılmışların form tutması ile o maçı Fenerbahçe kadrosunun, Beşiktaş’ın kadrosuna göre daha rahat kaldırabileceğini, fakat Beşiktaş kadrosunun kaldırmasının pek mümkün olmadığını öngörüyorum. O maçta Fenerbahçe’nin, bir Beşiktaş galibiyetiyle, ki bu çok mümkün görünüyor bana göre, o sonuçla sonrasında geriye kalan 10 haftada diyebilirim ki Fenerbahçe 10 da 10 yapıp o 30 puanla şampiyonluğa koşar. Zira 30 haftalık periyodu tamamlamış ve sezonun kalan son 10 haftasında Beşiktaş, kadro zafiyeti içerisine düşecek olarak öngörüyorum. Galatasaray’ın ise esas zorlu maçlarına sezonun kalan son 10 hafta süreci içerisine gireceğini ve karşı karşıya kalmış olacağını öngörüyorum.  

 Sık sık yorumculardan da duyarsınız Fenerbahçe’nin şu ana kadar ki olan 54 puanı için, puan olarak iyi. Yani her türlü sıkıntıyı yaşıyor fakat zirveden kopmuyor. Şu anda geriye 14 hafta kaldı ve Fenerbahçe’de Sosa daha yeni form tutmaya başladı. Pelkas daha yeni takıma girdi ve herkes katkısını görüyordur. Mert Hakan Yandaş’ın form grafiği her geçen gün Sivas’ta oynamış olduğu gibi yükseliyor. Mesut’un her geçen gün takıma katkısı daha da artıyor. Daha bunlara kreatif ve sonuca banko etki edecek oyuncular olan Gustavo ve İrfan Can Kahveci henüz katılmadılar da, yani su akıyor ve Fenerbahçe’nin şampiyonluk denizine doğru gidiyor. Beşiktaş maçına çok dikkat etmeli oyuncular. Beşiktaş maçı Fenerbahçe için adeta şampiyon oldum maçıdır. O maçta 3 puan Fenerbahçe’yi şampiyon yapar. O maçta Fenerbahçe kesinlikle yenilmemelidir.

 Fenerbahçe’nin şampiyonluğu Beşiktaş maçından geçiyor. Alırsa tutulamaz ve durdurulamaz ŞAMPİYON! 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar