Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
KABUL EDİLEMEZ BİR A MİLLİ FUTBOL TAKIMI SEYRETTİK
Reklam
Pamukkale Turizm
Kibar TAVASAV - HABERE SES

Kibar TAVASAV - HABERE SES

  • Google Plus
  • Youtube
  • LinkedIn

KABUL EDİLEMEZ BİR A MİLLİ FUTBOL TAKIMI SEYRETTİK

20 Haziran 2021 - 21:53 - Güncelleme: 20 Haziran 2021 - 22:04
Часы Молния Many GEOs
Reklam
Reklam
Sunsky-online WW
Reklam

 

Turnuvanın ilk 2 maçında önce İtalya’ya 3 – 0 ve ardından Galler’e de 2 – 0 yenilmesinin ardından A Milli Futbol Takımızdan İsviçre milli maçında çok daha diri ve istekli bir futbol oynaması beklentisindeydik. Fakat maalesef İsviçre’ye karşıda çok kötü bir 90 dakikanın sonunda 3 – 1 mağlup olmuş olduk.

Milli takımımızın sahaya çıkan 11’ine baktığımız zaman oyuncularımızın mental olarak çok yorgun olmuş olduğunu gördük. Yurtdışı kaliteli ayaklarımızla maça başlamamıza rağmen Burak, Cengiz, Hakan Çalhanoğlu gibi rakip sahada etkili ayaklarımızla sonuca gitmemiz gereken etkili atakları gerçekleştiremedik.

 Maçın ilk yarısında Mert Müldür’den 3 tane etkili son vuruş görmemize rağmen, İsviçre kalecisi çok güzel bir şekilde bu 3 şutu da çıkarmasını bildi.

 Maçın ikinci yarısında İrfan Can Kahveci’nin atmış olduğu süper golle bir nebzede olsa umutlandık fakat Bayern Münih ve Liverpool ile Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna ulaşmış olan Shagiri’nin atmış olduğu maçta kendisinin ikinci, İsviçre’nin üçüncü golüyle umutlarımız son yarım saatte tekrar bir kere daha sönmüş oldu.

 Maalesef milli takımımız çok kötü bir Avrupa Şampiyonası performansı ile turnuvadan elenerek Avrupa Şampiyonası sürecini tamamlamış oldu.

Çok kötü bir maçın ardından tek tesellimiz, milli takımımızın çok genç bir ekip acı bir tecrübe ile birlikte kazanmış olması ve gelecek 10 yılın takımının iskeletini yakalamış olması olduğunu söyleyebiliriz.

Maalesef bu turnuvada çok kötü bir A Milli Futbol Takımı seyrettiğimizi söyleyerek A Milli Futbol Takımımızın elenmesinden duyduğumuz üzüntüyü sizlerle paylaşmış olalım.

Aviasales Europe (ex JetRadar)
Cigabuy WW

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Bellewholesale WW

Son Yazılar