Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
GERÇEK SOL DEĞİL ÇAKMA SOL ABD EMPERYALİZMİ İLE İTTİFAK...
Reklam
Pamukkale Turizm
Kibar TAVASAV - HABERE SES

Kibar TAVASAV - HABERE SES

  • Google Plus
  • Youtube
  • LinkedIn

GERÇEK SOL DEĞİL ÇAKMA SOL ABD EMPERYALİZMİ İLE İTTİFAK HALİNDE OLAN HDP VE PKK'YI DESTEKLER

13 Temmuz 2021 - 13:31 - Güncelleme: 13 Temmuz 2021 - 13:58
Часы Молния Many GEOs
Reklam
Reklam
Sunsky-online WW
Reklam

Bu ülke AKP ve CHP'den ibaret değildir. Bunlar ve bütün partiler Türk ulusu için burnunu sileceği sümük mendilinden farklı değildir. Türk ulusu siler atar. Bakınız tarihin çöplüğüne siyasi parti mezarları ile dolduğunu göreceksiniz. Neden? Çünkü siyasetlerinde zamanla Türk ulusundan koptukları için. Hatırlayın o zamanın HDP'lilerini meclise taşıyan Erdal İnönü olmuştu ve sonra n'oldu. O partisi n'oldu. Baraj altına düşmüştü. Koskoca Atatürk'ün partisi Türk ulusu tarafından terörist destekçilerini TBMM'ye taşıdı diye İsmet İnönü'nün oğlu Erdal İnönün partisi baraj altına düşmüştü. Türk ulusunun önünde hiç bir güç duramaz. İster Din, ister Atatürk, isterse milliyetçilik takiyyelerine sarılın, fayda etmez ve Türk ulusunun vereceği, vermiş olacağı cezadan kaçamaz ve kurtulamazsınız. Burada bohun içindeki altın Türk ulusudur. Partilerin abuk sabuk ve çoğu çağ dışı, güncellemeyip bıktırıcı bir şekilde ortaya koymuş oldukları politikaları Türk ulusunu bağlamaz ve bu politikalar Türk ulusunu temsil etmez.

Çağı takip etmeyenlerin varacağı bir iktidar hedefi olamaz. Terör örgütleri feto ve pkk 70'li yıllarda kurulmuş terör örgütleridir. Birisi muhafazakarlığı ötekisi solu kullanmıştır kuruluş aşamalarında, daha doğrusu kullanmıştır derken muhafazakarlığın ve solun Türk ulusuna düşman olarak görünmesine sebep olmuşlardır.

Muhafazakarlığı kullananın ipliği artık pazara çıkmıştır. Yani feto terör örgütünün ve Türkiye'de bu terör örgütü artık etkisini kaybetmiştir. Maalesef terör örgütü pkk konusunda çakma bir sol damar özellikle 2000'li yıllardan sonra sol fraksiyon kavramını bırakmış ve faşist ırkçı emperyalist kapitalistlerin piyonluğuna soyunmuş bu eli kanlı, insanlık suçu işleyen terör örgütünü savunma ve destekleme rolü üstlenmiştir.

Gerçek solun ne işi olur ABD dolarıyla beslenen, ABD silahlarıyla savaşan ve ABD emperyalist böl parçala hedeflerine hizmet eden bu maşa ve eli kanlı terör örgütüyle. Akla mantığa sığıyor mu? Sol, kendi sistemantiği içerisinde olmayan hiç bir silahlı gücü desteklemez. Terör örgütü pkk'da gerçek solun sistematiğinde değil ABD'nin finans, lojistik, silah, amaç ve hedefinde olan, yürüyen ve bunları temini olarak gündeminde olduğuna göre, bu işte gerçek bir yanlışın olacağı ortadadır. Sol kesimden olan Venezüella Devlet Başkanı Maduro'nun son 20 yılda Amerikan emperyalizminin beslemiş olduğu bu eli kanlı terör örgütünü desteklediğini hiç gördünüz mü, hayır.

İşte gerçek bu, kanlı pkk terör örgütünü destekleyen ABD emperyalizmi ve bu kanlı terör örgütünün Türkiye'deki siyasi desteği HDP'dir. Burada gerçek sol ortada yoktur. Burada sol görünümlü çakma sol vardır. Gerçek sol ABD ile ittifak halinde olan eli kanlı ve insan katleden, masum insanları ve hatta bebekleri bile hunharca öldüren faşist ve ırkçı pkk terör örgütünü desteklemez. 

 Gerçek sol ve çakma sol kavramlarına ve bunların farklı değerlerine çok dikkat ediniz. İkisi bir değildir. Bu farklı olan onların değerlerine dikkat ederek onları birbirinden iyi ayırt ediniz. 

Aviasales Europe (ex JetRadar)
Cigabuy WW

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Bellewholesale WW

Son Yazılar